Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 74 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

אוקיי, קניתי את המשחק בתחילת השבוע.

אני עלף יערות (wood elf), קשת (Archer).

התלבטתי קשות בין זה לבין דמות שהיא יותר לכיוון הקוסם או כמובן לדמות האהובה עלי- Knight (לצערי אין Paladin).....

בכל מקרה, אני לא יכול לשחק במשחק עם ו AA פועלים ביחד. יש לי X1800 GTO שכן אמור לאפשר את זה.

מישהו יודע איך לסדר את זה.

יש פאצ' שאמור לסדר את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עוד פעם נתקלתי בבאג כיביכול :-\

סיימתי את הקווסט אחד לפני האחרון של גילדת הגנבים(הנעליים),ולא קיבלתי את הטריגר להמשך הקווסט של לגנוב 1000,נשארתי בשלב של סיימתי לגנוב 800,קיבלתי כבר את הסוחר האחרון.

מישהו יודע מה אפשר לעשות?

מישהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באחד הקווסטים של האחווה השחורה אני צריך להרוג איזה אסיר ( VALEN DRETH) מבלי ליפגוע בשומרים, אבל אני פשוט לא מוצא אותו...

ויש רק מקום אחד שלא בדקתי עדיין, איפו שאני עולה בסולם וניכנס לחדר עם מספר שומרים שמיד מתקיפים אותי והורגים אותי דיי מהר. הוא שם ? איך אני מיתגבר על השומרים? הם חזקים ממני בהרבה אני רמה 4..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פאצ' שאמור לסדר את זה

לא משנה. גם ככה הכרטיס לא סוחב את זה.

לאחר הרבה התלבטויות בין Bloom+AA ל , אני חושב שאני אשחק ב .

היום קראתי קצת מדריכי "טוויקים" והורדתי את צפיפות הדשא ואת ניצול הזיכרון של המשחק. שיפור קטן, אבל קיים.

(יש ב Vgames ו Game Spot)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באחד הקווסטים של האחווה השחורה אני צריך להרוג איזה אסיר ( VALEN DRETH) מבלי ליפגוע בשומרים, אבל אני פשוט לא מוצא אותו...

ויש רק מקום אחד שלא בדקתי עדיין, איפו שאני עולה בסולם וניכנס לחדר עם מספר שומרים שמיד מתקיפים אותי והורגים אותי דיי מהר. הוא שם ? איך אני מיתגבר על השומרים? הם חזקים ממני בהרבה אני רמה 4..

מישהו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה קוסם תיעלם בקסם ואם אתה משהו אחר... תשתדל ;D

אני לוחם ואין לי יכולת כישוף במיל...

יש עוד הצעות ?

צודק !

מה לגבי קצת עזרה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או שאתה מפגיז ריצה ומתעלם מהם, רוצח אותו ובורח כמה שיותר מהר, או שאתה מצליח למצוא איזה לחש Invisibility טוב, או שאתה Sneaker טוב..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה קווסט כזה שי בו משהוא בכלא שהחביא לפני שהוא נעצר המון כסף או משהוא כזה, במקום מסוים שרק הוא יודע איפה זה נמצא.

הלכתי לדבר איתו ואני מבין שהדרך היחידה שהוא ישתף איתי פעולה ויגיד לי איפה הכסף היא אם גם אני אהיה בכלא, וכמובן אני לא רוצה להיכנס לכלא על מנת להשאר בגילדת האבירים וכאלה. יש דרך אחרת לבצע את הקווסט???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס לכלא , לא יעיפו אותך מגילדת הלוחמים אל תדאג. רק אחרי מספר מסויים של כניסות לכלא הם מעיפים, נכנסתי כבר 3 פעמים לכלא ועוד לא העיפו אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מה יקרה לי אם אני אלך לכלא? אני לא רוצה להזיק לי לשחקן רק בשביל קווסט ואני גם לא רוצה סתם להעביר את הזמן בשביל הקווסט הזה. כאילו, אם אני נכנס לכלא אני חייב להעביר את כל הזמן הזה בלא לעשות כלום??? כי אני מפחד שככל שעובר הזמן במשחק אז אתה נהיה זקן יותר ואתה מתקמט וכאלה.

אין דרך אחרת לעשות את הקווסט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:

תנסה לעשות לו charm , אני חושב שאי אפשר בקווסט הזה כי השומר לא נותן לך להתקרב אליו אחרי שדיברת איתו בפעם הראשונה, אבל אולי אני טועה..

בכל מקרה לא קורה שום דבר רציני בכלא, אם נכנסת לכלא על bounty גבוה אז מקסימום ירדו לך איזה 2 נקודות מכמה skills כשתרצה את העונש (תפעיל את המיטה בתא) אבל על bounty נמוך לא קורה כלום כשמרצים את העונש

ובקשר להזדקנות ,אחרי 150 שעות משחק הדמות שלי נראית בדיוק כמו בהתחלה , לא מקומטת ולא כלום ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...