Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

הגראפיקה נראת פשוט מגעילה לעומת מה שראיתי בסרטונים.

הטקסטורות הרחוקות נמרחות בצורה זוועתית. מסתבר שיש איזה תיקון בקובץ ה-INI שמסדר את זה.

There have been many posts lately regarding LOD Texture issues

This tweak loads more true grids

כל מי שהתקין את המשחק, שם את ה-Settings על הכי גבוהה ולא רואה את המשחק כמו שרואים בתמונות שצירפתי שייעשה מהר מה שרשום פה:

http://www.elderscrolls.com/forums/index.php?showtopic=273834

(במידה וכרטיס המסך שלכם יעמוד בזה כמובן)

עריכה: יש גם תיקונים למרחק המקסימלי שיראו את הדשא... תקראו בקישור שנתתי.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^^^^^^

אם תקרא את זה לעומק אומרים שם שזה דופק את ההשתקפות במים, טוחן את הFPS ומאריך את הטעינה בצורה משמעותית.

לגבי AA וHDR.

AA אכן לפעמים נראה יותר טוב במשחק, אבל בלי אין FADE לדשא ולשאר הסביבה, אז תעשו את השיקולים שלכם. (זה נראה דיי מגעיל שפתאום שזזים קדימה צצים להם שם כל מיני דברים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^^

אם תקרא את זה לעומק אומרים שם שזה דופק את ההשתקפות במים, טוחן את הFPS ומאריך את הטעינה בצורה משמעותית.

יש שם גם תיקון "זמני" למים שמשפר את העניין. תכלס אני לא מאמין שזה כזה מפריע. עדיף למצוא באגים במים פעם ב.. מאשר לשחק עם טקסטורות מגעילות ולא לראות אובייקטים רחוקים. הבאג שמשהו מצא במים והראה בתמונה נראה לי כל כך מטופש. אני לא הייתי שם לב לזה בחיים, אלא אם כן זה מציק בזמן תזוזה.

FPS זה כבר תלוי בכרטיס מסך. שווה לנסות אם יש לך כרטיס חזק.

לא יודע בכמה זה מאריך את הטעינה (משמעותית או לא...)

בלי אין FADE לדשא ולשאר הסביבה, אז תעשו את השיקולים שלכם. (זה נראה דיי מגעיל שפתאום שזזים קדימה צצים להם שם כל מיני דברים).

HDR אולי מפצה על העניין הזה מבחינה ויזואלית, אבל עם התיקון הנ"ל גם אובייקטים רחוקים יראו\ירונדרו (בלי קשר ל-HDR)

כרגע אתה פשוט משלה את עצמיך עם , בזמן שבתכלס אתה היית יכול גם לראות לרחוק וגם להנות יותר מ-.

אבל שוב, אם המערכת שלך לא עומדת בזה זה כבר סיפור אחר. אני אישית לא הייתי קונה\מוריד את המשחק הזה אם היה לי מחשב חלש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקלתי בבעיה. כאשר מדברם עם NPC ישנה אופציה לשנות את רמת האינטראקציה בנכם ולגרום לו לחבב אותכם יותר או פחות ע"י חנופה, בדיחות, התרברבות ועוד. נכנסתי לאופציה הזו, מופיע עיגול מחולק ל 4 חלקים כשכל חלק מכיל אחת מהאופציות ובאמצע העיגול שעון עצר שסופר לאחור. השאלה שלי היא:

א. מה זה שעון העצר הזה? האם זה מספר נקודות הבונוס שמקבלים ביחס שלו כלפיכם?

ב. איך יוצאים מהאופציה הזו? אצלי כפתור ה DONE לא פעיל ורק כפתור ה BRIBE פעיל.

מישהו הבין מה איך עובדת השיטה בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש שם גם תיקון "זמני" למים שמשפר את העניין. תכלס אני לא מאמין שזה כזה מפריע. עדיף למצוא באגים במים פעם ב.. מאשר לשחק עם טקסטורות מגעילות ולא לראות אובייקטים רחוקים. הבאג שמשהו מצא במים והראה בתמונה נראה לי כל כך מטופש. אני לא הייתי שם לב לזה בחיים, אלא אם כן זה מציק בזמן תזוזה.

FPS זה כבר תלוי בכרטיס מסך. שווה לנסות אם יש לך כרטיס חזק.

לא יודע בכמה זה מאריך את הטעינה (משמעותית או לא...)

HDR אולי מפצה על העניין הזה מבחינה ויזואלית, אבל עם התיקון הנ"ל גם אובייקטים רחוקים יראו\ירונדרו (בלי קשר ל-HDR)

כרגע אתה פשוט משלה את עצמיך עם , בזמן שבתכלס אתה היית יכול גם לראות לרחוק וגם להנות יותר מ-.

אבל שוב, אם המערכת שלך לא עומדת בזה זה כבר סיפור אחר. אני אישית לא הייתי קונה\מוריד את המשחק הזה אם היה לי מחשב חלש.

איזה תיקון? כי אני לא מתכוון לשים , לדעתי AA הרבה יותר טוב, תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקלתי בבעיה. כאשר מדברם עם NPC ישנה אופציה לשנות את רמת האינטראקציה בנכם ולגרום לו לחבב אותכם יותר או פחות ע"י חנופה, בדיחות, התרברבות ועוד. נכנסתי לאופציה הזו, מופיע עיגול מחולק ל 4 חלקים כשכל חלק מכיל אחת מהאופציות ובאמצע העיגול שעון עצר שסופר לאחור. השאלה שלי היא:

א. מה זה שעון העצר הזה? האם זה מספר נקודות הבונוס שמקבלים ביחס שלו כלפיכם?

זה גם שעון וזה גם אומר כמה הוא אוהב אותך

ב. איך יוצאים מהאופציה הזו? אצלי כפתור ה DONE לא פעיל ורק כפתור ה BRIBE פעיל.

אז יש אצלך בעיה

מישהו הבין מה איך עובדת השיטה בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תיקון? כי אני לא מתכוון לשים HDR, לדעתי AA הרבה יותר טוב, תודה.

לא נטען בשום מקום כי התיקון קשור בצורה כזאת או אחרת ל-HDR. התיקון בסך בכל יתן לך טווח ראייה גדול יותר ויפה יותר.

http://www.elderscrolls.com/forums/index.php?showtopic=273834

Set uGridsToLoad = 10 (5 by default)

uNumDepthGrids = 1 (it's 3 by default)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי משהו, בנוגע לרמת הקושי של המשחק... כולכם משחקים על ה defult? אם אני מוריד את רמת הקושי (גורר את הבאר למטה קצת) זה משפיע על מהירות ההתפתחות של הדמות? משהו?

אחרת זה ממש מוזר שעשו את זה ככה.

רושם כללי: משחק אדיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הגעתי למקום שבוא נמצא מרטין, הבן של הקיסר, אח הוא רוצה שאני אביא את HEIR, הגעתי לSALVIN הזה, הוא רוצה שאני אסגור את שער האובליויאון, אני נמצא בעיר KVARTZ משהו כזה, איפה אתם? ומה אני עושה כדי להמשיך? חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...