Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 32 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

applejack

איך oblivion נשמע עם הcreative x-fi? ובאיזה אתה משתמש?

:)

משתמש ב-Reciever של Kenwood וחיבור אנאלוגי 6 ערוצים (5.1). 4 6-way, סנטר וסאב של peerless.

לא מערכת יוקרתית... :-\ אבל מעולה מבחינתי. דווקא ב-Oblivion אני לא מבחין באפקטים סביבתיים מתוחכמים יותר ממשחקים אחרים, למרות שעוד לא יצא לי לשחק עם ווליום גבוה כמו שצריך.

אם אני נמצא קומה מעל אנשים שמדברים, אני שומע אותם כאילו היו לידי... המפתחים יכלו להתחשב בזה, חבל.

איכות הסאונד עצמו מצויינת. כל חומר יוצר צליל אחר... אפילו למנורת תקרה יש צליל כשאני צועד עליה :silly:

מערות\מבוכים ממש סוחפים אותך עם הסאונד.

ברור לי שלעומת onboard יש שיפור רציני. לא יודע בקשר לניצול ה-X-FI במלואו. (גם לא מזכירים X-FI במשחק)

jacko_il, אתה צודק. אם תחזור לאשה הזאת אחרי כמה זמן\ימים היא תגיד לך שזה קשור לאותיות הראשונות. היא נותנת טיפים. יפה שעלית על זה לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תקשיבו, יש לי בעיה שאני חושב שזה משהו דפוק במשחק.

במשימה שהייתי צריך בה עזרה מקודם ( UNFRIENDLY COMPETITION ) אז אחרי שמצאתי את הראיה השניה והאחרונה שייתי צריך למצוא ( אחרי שהרגתי את האיש שמספק את הסחורה של טורוניר ), אמרו לי להראות אותה לטורוניר והוא ביקש סליחה ואמר שהוא יתרום את כל הכסף שהרויח מהדברים שקנה מאגרמיר ( או איך שלא יקראו לו ) לכנסיה או משהו ( אני לא כלכך זוכר ) והביא לי טבעת ( שדרך אגב לא צריך להטעין אותה מדי פעם, נכון? ), אח"כ הייתי צריך להביא

את הראיה לג'ניס, וכשבאתי לחנות שלה, היא אומרת שהיא כבר מתה לדבר איתי, וכשפתחתי איתה שיחה, לא הייתה לי בכלל את האפשרות להביא לה את הראיה או לדבר איתה

בכלל על הראיה השניה. מה לעשות, בבקשה תענו לי :'(

ועוד דבר,בחרתי להיות בעיקר אביר, זה היה נכון בכלל לבחור גם שאני אהיה טוב בכמה סוגים מסוימים של כשפים של קוסם ( כמו זימון ), בגלל שכמעט ואין לי

מג'יקה ( הפס הכחול הזה מתחת לחיים )?

ודבר אחרון, גם אתם כמוני, כל מי שאתם הורגים, לוקחים לו את הדברים ומוכרים אותם, גם אם זה אומר שאתה צריך לקחת את המקסימום דברים שאתה יכול

וללכלת למכור אותם בעיר, ואז שוב פעם לחזור לאותו מקום שהרגתה אנשים, ולקחת שוב הפעם כמה דברים שאתה יכול וללכת למכור אותם, וככה לעשות את אותו הדבר שלוש פעמים ברצף? או שזה בכלל לא הכרחי כי לא צריך יותר מידי כסף במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין משמעות לקלאסים שאתם בוחרים

זה לא באמת קוסם ולוחם

כל דמות שלכם בסוף יכולה להיות הכל עם כל היכולות וכל הגילדות והכל

פשוט רק להתחלה אתם מקבלים בוסט מסויים לסקילים שבחרתם ואחר כך ברמות גבוהות תוכלו גם לאמן את ה misc skills

ככה שזה לא משנה מה בחרתם

העיקר שאתם יודעים איך להשתמש באותן יכולות בהתחלה של המשחק ולשרוד איתן עד לקטע שתפתחו אותן עד הסוף

זה ככה עוד מדאגרפול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך שני אופציות, או למסור את כל החפצים ולהכנס , או לסרב ולהתחיל להרוג את כולם (אני עשיתי את זה וזה היה ממש קשה, בקושי שרדתי את זה)

בכל מקרה מה שקורה בפנים יקרה ככה או ככה (אתה תראה כבר בפנים על מה אני מדבר) זה חלק מהעלילה.

