ארקדי המלך - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארקדי המלך

DAVIDD

Recommended Posts

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בן אדם טוב עלק , כל מה שהוא עושה זה כדי לקבל דעת קהל חיובית מעמך כדי להסיט את תשומת הלב שהוא הגיע למדינה הזאת

מהסיבה היחידה של להלבין פה מאות מיליוני דולרים ולקבל מקלט מס , ומהעובדה שיש נגדו חקירה פלילית ברמה מאוד גבוהה על עסקיו המפוקפקים

ומסתבר שזה עובד, מי אמר שאי אפשר לקנות אנשים בכסף? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אכפת לי מכל מה שהוא עושה הוא מסדר לי מונדיאל בחינם

הוא מעלה את הרמה של הספורט בארץ..

הוא עושה לי טוב..

הוא לא עושה לי שום דבר רע..

סוף סוף מישהו בא ומשקיע בספפורט הישראלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אנשים כפויי טובה אתם איחס פשוט מגעיל הוא בא ונותן מכספו בשביל מטרות טובות וכל מה שבראש שלכם זה שהוא רוצה לקנות את אהדת הציבור איחס אם יש לו עסקים מפוקפקים המשטרה תתפל בזה אני לא ראיתי ש 18 המשפחות נתנו אפילו שקל אחק לתרומה פה בארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה אנשים כפויי טובה אתם איחס פשוט מגעיל הוא בא ונותן מכספו בשביל מטרות טובות וכל מה שבראש שלכם זה שהוא רוצה לקנות את אהדת הציבור איחס אם יש לו עסקים מפוקפקים המשטרה תתפל בזה אני לא ראיתי ש 18 המשפחות נתנו אפילו שקל אחק לתרומה פה בארץ

הם תורמים ..

אבל לא לאן שצריך ובטח לא בסכומים האלה ..

הם תורמים יותר לחשבון בנק שלהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה אנשים כפויי טובה , יש כמה אנשים חראות במדינה שמקנאים.

לעאזאזל גם למה חקרו אותו ויש כאלה ששונאים אותו ?! על מה ?! הוא עושה רק טוב למדינה ועוזר אז מה אכפת להם ?! הוא עושה משהו רע?

אני אוהב את ארקדי , אחלה של בן אדם ויודע מה לעשות עם הכסף. לעומת כמה אנשים במדינה הזאת שהם חראות.

ארקדי אחלה של בן אדם.

הוא רק עוזר ותורם , תנו לי דבר רע אחד שהוא עשה.

אוריפ , הוא רק עוזר אז מה הבעיה שאני אתן לו את ההאהדה שלי ? עד שבא למדינת מישהו כמוהו שעוזר ותורם לאוכלוסיה באים אנשים קנאיים ומתחילים עם השטויות שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איכס איזה גועל נפש של אנשים יש פה אז הוא רוצה דעת קהל אז מה??למי אכפת מזה?

אם הוא היה תורם לכם כלייה ומציל אותכם ממות(כמו שהוא עשה בתוכנית בדוד טופז)ההיתם מנשקים לו תרגליים ומתפללים אליו כול יום!

עכשיו כמות הכסף שהוא שופך מגיע לו

יש אנשים יותר עשירים ממנו ששלא פועלים בשיט למען הספורט הישראלי שלנו שדי מצוי במוות כליני ועד שבא אחד זאת דעתכם עליו?כנראה שאנחנו לא מפסיק טובים בשביל כזה בן אדם..

אם הוא יגרום לכך שהמונדיאל ישודר בחינם הוא אהייה האיש הכי אהוב עלי במדינה..

להזכירכם הוא שופך פוללל כסף רק בשביל שתהייה פה רמה ותנאים יותר טובים ומקבל אהדה בדרך אז מה הוא שופך מיליונים והואלאחייב לאף אחד אגורה

גועל נפש של מדינה אם זה התגובות האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...