Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 59 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה OBLIVION יעבוד על המחשב שלי?

P4 3GHZ

512 MB

ati radeon 9550 256MB

60GB HD

על הגדרות נמוכות

מנסיון,ראיתי אצל חבר...

יש לו:

P4 3GHZ 1M cache

1024MB RAM

ATI 9600XT 256MB

80GB HD 7200RPM

והמשחק פועל אצלו על הגדרות הכי נמוכות,פרט להגדרות טקסטורה שהן על HIGH

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שנראה

במשחק הזה קובע הכרטיס מסך כאשר יש מינימום של 1024 מגה זיכרון ומעבד שלפחות 3 ג'יגה הרץ או 64 3000

ואז כמה שהכרטיס יותר חזק זה על איזה הגדרות הוא יפעל

הרדאונים 9xxx הם המינימום, fx לא עובדים טוב עם המשחק כל הזמן מתחת ל10 fps אצל הרבה אנשים

סדרת 8xx 7xx של הרדאונים זה איזה מדיום עד high אבל בלי אפשרות ועם אפשרות bloom

סדרות 6xxx הם 6200 נמוך מאוד, 6600 בינוני, 6600GT זה כבר בינוני עד גבוה וה6800 זה גבוה ה1xxx של הרדאונים וסדרת ה7800,7900 של nvidia זה כבר כל הגדרות על הכי גבוה וaa או שבמקום לבחירתכם

ככה בערך זה הולך

אז אני חושב שמי שרוצה לשחק על פרטים גבוהים וגם ירצה ללכת על 7900gt

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי לך.. זה לא באג, חבל להתווכח.

http://img251.imageshack.us/my.php?image=oblivion20060426204410646ss.jpg

לא טענתי שזה באג, וכבר אמרתי שזה לא קורה רק אצלי - השאלה למה זה קורה ואם יש דרך לפתור את זה. לא נראה הגיוני שלא - אחרת מה הטעם בשיריונות חזקים יותר מהבינוניים אם הדירוג שיריון לא משתנה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שנראה

במשחק הזה קובע הכרטיס מסך כאשר יש מינימום של 1024 מגה זיכרון ומעבד שלפחות 3 ג'יגה הרץ או athlon 64 3000

ואז כמה שהכרטיס יותר חזק זה על איזה הגדרות הוא יפעל

הרדאונים 9xxx הם המינימום, fx לא עובדים טוב עם המשחק כל הזמן מתחת ל10 fps אצל הרבה אנשים

סדרת 8xx 7xx של הרדאונים זה איזה מדיום עד high אבל בלי אפשרות hdr ועם אפשרות bloom

סדרות 6xxx הם 6200 נמוך מאוד, 6600 בינוני, 6600GT זה כבר בינוני עד גבוה וה6800 זה גבוה ה1xxx של הרדאונים וסדרת ה7800,7900 של nvidia זה כבר כל הגדרות על הכי גבוה וaa או שבמקום hdr לבחירתכם

ככה בערך זה הולך

אז אני חושב שמי שרוצה לשחק על פרטים גבוהים וגם hdr ירצה ללכת על 7900gt

פחות או יותר צודק

לי יש 6800NU ו512MB DDR RAM [ומעבד 3000]

והמשחק פועל על הגדרות הכי גבוהות על הכל [חוץ מטקסטורות שהן על NORMAL]+אפקטי HDR+פילטרי הצללות על גבוה+רזולוציה 1024X768 ודרואו דיסטנס מקסימלי,ושאר מרחקי הרינדור [החפצים,הדמויות והעשב] על דרואו דיסטנס בינוני-גבוה והעצים על מקסימום גם כן.

המשחק פועל ברובו טוב,פרט למקרים מסוימים בהם הFPS מתפגר לחלוטין....אבל לרוב זה פועל סבבה...

אם היה לי 1024MB ההייתי יכול להריץ את הטקסטורות על HIGH....כי ככה זה פשוט אוכל לי את הVIRTUAL MEMORY...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בקווסט של גילדת הגנבים שבו צריך למצוא איזה חץ של איזה קוסם בברביל, נכנסתי לטירה, פרצתי לחדר, מצאתי את החדר הסודי, והגעתי למעין מבוך תת קרקעי.

הרגתי את כל הדמויות שם, ו...בעיה, יש דלת שאני צריך לעבור דרכה וצריך מפתח, איפה המפתח לדלת??? חיפשתי בכל מקום אפשרי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי תראה:

אתה לא צריך להיכנס בדלת,יש לך שם מים תצלול למטה בערך 4,5 מטרים,עכשיו מצד שמאל [תמיד תסתכל לכיוון שמאל.] יש לך מין מנהרה תיכנס לבפנים ואז כבר תבין מה לעשות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אני משיג Black Soul Gems מחוץ לשרשרת הקווסטים של גילדת הקוסמים?

ומישהו יודע מה עושה הStaff Of Worms שמקבלים מהמנימאקו הזה?

אתה יכול ליצור אותם במזבח שהנקרומנסרים יוצרים את שלהם, יש על הגופה של הנקרומנסר שהרגת בכניסה למערה ליד המזבח פתק שמסביר איך

והמטה הזה פשוט מחייה יצורים מתים לכמה שניות (30 נדמה לי) והם עוזרים לך ... די מיותר האמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם זה ירוץ על הגדרות נמוכות זה יהייה כיף?(אני לא רוצה סתם לקנות)

וכמה זמן המשחק(שמעתי שיש כאלה שחרשו על מורויינד איזה שנתיים :o אני לא מאמין)

אני מקווה שאוהב את זה ואני רוצה לקנות את זה כי זה קיבל ציון גבוהה וכולם מדברים ולנסות משחק RPG ראשון! ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מקווה שאוהב את זה ואני רוצה לקנות את זה כי זה קיבל ציון גבוהה וכולם מדברים ולנסות משחק RPG ראשון! ::)

גם אני משחק על הדרות נמוכות יחסית, אבל תאמין לי, זה שווה את החווייה!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך 440MX נכון?

עם כן תישכח מזה מצטער :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...