Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 113 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה אתה צוחק עלי?

איפה אני יחפש את זה עכשיו?

עכשיו מישהו בבקשה יכול לענות לי על השאלה?

כמה אפשרויות:

- תלך לאחד האחראים בגילדה: ארמנד או סקריבה. תבקש לשלם את הקנס (חצי מחיר).

- תשלם לאחד מהשומרים (מחיר מלא).

- לך לכלא (מאבדים כל חפץ גנוב שיש עליך ומקבלים כלא).

תחליט. :xyxthumbs:

מזל שיש לי את הכובע של השועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מפרסם את זה גם פה ליתר ביטחון:

התגלה באג חמור מאוד במשחק שהורס את השמירות וגורם לקריסה של המשחק

כל מי שהתקין את ההרחבה מושפע מהבאג, אין יוצאי דופן.

אחרי שמשחקים מספר שעות מסוים נגמר למשחק המקום שבוא הוא שומר את הID של כל האובייקטים והדמויות במשחק והוא קורס ולוקח איתו את השמירות!

באופן אירוני, ככל שקצב הפריימים שלכם גבוהה יותר הבאג ישפיע מוקדם יותר.

כרגע עוד אין עידכון רשמי ואני ממליץ לכם להפסיק לשחק או (אם אתם סומכים על זה) לנסות את העדכון הלא רשמי:

http://tessource.net/files/file.php?id=10278

עוד פרטים:

http://www.gamespot.com/news/6168807.html?tag=latestnews;title;1

http://www.uesp.net/wiki/Main_Page

Bethesda Softworks has confirmed that a major glitch in The Elder Scrolls IV: The Shivering Isles exists and that it is working to fix the problem. The bug apparently starts affecting the game as soon as the expansion pack is installed for the PC version of Shivering Isles. The problem arises because the game generates a huge number of identification numbers internally for objects, and once the allotted space for those numbers becomes exhausted, newly created objects will disappear from the gameworld and the game could simply crash.

Depending on the number of frames per second generated on a user's PC, the game will be "rendered unplayable" from between 50 to 120 hours of gameplay, according to reports in the official forums and the game's Wiki. It appears that the more frames per second the game runs at, the faster that space of identification numbers fills up.

"We have verified this problem can happen on the PC and are still looking into whether it is possible on 360, since we don't have any reported cases of it happening on that platform, nor have we been able to recreate it on 360 ourselves," a spokesperson told GameSpot. "We're testing a fix for it right now and hope to have it out as soon as possible."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עוד לא התחלתי לשחק בהרחבה אבל היא מותקנת לי, אני גם אפגע מהבאג ???

שאלה שלא רלוונטית לי אבל אולי לחלק מכם---

אם התחלתי לשחק בהרחבה,

והבאג אמור להרוס את השמירות,

זאת שכל המשחר ילך עם כל השמירות שעוד מלפני ההרחבה, או שרק את אלו שנשמרו בתוכה ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...