Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 57 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה שאתה הכי פחות צריך .. אני נתתי לו פטיש שקיבלתי מאחד מהdaedric shrines , החרב המותאמת אישית שלי הרבה יותר חזקה ממנו אז לא הייתי צריך אותו. תעשה את כל המשימות של הdaedra ותחליט מה אתה הכי פחות צריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצאה ההרחבה השלישית והאחרונה למשחק

The wizard`s tower

Overview: Located high in the Jeral Mountains of Cyrodiil away from prying eyes, this add-on makes the Wizard's Tower, Frostcrag Spire, become available. Packed with numerous useful enhancements, this structure will prove invaluable to magic-oriented characters.

Features:

A fully detailed tower for you to explore

A breathtaking view of Cyrodiil from the highest point in the land

Simple furnishings including a bed for leveling up

An indoor botanical garden with over 130 specimens...including Oblivion-native herbs!

Summon Atronach Familiars that obey your commands

Instant teleports to every Mages Guild in Cyrodiil

New Spell and Recharge vendor in the Imperial City

Fully upgrade the furnishings in your lair to suit your needs

Upgrade to a fully functional Enchanting and Spellmaking station with no need to join Mages Guild

Upgrade to a laboratory that buffs your Alchemy skill

אני כבר השגתי אותה בכל מקרה....

:silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נשמע היגיוני בעליל. אם זה באמת כך (מה שמוטל בספק), למה יוצרי המשחק שילבו שיריונות חזקים משמעותית? כנראה שיש משהו שנסתר מבינתי :-)

כמו שאמרתי לך.. זה לא באג, חבל להתווכח.

http://img251.imageshack.us/my.php?image=oblivion20060426204410646ss.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HOLY SH*T!!!

ההרחבה החדשה פשוט שולטת!!!

לקח לי פול זמן להגיע אל הטירה,היא תקועה על ראש הר והטיפוס אליו קשה..מה שגם הם הוסיפו מערות חדשות בדרך אז עשיתי ציד גובלינים קטן ומצאתי איזה מטה ששווה 10000

אח"כ,נכנסתי לטירה,פתאום אני מוצא את עצמי בחדר קטן ועגול ובאמצע ספר...אני קורא מהספר ומגלה שכדי להחזיר את המקום לגדולתו אני צריך לדבר עם מישהי מהאימפיריאל סיטי

אני עומד שם,קצת מאוכזב מהחדר הקטן,כשפתאום כמה רמפות בחדר הזה מתחילות לזהור ולעלות,ופתאום-קיר ע-נ-ק-י [בעצם כל הקיר] זז ונפתחה כל הטירה בפני

משהו מטורף :smile1:

בינתיים ממה שראיתי-יש בטירה פורטלים לכל גילדה ביבשה,וגם יש שם כל מיני מזבחים מוזרים[שניתן להשתמש בהם,רק אני לא יודע למה],והכי הכי שולט-ENCHANTING ALTAR

אבל המקום מקולל או משהו,כי המזג אוויר שם תמיד גשום...הקיצר אני צריך להמשיך ת'קווסט

מומלץ לכולם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*זהירות ספויילרים*

אתה צריך לקנות דברים לטירה מהאשה בחנות ב imperial city , קניתי כבר הכל , יש שם מעבדת אלכימיה מגניבה , כשאתה מתקרב אלייה היא מעלה לך אוטומטית את האלכימיה ב15 נקודות , ויש ליד גן קטן עם המון המון צמחים (חלק נדירים, יש שם צמחים שראיתי רק ב paradise , ויש שם גם nirnroot אחד)

בקיצור גן עדן לאלכימאי 8)

המזבח מגניב, אתה יכול לעשות summon ליצורים, והם לא נעלמים, אתה ניגש אליהם אומר להם לבוא אחרייך ,הם באים איתך לקרב, ונלחמים עד שהם מתים (חדשות טובות לרוצחים שלי מהאחווה השחורה שהשתמשתי בהם עד עכשיו כבשר תותחים ;D )

יש למטה כספת עם המון תיבות וimpים ששומרים לך על הדברים, אני כרגע באמצע מעבר דירה, מעביר את כל הרכוש שלי לשם מהבית שלי ב skingrad

הaltar of spellmaking ו altar of enchantment קצת מיותרים, יש לי אותם במגדל שלי של הarch mage אבל נחמד שיש אותם גם שם...

בקיצור , אחלה בית ואחלה הרחבה :yelclap: :yelclap:

נ.ב

גם אצלי תמיד יורד שם גשם, בתיאור של ההרחבה מתארים איך שיש למעלה את הנוף הכי יפה , אבל כל פעם שאני עולה לשם יורד גשם ויש ערפל , אז לא רואים כלום.. זאת הנקודה הרעה היחידה שמצאתי בהרחבה הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן,המגדל ממש גבוה והוא על ראש ההר הכי גבוה במשחק

קצת בזבוז שכל הזמן גשום שם

אה-וזה כלכך שולט-יש בגינה שבמגדל גם לבה,כדי לגדל צמחים מOBLIVION

;D

ד"א-יש לך מושג מה זה המנגנון המוזר הזה שיש בראש המגדל?הוא משמיע רעש של קפיץ\שעון,אבל אני לא מבין מה זה עושה

ד"א2-איפה יש שם מיטה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שזה סתם ליופי אבל כרגע חשבתי על תאורייה שאני תיכף הולך לבדוק, אולי צריך להפעיל עליו קסמים והוא משנה את מזג האוויר?

כי לא נראה לי הגיוני שירד שם כל הזמן גשם בזמן שbethesda מדברים על "נוף מדהים" ... אני הולך עכשיו לנסות :D

מיטה תקבל כשתקנה את ה bedroom , היא ליד המזבח אלכימיה, באותו חדר

עריכה - טוב זה לא עבד :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...