במידה ואתה מוסר את כל החפצים אני לא יודע אם תוכל לקבל אותם בחזרה, אני פחדתי שלא אז לא ניסיתי .

תעשה save ותנסה , אולי יש אותם באיזה ארגז כמו שיש אחרי שאתה בורח מהכלא ...

תודה אחי,

ניסיתי את שתי האופציות, והאפשרות של לתת להם את הדברים התגלתה כבלתי אפשרית..הם רוצים להקריב אותי לקורבן, ואז אני צריך לגנוב חפץ חפץ לזה שלקח לי את החפצים. ואז עוד להרוג את כולם, בקיצור בחרתי באפשרות של להרוג את כולם, ועשיתי את זה. הבעייה היא שעכשיו אני לכוד בתוך המכרה הזה ולא מצליח לצאת, או שאני צריך איזה מפתח שיפתח איזה דלת, או שבצד אחר שהמפה מראה לי אפשרות לצאת, יש סלע כבד שחוסם את הדרך.

איך אני יוצא מפה לעזעאזל???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין משמעות לקלאסים שאתם בוחרים

זה לא באמת קוסם ולוחם

כל דמות שלכם בסוף יכולה להיות הכל עם כל היכולות וכל הגילדות והכל

פשוט רק להתחלה אתם מקבלים בוסט מסויים לסקילים שבחרתם ואחר כך ברמות גבוהות תוכלו גם לאמן את ה misc skills

ככה שזה לא משנה מה בחרתם

העיקר שאתם יודעים איך להשתמש באותן יכולות בהתחלה של המשחק ולשרוד איתן עד לקטע שתפתחו אותן עד הסוף

זה ככה עוד מדאגרפול

זה לא מדויק מכיון שה- MAJOR SKILLS עולים מהר יותר ( שזה חשוב מאוד ) ורק שאתה מעלה אותם אתה עולה רמות שזה גם משפיע בצורה מסוימת.

דבר נוסף, חוץ מהסקילים אתה גם בוחר את הקטגוריה הראשית שלך- קוסם/גנב/אביר שלזה יש גם השפעה גדולה.

אבליש דרך טובה להעלו8ת את המקסימום מג'יקה שלי ( הפס הכחול הזה ) חוץ מלהעלות את ה-ATTRIBUTE הנחוץ?

ועוד דבר, ב- INVENTORY יש קטגוריה של חפצים בשם- MISC. אז זה נכון שכל מה שיש שמה צריך למכור כי אין להם שום שימוש ( חוץ מחפצים מיוחדים שצריכים אותם לקווסטים )?

ואני אשמח לעוד דעות על השאלות בהודעה הקודמת שלי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע זה מה שהתכוונתי שאמרתי בוסט

הם עולים יותר מהר

פשוט זה שאפשר בסוף להיות הכל

מה שבלבל מלא אנשים במשחקים הקודמים שרגילים לקלאסים סגורים

אה ואנשים תסתכלו בחוברת ההיא או בכל faq אחר

כל פעם שהסקיל שלכם לדוגמא blades בראנק שלו אתם מקבלים אפשרויות ויכולות חדשות להתקפות או לתזוזה או להכנת שיקויים וגילוי מרכיבים וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לשיקויים והכשפים אני יודע.

