Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 25 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

khajiit

race זה בוסט כי לכל גזע יש תוספים לskills כמו למשל

לkhajiit יש אקרובטיקס והתגנבות וכו'

או הדארק אלף מקבל 10 לדסטרקשיין

בדרגות גבוהות זה ממש לא מורגש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

3.שווה , חוץ מבimperial city שזה חושה מסכנה כזאת בכל הערים יש בתים נחמדים ,

שזה מה?

ואפשר להיצטרף לכמה גילדות ביחד? אם לא אז למה הכי עדיף? אפשר לעזוב איזה גילדה שאתה רוצה? ולדוגמה אם אני בעיקר אביר, אז להיצטרף לגילדה של האבירם/לוחמים או משהוא כזה?

ורק בבקשה שמישהוא יענה לי על שאלה 4 שלי בבקשה :smile1:

ותודה לך אחי :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חושה ... יענו צריף עלוב כזה ;D

אפשר להצטרף לכל הגילדות, אני חבר בכולם חוץ מגילדת הרוצחים שאני עדיין לא רוצה להצטרף ..

הגילדות הן:

גילדת הלוחמים

גילדת הגנבים

גילדת הקוסמים

גילדת הרוצחים (האחווה השחורה)

והארנה , שבה אתה נלחם נגד לוחמים אחרים ובסוף הופך ל grand champion

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שזה מה?

ואפשר להיצטרף לכמה גילדות ביחד? אם לא אז למה הכי עדיף? אפשר לעזוב איזה גילדה שאתה רוצה? ולדוגמה אם אני בעיקר אביר, אז להיצטרף לגילדה של האבירם/לוחמים או משהוא כזה?

ורק בבקשה שמישהוא יענה לי על שאלה 4 שלי בבקשה :smile1:

ותודה לך אחי :xyxthumbs:

אפשר להצטרף לכמה גילדות,גם אם הן סותרות אחת את השניה...פשוט אתה צריך לדעת לא להסתבך איתן...

הגילדות במשחק:

-גילדת הלוחמים: יש סניף של גילדת הלוחמים כמעט בכל עיר במשחק פרט לIMPERIAL CITY ולעיירות קטנות,כדי להצטרף תדבר עם ראש הגילדה באותו המקום...התנאי לקבלה:אסור שיהיה לך CRIMINAL RECORD

-גילדת הקוסמים:כנ"ל,בנוגע לתנאים של גילדת הקוסמים-אני לא יודע כי לא הצטרפתי אליהם

-גילדת הגנבים:גילדה מחתרתית...אין לה מבנים רשמיים כמו לגילדת הלוחמים וגילדת הקוסמים,זו גילדה שמכחישה את קיומה ולכן גם ההצטרפות אליה היא מסובכת...כדי להצטרף,במידה ומצאת את הדרך להצטרף אליה [ואני לא אספר לך איך],עליך לעבור מבחן קטן...ורק אם עברת אותו-אתה תתקבל לגילדה

-האחווה האפלה [THE DARK BROTHERHOOD]-גילדה האחראית לפעולות התנקשות באישים שונים...הצטרפות לגילדה מחייבת אותך להפוך לערפד [להדבק במחלה]

כדי להצטרף אתה צריך לרצוח בן אדם חף מפשע וללכת לישון...כשתתעורר-יעמוד לידך חבר באחווה שיציע לך להצטרף אליהם,אם תסכים-תצטרך לעבור מבחן לפני הקבלה

-הIMPERIAL GUARD-כדי להצטרף עליך לעבור משימה בקווסט ראשי שקשור לעלילת המשחק

-לוחם בARENA-כדי להצטרף לך לארינה ותכנס לBLOOD ROOM ותבקש להרשם לארינה...כדי להתקדם במעמד בארינה אתה צריך,פשוט כמשמעו,לשרוד כמה שיותר סיבובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, סבבה תודה.

איפה אני יכול להיצטרף לגילדות? ואפשר להיצטרף רק בשלב מתקדם יותר? (אני רמה 2 )

ובבקשה תענו לי על השאלה הקודמת בקשר לאחד הקווסטים.

ודבר אחרון, איפה אני יכול למצוא את הגנב שבעיר הראשונה שבהתחלה יצאתי מהכלא שלה הוא היה מבוקש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי להצטרף לאחווה השחורה לא חייבים להפוך לערפד

למה לא?

לפני מה שאני זוכר זה הפך אותי לערפד... דיווחתי על זה פה לפני זמן מה.

מה שעוד, זה סותר את גילדת הקוסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן אדם שנותן לך את המשימות הראשונות אחרי שאתה מצטרף הוא ערפד, אחרי משימה או שתיים הוא מציע לך להפוך לערפד, אתה יכול להגיד לו "לא תודה" ולהמשיך למשימה הבאה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי קצת על העיניין ולא ראיתי שום עדות לזה שאתה הופך לערפד , רק שראש האחווה בעיר מסויימת הוא ערפד בן 300 שנה

תגידו, המשימות של האחווה השחורה מעיפות אותך מגילדות אחרות? הקוסמים למשל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם אתה אומר שאתה רוצה להצטרף, ישר אתה מקבל יכולות של ערפד...

לא נכון.

אחרי משימה מסויימת (נראה לי מספר 3) הערפד שנותן לך משימות מציע לך לחלוק "במתנה" שלו. יש לך אפשרות לעשות מה שבא לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שאחרי שאני אסיים כמות נכבדת של משימות ואסיים את העלילה הראשית של המשחק,אני אהפוך לערפד ואצטרף לDARK BROTHERHOOD.

מה שכן-המשימות של העלילה הראשית פשוט שולטות :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...