Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 75 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

אבל מה יקרה לי אם אני אלך לכלא? אני לא רוצה להזיק לי לשחקן רק בשביל קווסט ואני גם לא רוצה סתם להעביר את הזמן בשביל הקווסט הזה. כאילו, אם אני נכנס לכלא אני חייב להעביר את כל הזמן הזה בלא לעשות כלום??? כי אני מפחד שככל שעובר הזמן במשחק אז אתה נהיה זקן יותר ואתה מתקמט וכאלה.

אין דרך אחרת לעשות את הקווסט?

וואלה?

מי המטורף ששיחק במשחק הזה כל כך הרבה זמן בשביל לראות את זה?

הוא מגניב מאוד אבל מבחינתי הוא פספוס די גדול.

בכל אספקט שלו (מלבד הגרפי) יש לי הרגשה של "כמעט - אבל לא מספיק קרוב".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

או שאתה מפגיז ריצה ומתעלם מהם, רוצח אותו ובורח כמה שיותר מהר, או שאתה מצליח למצוא איזה לחש Invisibility טוב, או שאתה Sneaker טוב..

מאיפו אני מסיג את הלחש ?

כי את שתי הדרכים האחרות ניסיתי ולא הלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בקיצור איזה פשע לבצע על נת שאני יכנס לכלא שושום דבר רע לא יקרה לי על בטוח???

ואולי יש דרך אחרת לעשות את הקווסט בלי להיכנס לכלא???

או שכדאי בכללל לא להיכנס לכלא בשביל הקווסט כי יש עוד קווסטים שצריך להיכנס בשבילהם לכלא ועדיף לא להיסתכן עם יותר מדי כניסות לכלא אחרת יעיפו אותי מהאחד הגילדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאף אחד אין בעיה עם הקול ?

התקנתי עכשיו את המשחק, וישר בטעינה של השלב הראשון יש רעש חזק מאוד מהרמקולים,

זה נעלם עם תחילת השלב, ובכל פעם שפותחים איזה קופסא או מסתכלים על גופה חוזר הרעש החזק ורק הוא נשאר, בלי בלי כלום. רעש כמו שדוחפים מקרופון לתוך (פידבק)

עזרו לי בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג על מה אתה מדבר אחי, אין שום לי בעיה כזאת. יכול להיות שאתה צריך לעדכן את הדרייבירים של הכרטיס קול או משהוא? ותבדוק אם יש משהוא לא קשורה בהגדרות של audio של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה

עדכנתי את הדרבייר של הכרטיס קול (O/B פשוט) וזה פתר את הביעה

אין לי מושג על מה אתה מדבר אחי, אין שום לי בעיה כזאת. יכול להיות שאתה צריך לעדכן את הדרייבירים של הכרטיס קול או משהוא? ותבדוק אם יש משהוא לא קשורה בהגדרות של audio של המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Si-Nom

החפצים שאתה מוכר צריך להיות אליהם יד אדומה כזאת,זאת אומרת שזה גנוב! עם זה לא גנוב זה לא נחשב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה מוכר חפצים שלקחתה לאנשים שהרגתה בקווסטים או סתם ברברים כאלה שיש מחוץ לערים ומתקיפים אותך ואז אתה חושב שזה גנוב, אבל זה.

כמו שההוא אמר- תמכור רק את החפצים עפ הסימן של יד אדומה עליהם ואז זה יחשב :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...