Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 50 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו מצא אתר עם רשימה של כל הקסמים שיש במשחק?

לא משנה, מצאתי.

כל הקסמים שיש במשחק + המיקום שבו אפשר להשיג אותם: (עדיין לא מלא לגמרי)

http://www.gamebanshee.com/oblivion/searchspells.php

DATABASE לחפצים:

http://www.gamebanshee.com/oblivion/searchequipment.php

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WTF LOL

התחלתי לשחק בקווסט של ההרחבה החדשה,ופתאום אני קולט אחרי שרצחתי כמה BANDITS ואח"כ הלכתי לישון שהבחורצ'יק מהDARK BROTHERHOOD הגיע אליי....המשחק משום מה חשב שרצחתי אנשים חפים מפשע למרות שזה היה BANDITS

חוץ מזה,היה לי חלום מוזר [אבל לא הספקתי לקרוא מה הוא,בגלל שהאידיוט מה-DARK BROTHERHOOD העיר אותי כדי לדבר איתי... :pissed:]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז יכול להיות שההרחבה דופקת מהו במשחק?

לא.

זה שהבחורצ'יק מהDARK BROTHERHOOD בא אליך זה לא אומר כלום...אתה תמיד יכול לסרב להצעה שלו...

לי אישית זו היתה הזדמנות כבר להצטרף אליהם,אני אוהב לרצוח :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזה הרחבה? בהרחבה של המשימה? או בהרחבה חדשה מיוחדת רק בשביל המחלה?

ד"T בלי ששמנו לב הם מוציאים די הרבה הרחבות וגובים על זה כסף, לא הרבה כסף אבל גם הרחבות עצמן לא כאלה גדולות. זה לדעתי די טיפשי :pissed:

למה הם לא פשוט חיכו קצת זמן עם הוצאת המשחק ושמו במשחק המקורי את כל ההרחבות כלולות כבר???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שזה לא הרחבות, אלא תוספות קטנות ולא הכרחיות בכלל.

לא סתם הן נקראות plug in

תהיה בטוח שהם עושים מזה המון כסף.

1.99 לתוספת כזו זה ממש כסף כיס. זה כמו השורות של הממתקים בקופה לסופר. משמע קנייה איפולסיבית.

"וואי! מגן לסוס! רק 1.99$ יאללה נקנה, נראה מגניב"

ואז לפני ששמת לב, חצי מליון איש קונים את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ככה בונים חומה"

ככה עושים משחק שלא נגמר לעולם (הכוונה שההכנסות ממנו לא נגמרות לעולם) חברה זה הכל ביזנס טהור לא צריך להתרגש ,העיקר שהמשחק גדול ועל זה אין ויכוח :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת,ועכשיו ברצינות-למורווינד הם גם יצרו PLUG INS רשמיים,רק שבמורווינד הם נתנו אותם בחינם

בOBLIVION הם החליטו לקחת על זה כסף....

הסיבה?

1)הסיבה העיקרית היא שהתוספות יוצאות גם לXBOX360,ומיקרוסופט מחייבת תשלום על כל הורדה,לכן זה היה די לא הוגן ואפילו מעצבן אם שחקני הX360 היו צריכים לשלם בשביל תוכן חדש,ושחקני המחשב היו מקבלים אותו בחינם

2)תמיד רוצים להרוויח עוד כסף

ובשורה התחתונה-למה להתעצבן?אם אתה רוצה את זה,תקנה...אם אתה עדיין רוצה את זה אבל בלי לשלם-אז תשיג את זה בלי לקנות.

בכל מקרה אתה מרוויח מזה-עוד תוכן למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים יש רק שתי תוספות נכון?

ועוד משהוא שמעתי שיש עיר מתחת למים זה נכון?

ואיפה אני משיג את הטבעת שנותנת לינשום מיתחת למים?

אני מחפש עוד מה לעשות כי את העלילה הראשית גמרתי את הארנה גמרתי את גילדת הלוחמים כמעט גמרתי (צ'מפיון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך עוד הרבה מה לעשות: את גילדת הקוסמים ,גילדת הגנבים, האחווה השחורה (הגילדה הכי מגניבה ושווה במשחק) , ציידי הערפדים ואבירי הסוס הלבן (משימות קצרות)

לי נשאר רק את גילדת הלוחמים :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, יש לי כמה שאלות.

1. אפשר לקנות ספרים שמשפרים את היכולות שלך? או שרק מקבלים אותם בQUESTים?

1.1 אם כן, אז איזה ספרים לחפש ואיפה?

2. איפה אפשר לקנות את הספר Modern Heretics: A Study of Daedra Worship in the Empire

3. איפה אפשר לקנות קשת טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) כן, אפשר לקנות ספרים שמשפרים SKILLים. אתה יכול לקנות אותם בחנות ספרים לדוגמא ב-IMPERIAL CITY.

2) ?

3) לך לחנות של נשקים ושם הם ימכרו לך קשתות ( בחלקן ). אל תדאג, גם איפה שמוכרים גרזנים וחרבות ימכרו גם קשתות.

נ.ב

אני כבר רמה 5 בערך, ויש לי נשקים טובים מאוד לרמה שלי. ואני אף פעם לא קניתי שום או מגן, אני לא מבין למה צריך לקנות בכלל? פשוט לוקחים למי שהרגתה או גונבים. כמובן לא לכל אויב יש נשקים טובים, אבל לאויבים ראשיים שאתה צריך להרוג במשימות יש נשקים לא רעים. אני יודע שאני רמה נמוכה אבל אני מאמין שגם בעתיד אני בקושי אקנה נשקים ואמשיך בדרכי :) אני לא מאמין שאנשים באמת קונים נשקים.

ועכשיו גם לי יש שאלה כללית וחשובה לי:

למשל כשאני מוצא מערה עם אויבים וכאלה, כל איש שאני הורג, אני לוקח לו את כל החפצים ומוכר אותם. כמובן בגלל שאני לא יכול לסחוב בלי סוף ויש משקל מסוים שממנו אני כבר לא יכול לזוז, ולכן מה שאני עושה הולך ככה:

1- נכנס למערה והורג 3-4 אנשים ולוקח להם את כל הרכוש שלהם.

2- יוצא מהמערה והולך לעיר הכי קרובה ומוכר שם את הרכוש של הקורבנות שלי.

3- חוזר למערה והורג עוד 3-4 אנשים.

4- שוב יוצא מהמערה ומוכר הכול.

וככה זה ממשיך כמו מעגל עד שאני הורג את כל האויבים שבמערה.

אני חייב לומר שזה ממש אבל ממש משגע אותי וקצת הורס לי את המשחק :pissed: וזה לא שחסר לי כסף, כי למען האמת אני לא זוכר שקניתי משהוא במשחק הזה, אני מניח שכל מה שאני אקנה זה כשפים ( וגם לא הרבה כי אני אביר בעיקר ) ואני גם מוכר הרבה שיקויים שאני מכין, בקיצור כסף זה לא הבעיה שלי.

ועכשיו לשאלה- גם אתה עושים את מה שאני עושה? יש בזה צורך בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...