Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 71 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

בבית של ראש משפחה אחת יש טבעת זהב על שולחן קטן ליד המדרגות שאותה צריך לשים על הגופה של השני, ובבית של השני יש פגיון על שידה באיזור המיטה שלו שאותו צריך לשים על הגופה של הראשון

תודה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו, אם אני חוסם ( block ) עם חרב שהיא ל-2 ידיים ( בלי מגן ), זה עדין מעלה לי את ה-SKILL של- block?

ומה ההבדל בין לעשות blockc עם חרב או עם מגן? רק שעם מגן אז פחות חיים יורדים לך והמגן חוטף מהמכות ונשבר במקום החרב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, אם אני חוסם ( block ) עם חרב שהיא ל-2 ידיים ( בלי מגן ), זה עדין מעלה לי את ה-SKILL של- block?

ומה ההבדל בין לעשות blockc עם חרב או עם מגן? רק שעם מגן אז פחות חיים יורדים לך והמגן חוטף מהמכות ונשבר במקום החרב?

כן זה מעלה את הבלוק

עם מגן- יותר הגנה= אתה פסיד פחות חיים, ומי שמתקיף אותך מקבל זעזוע יותר חזק או משו...

והמגן נשבר גם יותר לאט ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ תודה אחי ^^^

ותגידו, בשביל לעשות את המשימות המיוחדות של גילדת הגנבים צריכים להיות בעלי כישורים טובים בפריצת מנעולים או בהתגנבות?

ובאיזה מקום הכי כדאי לקנות בית ( די מעדיף שיהיה יחסית מרכזי )?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתגנבות,כן.

או שאתה עושה הסוואה 100% אם אתה קוסם.

פריצת מנעולים,אתה פשוט יכול להשיג את הSkeleton Key ואז הסקיל פשוט לא רלוונטי.

ובית,Frostcrag Spire,מההרחבה השלישית למשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עכשיו מתחיל את גילדת הקוסמים, כבר השגתי את כל ההמלצות, אבל עכשיו בשביל לקבל את הmages stuff אני צריך ללכת לדבר עם קוסם אחד והוא אומר לי שאני צריך להביא לו עץ בשביל להשלים את המשימה.. מאיפה אני מביא עץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהתגנבות,כן.

או שאתה עושה הסוואה 100% אם אתה קוסם.

פריצת מנעולים,אתה פשוט יכול להשיג את הSkeleton Key ואז הסקיל פשוט לא רלוונטי.

מאיפה אני משיג את ה-Skeleton Key?

ומה ההבדל בין הסוואה (זיקית או איך שלא קוראים לזה) לבין קסם של בלתי נראה? ואפשר לקנות את הקסמים הללו או שהם פועלים רק ע"י שיקויים/מטה מיוחד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלתי נראה זה שלא רואים אותך כל עוד האפקט פועל

זיקית לפי נקודות זה שאתה בלתי נראה וגם אתה יכול לעשות פעולות כמו לגנוב מאנשים וגם מולם בלי שהם ידעו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא...

אתה בטח מדבר על זיקית 100%,אם זה 50% אז אתה סה"כ פחות נראה וזה עוזר להתגנב.

את הSkeleton Key משיגים מהמזבח של אלת הצל נוקטורנל,קרוב לליאווין,אני חושב שימינה.

ד"א מה עושים עם התפוחים המורעלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד"א מה עושים עם התפוחים המורעלים?

הורגים אנשים ;D

קשה לעשות את זה אבל התוצאה שווה, הם מתים במקום (גם אתה אם תאכל אחד תמות 100% , לא משנה כמה חיים יש לך וכהמ הגנות מרעל, התפוח עוקף את כולם)

יש שתי דרכים להשתמש בו:

1.לרוקן את הבית של המטרה לגמרי מכל האוכל שיש בו, להניח את התפוח במקום אחד מהמאכלים ולחכות

2.במידה והמטרה מסתובב כל היום והוא לא בבית צריך לכייס אותו מכל המאכלים שיש עליו, להניח את התפוח ולחכות, מתישהו הוא יאכל אותו וימות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הSkeleton Key משיגים מהמזבח של אלת הצל נוקטורנל,קרוב לליאווין,אני חושב שימינה.

מזה בדיוק המפתח הזה? מה הוא עושה? ומשיגים אותו תוך כדי קווסט מסוים? אם כן אז איזה ואיפה משיגים אותו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ כרגע ציטטת משפט שלם שמסביר איך ואיפה משיגים את הקווסט ::)

זה מפתח גנבים (lockpick) בלתי שביר, שגם מוסיף לך 40 נקודות ל security , אחד החפצים הכי חזקים במשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...