The Godfather - הדיון הראשי - עמוד 10 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Godfather - הדיון הראשי

Shadowman

Recommended Posts

משחק מעפן. איפה לעזאזל נעלם הממשק הפשוט של MAXPAYNE.... אתה מזיז העכבר ימינה והזווית זזה גם ימינה, וגם באופן חלק! ממש הישג.

אני ממש לא מבין את המפתחים האלה. מעניין אם הם בכלל מנסים את המשחקים שלהם בעצמם...

פשוט בזבוז של זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 228
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה אתם נותנים 15 עמודים למישחק של EA ???

מנהלים ניראה לי שהדיון מוצא אולי אפשר לינהול?

קודם כל- לנעול, לא לנהול :lol:

טעות שטותית אז נסלח :lol:

אבל זה טוב דיון כזה, הוא יכול למנוע בזבוז כסף יקר על קניית משחק מאכזב, שזה אחד הדברים הכי מעצבנים שיש ( אני בעצמי התכוונתי לקנות אותו אבל אחרי מה שנאמר כאן, אז כבר לא )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד והטעם שלו. למרות זאת אני לא מבין למה הרבה פה לא אהבו. אתם אמרתם בגלל השליטה המעצבנת. לדעתי זה היה טוב.

אולי אני מוזר אבל אני אוהב את הסנדק גם אם הוא היה הכי לא פופולארי. זו לא סיבה לא לקנות. אתה לא יודע אתה יכול לנסות ולך תדע אולי תאהב את זה.

ואל תשפטו את המשחק בגלל שהוא של EA. אני מתערב שהרוב פה אומרים שמאפיה טוב כי הם שיחקו 2 דקות ויצאו. טוב זה לא נכון יש הרבה מה לראות. נכון בסוף הוא משעמם ואני עדיין משחק בו.

אני לא יודע אבל אולי יש פה 2 שאהבו את המשחק חוץ ממני. אגב כל מי שחושב שאני דפוק שאין לי עיניים וכאלה אז זה הטעם שלי. את האמת אהבתי את מאפיה ואת הסנדק באותה רמה אני מת על משחקי שנות ה 20-70 כי זה יפה.

GTA SA עדיין בראש העדיפויות

אחריו 3

אחר כך VC

(כל אלה בGTA)

הדירוג שלי מההתחלה ועד הסוף:

GTA SA

The Godfather

Mafia

GTA 3

COD 2

GTA VC

SERIOUS SAM 2

זהו ככה. אני אוהב לטעמי האישי. אני לא חושב על דעות של חברים. תשפטו בעצמכם ולא בגלל שיפוט של אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד והטעם שלו. למרות זאת אני לא מבין למה הרבה פה לא אהבו. אתם אמרתם בגלל השליטה המעצבנת. לדעתי זה היה טוב.

אולי אני מוזר אבל אני אוהב את הסנדק גם אם הוא היה הכי לא פופולארי. זו לא סיבה לא לקנות. אתה לא יודע אתה יכול לנסות ולך תדע אולי תאהב את זה.

ואל תשפטו את המשחק בגלל שהוא של EA. אני מתערב שהרוב פה אומרים שמאפיה טוב כי הם שיחקו 2 דקות ויצאו. טוב זה לא נכון יש הרבה מה לראות. נכון בסוף הוא משעמם ואני עדיין משחק בו.

אני לא יודע אבל אולי יש פה 2 שאהבו את המשחק חוץ ממני. אגב כל מי שחושב שאני דפוק שאין לי עיניים וכאלה אז זה הטעם שלי. את האמת אהבתי את מאפיה ואת הסנדק באותה רמה אני מת על משחקי שנות ה 20-70 כי זה יפה.

GTA SA עדיין בראש העדיפויות

אחריו 3

אחר כך VC

(כל אלה בGTA)

הדירוג שלי מההתחלה ועד הסוף:

GTA SA

The Godfather

Mafia

GTA 3

COD 2

GTA VC

SERIOUS SAM 2

זהו ככה. אני אוהב לטעמי האישי. אני לא חושב על דעות של חברים. תשפטו בעצמכם ולא בגלל שיפוט של אחרים

DS אני אישית עוד לא שיחקתי במישחק

אבל אני חושב שהרבה יתאכזבו כי הסנדק אמור היה להיות אחד המישחקים הטובים של השנה

ובסוף הוא יצא מישחק רגיל

שיש בו דברים טובים ודברים רעים ולא איזה מישחק ענק שכולם ציפו שיהיה

איך אומרים כגודל הצפיה גודל האכזבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד פפעם נגיד את זה ונסיים... ש כאלה שאהבו ויש כאלה שלא.. אני מאוד אהבתי את המשחק.. כולם התאכזבו מהגרפיקה... אם לא היה לכם GF4 לא הייתם מתאכזבים...

בקשר למשחק עצמו, יש לו עלילה מעניינת... בקיצור אני מאוד אהבתי...

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד פפעם נגיד את זה ונסיים... ש כאלה שאהבו ויש כאלה שלא.. אני מאוד אהבתי את המשחק.. כולם התאכזבו מהגרפיקה... אם לא היה לכם GF4 לא הייתם מתאכזבים...

בקשר למשחק עצמו, יש לו עלילה מעניינת... בקיצור אני מאוד אהבתי...

:xyxthumbs:

GF4

אתה חי בסרט

לרוב האנשים פה כולל אני יש כרטיס מסך נורמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון בדיוק יש כאלה שכן ויש כאלה שלא. לי יש 9550 ואני נהנה באותה רמה המו ה 6600 כי לחבר שלי יש.

נכון הגרפיקה לא מפוצצת אב לדעתי משחק טוב. למרות שגם זה ירד כי 7 ימים לפני היציאה לישראל אמרתי: "יואו זה משחק יותר טוב מ GTA!" טעיתי. גם אם לא הכי חדש הכי טוב אבל THE GODFATHER אותי איכזב מעט אבל אני נהנה וכרגע אני הולך לשחק בו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב חברה. סיימתי את המשחק בלי צ'יטים ועכשיו אני עושה עם צ'יטים בשביל הכיף אתם יודעים.

בכל זאת איו לי כוח למצוא 100 FILMS. אז כתוב שצריך לכתוב TATTAGLIA בPAUSE MENU. אני מקיש וכלום לא קורה.

מישהו יכול לעזור לי?

וגם איך אני מרוויח את כל ה EXECUTION STYLES?

בפעם הקודמת פרצתי כספות אבל שמעתי שאפשר להרוויח את כל ה אקסקיושן סטיילס

מישהו יודע איך? אני דופק להם מכות על כל מיני מקומות(ברזלים,קירות,מראות) וזה לא כותב שהרווחתי משהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...