Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 55 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

:nixweiss: דמות חלשה מדיי ? :nixweiss:

אני משחק קוסם/לוחם nightshade נדמה לי, אני כבר דרגה 11 ובקושי מצליח להלחם, לאיזה תקופה הורדתי קצת!! את הרמה במשחק

ואז זה היה קל מדיי, התחלתי להרוג מפלצות באגרופים, ברמה הרגילה, הדמות לא מספיק חזקה יש לי רק 100 מנה (יש דרכים להגדיל ממש?)

אז אני לא יכול לעשות קסמים חזקים, בתור לוחם אני לא מי יודע מה כי אני חצי קוסם מה שמחליש אותו

:silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

domiel: אל תשכח לדבר עם כמה שיותר אנשים שאתה יכול, תשאל אותם על שמועות ואז הם יתנו לך קווסטים או ישלחו אותך לקווסטים.

גם יכול להיות שאתה צריך לפתח את ה- speechcraft של, ולהתיידד עם האנשים כדי שהם יתנו לך קווסט.

בכל מקרה, 200 קווסטים, סחתיןן :xyxthumbs:

ויש לי כמה שאלות, אפשר להיצטרף לכל הגילדות בבת אחת? והדרך היחידה להיצטרף לגילדת the dark brother hood היא להרוג מישהוא חף מפשע? ושווה לקנות בית בכלל?

bobby323: לדעתי זה טעות לעשות דמות חצי חצי. אני ממליץ למקד דמות במשהוא אחד עיקרי, ואז פה ושם לגוון קצת ב-skills של עבודות שונות.

אני מניח שאתה לא יכול לעשות קסמים חזקים כי יש לך קצת מג'יקה. אז כנראה הדמות שלך היא לוחם עם כמה סקילים של קוסם, נכון? אני ממליץ לך לעבוד הרבה על הסקילים של-BLADE/BLANT, HEAVY ARMOR ו-BLOCK ( במקרה שאתה עם נשקים של יד אחת ). כמובן אם הסקילים האלה הם לא ה-major skills שלך אז זה הולך להיות קצת יותר קשה מהרגיל אבל בקטנה. בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה קיבלת את המשימה הזאת? אני חייב להשיג אבן כזאת.. הקטע עם האבנים והטעינות של החפצי קסם משגע אותי.. ומישהו יכול להיות יותר ספציפי במיקום של הדייג הזקן עם הטבעת? זה בווטרפרונט (איפה שמוצאים את גילדת הגנבים) או במקום אחר?

את האבן אתה מקבל בקוסט מהעלילה הראשית אבל אז אתה נותן את האבן למרטין...

פשוט תעשה את הקוד

ובקשר לטבעת לך מערבה בגשר מהאימפיריל סיטי ותמצא את הדייג שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

domiel: אל תשכח לדבר עם כמה שיותר אנשים שאתה יכול, תשאל אותם על שמועות ואז הם יתנו לך קווסטים או ישלחו אותך לקווסטים.

גם יכול להיות שאתה צריך לפתח את ה- speechcraft של, ולהתיידד עם האנשים כדי שהם יתנו לך קווסט.

בכל מקרה, 200 קווסטים, סחתיןן :xyxthumbs:

ויש לי כמה שאלות, אפשר להיצטרף לכל הגילדות בבת אחת? והדרך היחידה להיצטרף לגילדת the dark brother hood היא להרוג מישהוא חף מפשע? ושווה לקנות בית בכלל?

אני Master בspeechcraft,אבל זה סתם לוקח הרבה זמן...הכנתי לעצמי קסם של charm שמייד מוציא 100 dispostions.

אפשר להצטרף לכל הגילדות לדעתי הסדר הזה נכון-קוסמים,ברוטאדרהודד,לוחמים,גנבים.

כן.

תלוי,אם יש לך את הכסף אז כן...לי למשל יש כבר את כל הבתים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק בדארק אלף. רציתי שילוב בין לוחם לקוסם וזו הדמות המושלמת בשביל זה.

ולזה ששאל על המוד של החיים של הנשקים, קוראים לו BTmod והוא משפר עוד המון דברים. למשל מרחיב את המפה שתתפוס כמעט את כל המסך, מקטין את השיקויים, החפצים הסקילים וכל הנתונים כך שיותר ייכנסו בכל עמוד ויחסכו לך לגלול כל שניה ועוד כל מני שיפורים. קיצור מומלץ. (בכלל מוזר שעד עכשיו לא דיברו פה על מודים.. אני משתמש ב 10-15 מודים לפחות.. אולי אנשים יתחילו להמליץ קצת על מודים פחות מוכרים?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המוד ניראה פשוט מדהים תודה יוחאי!

XTPE כן אני כמו שזכור לי.

עריכה התקנתי את המוד דרך AUTOINSTALLER מה אני צריך בישביל להפעיל אותו? כי אני רואה שב-DATA FILE נוספו לי שלוש מודים מה להפעיל ומה לא? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...