Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 54 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

מה מגניב בלהרוג כמה בנדיטים ולקחת מהם חפצים מסויימים? :-\

גם אצלך הקסם שמקבלים מהorrery הוא מצד אחד טוב מצד שני דפוק? כאילו הוא נותן לך נגיד 30 Pt fire strike ומצד שני מוריד לך 30 נק' health?

ניסיתי כבר פעמיים (כל חודש יש שם קסם חדש) ובשני המקרים הקסם היה בסגנון הזה , מאכזב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבר'ה, עשיתי את המשימה של Azura וקיבלתי את השמש. הבעיה היא שלאחר זמן קצר לכדתי יצור מעאפן (כבר לא זוכר איזה)

וחשבתי שהוא יכנס לאבן אחרת. אבל לא, הוא נכנס לשמש ויש לי עכשיו שם רק 1200 נקודות. מישהו יודע אולי את הקוד שרושמים

בקונסול כדי לקבל אחת ? ניסיתי את הplayer.additem 193 1 (כתבתי בדיוק את זה) וזה לא עבד. למישהו יש מושג למה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הטבעת של הנשימה מתחת למים אפשר להשיג ממקומות אחרים

אני השגתי אותה ממשימה אחרת לחלוטין,במהלכה הייתי צריך לטהר ספינה רדופות שדים ולקחת ממנה כדור בדולח מיוחד.

צילמתי גם תמונה מגניבה מהמשימה ;D

אני חושב שלקחתי את המשימה בANVIL,אבל אני לא בטוח

היית צריך לעשות מה שאני עשיתי - הוצאתי את כל הרוחות החוצה לנמל ונתתי לעיר להלחם בהם. זה היה מצחיק בטירוף :lol: הכנסתי אחת מהם לבר, מחזה מעניין ביותר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה :o עיר מתחת למים? נשמע גדול!!! אם תמצא תגיד לי איפה, טוב אחי? :jump:

ד"א, אני השגתי את הטבעת לנשימה מתחת למים באיזה קווסט אחד שהייתי צריך להביא לאיזה דייג זקן, 10 או 25 קסקסים של דג מסוים. זה היה פשוט כי גם היה מסומן לי במפה סימן על כל דג כזה ופשוט הייתי צריך להרוג אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח??? אני כמעט בטוח שלא. כי עם כל הכבוד, מספר הקווסטים שיש במשחק הוא עצום!!!

בשביל לסיים את כל הקווסטים צריך כמובן תצטרף לכל הגילדות, ותדבר עם כל איש שאתה רואה כי אולי דרכו תקבל קווסט, ותקח סוס ותחרוש על כל המפה ושם תגלה כל מני מקומות שלא רואים במפה ושם תוכל לעשות קווסטים. בנוסף יש בטח מלא מקומות נסתרים שאין שם קווסטים אבל יש הרבה אויבים להילחם בהם, כמו במערות.

גם יש את הקווסט הזה שאתה מקבל בחבילת ההרחבה שדיברנו עליה בקטנה.

בקיצור אני לא חושב שסיימתה את כל הקווסטים :) וסתם מסקרנות, איזה רמה אתה?

ותגידו, יש בכל מני מקומות, באמצע שום-מקום מין במהישנה ו עגולה קצת גבוה מאבן שיש במרכזה מן אור חזק שעולה לגובה בצורה של גליל, ואני יכול לשאוב ממנו כוח כזה.אז השימוש היחיד שלו הוא לשאוב ממנו כוח (מג'יקה או מה שזה לא יהיה ) לפרק זמן מסוים? הוא מתחדש מדי פעם? ואם כן אז כל כמה זמן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במשימה של גילדת הגנבים, זו שצריך להביא חפץ קסום של איזה מחשף מהמגדל שלו, וצריך לעבור מתחת למים, כדי להגיע ליעד.

יש לי נשימה מתחת למים לזמן מוגבל, אבל אני לא מוצא את היצאה לצד השני של המקום, כשאני יורד הכי למטה יש דלת עם מנעול, וכשאני פורץ אותו, אני יוצא לאמצע הים והלכה לי המשימה.

מישהו יודע איפה המעבר מתחת למים לצד מערב או יותר נכון איך אני יוצא בצד שאני אמור להגיע אליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה קווסטים יש?

כי אני דיי בטוח שעשיתי את כולם...

יש במשחק בסביבות ה-300 עד 500 קווסטים+1 הקווסט החדש שניתן לקנות [התוספת הרשמית] ועוד כמה עשרות קווסטים "HOME MADE" שניתן להוריד בכל אתר מודים רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח??? אני כמעט בטוח שלא. כי עם כל הכבוד, מספר הקווסטים שיש במשחק הוא עצום!!!

בשביל לסיים את כל הקווסטים צריך כמובן תצטרף לכל הגילדות, ותדבר עם כל איש שאתה רואה כי אולי דרכו תקבל קווסט, ותקח סוס ותחרוש על כל המפה ושם תגלה כל מני מקומות שלא רואים במפה ושם תוכל לעשות קווסטים. בנוסף יש בטח מלא מקומות נסתרים שאין שם קווסטים אבל יש הרבה אויבים להילחם בהם, כמו במערות.

גם יש את הקווסט הזה שאתה מקבל בחבילת ההרחבה שדיברנו עליה בקטנה.

בקיצור אני לא חושב שסיימתה את כל הקווסטים :) וסתם מסקרנות, איזה רמה אתה?

ותגידו, יש בכל מני מקומות, באמצע שום-מקום מין במהישנה ו עגולה קצת גבוה מאבן שיש במרכזה מן אור חזק שעולה לגובה בצורה של גליל, ואני יכול לשאוב ממנו כוח כזה.אז השימוש היחיד שלו הוא לשאוב ממנו כוח (מג'יקה או מה שזה לא יהיה ) לפרק זמן מסוים? הוא מתחדש מדי פעם? ואם כן אז כל כמה זמן?

עשיתי באזור ה200 קווסטים אם זכור לי נכון אולי יותר...ויש לי עוד איזה שלושה שלא נגמרים (המקשיב,הגראנד צ'מפיון,ועוד משהו ששכחתי)

אני דרגה 48,חקרתי את כל העולם למרות שיכול להיות שפסחתי על כמה מקומות.

לקחת סוס? למה? אני יותר מהיר מshadowmare....

מן הסתם אני חבר בכל הגילדות.

ואני פשוט לא מוצא יותר קווסטים :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה, עשיתי את המשימה של Azura וקיבלתי את השמש. הבעיה היא שלאחר זמן קצר לכדתי יצור מעאפן (כבר לא זוכר איזה)

וחשבתי שהוא יכנס לאבן אחרת. אבל לא, הוא נכנס לשמש ויש לי עכשיו שם רק 1200 נקודות. מישהו יודע אולי את הקוד שרושמים

בקונסול כדי לקבל אחת ? ניסיתי את הplayer.additem 193 1 (כתבתי בדיוק את זה) וזה לא עבד. למישהו יש מושג למה ?

מאיפה קיבלת את המשימה הזאת? אני חייב להשיג אבן כזאת.. הקטע עם האבנים והטעינות של החפצי קסם משגע אותי.. ומישהו יכול להיות יותר ספציפי במיקום של הדייג הזקן עם הטבעת? זה בווטרפרונט (איפה שמוצאים את גילדת הגנבים) או במקום אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...