אבל בקשר לחרבות וכאלה, לא ידעתי ( חוץ מקווסט אחד שאני עושה לאיזה לוחם בארנה, יותר נכון לאלוף שמה, שהוא הבטיח לי אחרי הקווסט ללמד אותי כמה תרגילים ), אתה יכול לציין לי מקום מסוים שאני יכול ללמוד ממנו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזה פשוט נלמד ברגע שאתה מגיע לרמה הזאת של הסקיל

אני פשוט לא זוכר איך הם מתבצעים

יש דברים כמו 3 לחיצות מהירות זה קומבו של חרב

ושכחתי איך פאוור אטאק נראה לי קדימה ולחיצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה אחי,

ניסיתי את שתי האופציות, והאפשרות של לתת להם את הדברים התגלתה כבלתי אפשרית..הם רוצים להקריב אותי לקורבן, ואז אני צריך לגנוב חפץ חפץ לזה שלקח לי את החפצים. ואז עוד להרוג את כולם, בקיצור בחרתי באפשרות של להרוג את כולם, ועשיתי את זה. הבעייה היא שעכשיו אני לכוד בתוך המכרה הזה ולא מצליח לצאת, או שאני צריך איזה מפתח שיפתח איזה דלת, או שבצד אחר שהמפה מראה לי אפשרות לצאת, יש סלע כבד שחוסם את הדרך.

איך אני יוצא מפה לעזעאזל???

לאט ובנחישות ;D

לי אישית זה היה הקטע הכי קשה במשחק , יש שם טונות של אנשי הכת והמערה ממש מסובכת , תעבוד עם החץ במיני-מפה ותקח בחשבון שיכול להיות שאתה עומד במקום הנכון לפי החץ, רק שאתה נמוך מידי\גבוה מידי , זה קרה לי פעם ולקח לי קצת זמן לקלוט שהחץ מכוון למקום אני עומד בו , אבל לקומה אחת מעל.

בסוף תצליח לצאת, זה פשוט מצריך הרבה סבלנות , בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ, לא עברתי על כל העמודים אבל - יש דרך לבטל קווסטים? או שהם יהיו תקועים ברשימה שלי לנצח עד שאני אסיים אותם -_-

אגב, כבטל-מייג אני אמור ללבוש heavy? אני מקווה שכן, כי יש לי סקיל ממש גבוה עם ההבי (וגם יש לי dwarven,ואני רק לבל 7)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע בקווסט עזרה בבקשה:

אני במשימה שצריך ליפתוח מין דלת סטרים במערה כזאת בעזרת קסמים,אני יודע שהקסמים הם:FLARE,FROST,MAGIKA DAMGAE,MAGIKA RESTORATION,אבל איך ואיפה אני שם אותם ניסיתי על האבנים ניסיתי בכול מקום פשוט לא מצליח לי! [אני נואש עזרהההההההההה].

אגב המשימה היא של גילדת הקוסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*ספוילר*

זה לא דלת , זה העמוד הגדול הזה במרכז החדר.

מה שאתה עושה זה כזה דבר:

יש ליד הבחור תיבה עם כל המגילות קסמים שאתה צריך במידה ואין לך את כל הקסמים , אתה משתמש בהם על העמוד לפי הסדר הזה:

flare

frost

damage magika

restore magika

(בקשר לשניים האחרונים יכול להיות שזה הפוך, ז"א קודם restore ואחרי זה damage , אני לא כל כך זוכר .. )

בכל פעם שאתה משתמש בקסם על העמוד הוא נפתח קצת עד שהוא יורד לגמרי, בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, בקווסט של אחד שקוראים לו BLUE PRINCE אני חושב, נו האורק הזה שבארנה, אז אחרי שגיליתי לו שהוא בן של ערפד,

הוא אומר כאילו שהוא מראה לי תרגיל חדש, ובעצם כל מה שקיבלתי זה נקודות לכמה סקילים, אז אני בכלל אמור לקבל תרגיל חדש או שזה סתם?

ולכל האבירים שביננו, אתם משתמשים הרבה בכשפים? כמה מג'יקה יש לכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...