שיטת חיבור 2 מחשבים בכבלים ללא חייגן דרך סוויצ' + שיתוף תיקיות בינהם, ועוד... - עמוד 6 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיטת חיבור 2 מחשבים בכבלים ללא חייגן דרך סוויצ' + שיתוף תיקיות בינהם, ועוד...

Kidney_stonE

Recommended Posts

• תגובות 83
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הולי,נמסיס ואחרים אתה יכולים להגיד מה אתה רוצים ולהגיד עד מחר ששיתוף קבצים בחיבור ללא חייגן בכבלים בטוח+שימוש באלטרניב של tcp/ip לשיתוף קבצים שעוד יותר בטוח מבחינת הולי.

שאנשים יעשו מה שהם רוצים ושיהיו להם בעיות שיפנו אליכם, חכמים גדולים שכל מה שאומרים זה דברי קודש בלי שום ביסוס או הוכחות.

פשוט בושה,

אשכול הזוי ומלא שטויות של אנשים שלא מבינים במה הם מתעסקים.

שיהיה לכם שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the_cool יכלת לצאת בכבוד מהעניין ולהודות בטעות, או אם אתה כל כך משוכנע בצדקץך לחפש באינרטנט אחרי הוכחות לדבריך

במקום זה נשארת עם השמצות.. חבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה- thread הזה באמת הזוי.

אולי אני זהיר מדי (לא נראה לי שהזכרתי קודם שאני עובד בצ'ק-פוינט, אבל מילא) אבל לא הייתי מחבר בחיים רשת ביתית לאינטרנט בלי פיירוול או לפחות NAT.

המחשב לא יכול להבדיל בין כתובת פנימית לחיצונית (כי בעצם אין הבדל) ולכן הגדרות האבטחה על המחשב חייבות להתאים לרשת הפחות בטוחה, כלומר האינטרנט, בין השאר זה אומר - בלי שיתוף קבצים, ובלי שום הסתמכות על משאבי רשת משותפים.

אופציה שאפשר אולי לשקול היא להריץ בין המחשבים כדי שזו תהיה רשת פרטית.

זה שאי אפשר להתחבר אליך בשיתוף קבצים אומר רק שילדים בני 12 לא יצליחו להיכנס לך למחשב.

זה לא מגן עליך מפני רשתות זומבים שתוקפות רשתות שלמות באופן שיטתי ומנצלות חורי אבטחה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשתות זומבים?! :errrr:

בכל מקרה, אף אחד לא אמר לא להריץ פיירוול, למעשה ציינו שוב ושוב במפורש שיש להריץ פירוול כלשהו, אפילו אם זה הSP2 המינמלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

TeaTime--תאמין לי שאני יודע להודות בטעויות אבל במקרה החמור הזה שאנשים מנסים להמליץ פה על שיטות עקומות לשיתוף מידע ועקב אנשים שאין להם ניסיון פשוט יפגעו מזה..על האנשים הטובים האלה אני מנסה להגן ולהזהיר.

אין לי מה להביא הוכחות כי הדברים שלי מאוד ברורים וחדים--ברגן שאין הפרדה מוחלטת בין מקומית לחיצונית כלומר בלי nat(שics ונתב נותנים לך את זה),פשוט מסוכן לשתף קבצים.חומת-אש בכלל לא תעזור כי תפקידה לחסום תקשורת יוצרת ונכנסת(כלומר ע"י הגדרות פורטים מסוימים).

במקרה הנדון המצב בכלל הוא אחר ואין פה חשיבות לפורט מסוים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתמול בערב היו כאן רק 2 עמודים... בכל מקרה, כל ההתבטאויות האלה ממש לא במקום, של כל המעורבים לעניין. סך הכל כולכם באים לעזור בצורה הכי טובה לפתוח הת'ראד, ככה שלריב ביניכם זה ממש מטומטם.

בכל מקרה, אני בטוח שפותח הת'ראד קיבל מספיק תשובות כבר, ולכן אין ממש צורך להחזיק את הדיון פתוח.

ננעל.

עריכה: דרך אגב, דרך אגב אני לא יודע אם יש מקום לנושא הזה בסטיקי, אבל אני אשקול את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...