מחשב "קופא" במהלך עבודה עם IPOD דרך USB. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב "קופא" במהלך עבודה עם IPOD דרך USB.

dabaz

Recommended Posts

בדוק עדכון ביוס ללוח . לוחות DFI ידועים ככאלה שלא מתלהבים יותר מדי מהתקנים מסויימים .

יש לך על הלוח גם ג'אמפר שמעביר לUSB 5V כל הזמן . נסה לבדוק את העניין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסך הכחול לא בהכרח אומר שיש לך שגיאה ב ntoskrnl.

העובדה שהוא לא מצביע תמיד על שגיאה בקרנל אומרת שהקובץ כנראה תקין, וזה סתם סימפטום.

הרעיון של יאבל מצויין, אם הלוח מוגדר לספק ל דווקא 5VSB ולא 5V רגיל יכול להיות שקו הסטנד ביי עמוס.

עדכון ביוס גם לא מזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדוק עדכון ביוס ללוח . לוחות DFI ידועים ככאלה שלא מתלהבים יותר מדי מהתקנים מסויימים .

יש לך על הלוח גם ג'אמפר שמעביר לUSB 5V כל הזמן . נסה לבדוק את העניין .

העדכון האחרון לביוס יצא באוקטובר נראה לי, והוא מוסיף תמיכה לכפול ליבה ולמקלדת . קיבלתי את המחשב לפני שבוע אז אני חושב שהביוס מעודכן. לא הבנתי את העניין עם ה5VSB? איך אני יכול לבדוק שהלוח מספק את המתח הזה? (אם אתה יכול לפרט לי גם מזה אז גם טוב) מה התכוונת שקו ה-STAND BY עמוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שקיבלת את הלוח לא מזמן כלל וכלל לא אומר הביוס מעודכן.

פורטי ה במחשב שלך מוזנים ממתח 5V.

בספק שלח יש שני סוגים של קווי 5V, קו אחד סטנדרטי שפעיל ברגע שהפעלת את המחשב, וקו שני שנקרא 5V Stand By - שפעיל גם כאשר המחשב שלך כבוי (כל עוד הוא לא מכובה בעזרת הכפתור מאחורה או לא מנותק מהחשמל). כיוון שהקו הזה פעיל גם כשהמחשב כבוי, הוא יכול להזין את ההתקנים החיצוניים כמו מקלדת עכבר לצורך הדלקת המחשב בעזרת לחיצה על צירוף כפתורים במקלדת או עכבר.

בכלאופן, על הלוח שלך יש ג'אמפר/ים שמאפשרים לך להחליט האם מתח ה יהיה מה5V או ה 5VSB. אם הוא מה 5VSB נסה להגדיר אותו שהוא יעבוד מה 5V.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^

כשהוא קופא אני לא יכול לעשות כלום, אני ממש מתכוון "קופא".

לפני 5 דקות הוא בדיוק קפא לי שעשיתי ריסטרט רגיל דרך הווינדוס. האייפוד לא היה מחובר ולא כלום, אז נראה לי שיש מצב שמשהו אחר גורם לזה.

יש לי אל פסק של ADVICE דגם הICOM. באה איתו תוכנה שמחליפה נתונים עם המחשב לגבי מצב המתח וכו' דרך חיבור מסויים, וביטלתי אותה עכשיו.

כרגע אני מעביר משהו כבר 5 דקות מהאייפוד בתקווה שזה לא יתקע עכשיו שאני כותב את זה...

אני אעדכן בהמשך...

עריכה: שיט זה קרה שוב! הפעם עם מסך כחול. קיבלתי גם ERROR REPORT מווינדוס:

BCCode : 9c BCP1 : 00000004 BCP2 : 8054D5F0 BCP3 : B2000000

BCP4 : 00070F0F OSVer : 5_1_2600 SP : 2_0 Product : 256_1

אלה הקבצים הכלולים לפי ווינדוס:

C:\DOCUME~1\Daniel\LOCALS~1\Temp\WER7614.dir00\Mini031806-01.dmp

C:\DOCUME~1\Daniel\LOCALS~1\Temp\WER7614.dir00\sysdata.xml

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה מפרמט ומחליף קבצים ולפני הכל, בדקתי את כל שלושת הקבצים שצירפת וכולם מצביעים על בעיה בדרייבר כלשהו, לא כתוב על איזה אז מה שאני מציע זה שתתחיל קודם כל לעדכן את כל כל כל הדרייברים שרק אפשר אצלך במחשב, לפני שאתה מתקין את המעודכנים תסיר בצורה מסודרת ונקיה את הדרייברים הישנים יותר לפני שאתה מתקין את החדשים, כמו כן גם תעדכן דרייברים של ושל הצ'יפ של הלוח אם שלך, אני לא יודע בדיוק איך ליקרוא לזה אבל בד"כ בכל דיסק שמגיע עם לוח אם יש איזו התקנה של הצ'יפ שעל הלוח עצמו וההתקנה היא דרך הווינדווס..

אחרי שעשית את זה, תסרוק לוירוסים ותסרוק לאדאוורים, תתקן קבצי רג'יסטרי (עד כמה שזה יכול לעזור) ותעבוד עם סטיק אחד עד שיקפוץ לך מסך כחול (למרות שלא ניראה לי כל כך שזה קשור) בדוק שהטמפ' אצלך תקינות שכל הכבלים מאחורה מחוברים כמו שצריך, שהאייפור מחובר ישירות לאחורה של המארז ולא דרך מפצלים או כבלים מאריכים וכדומה... דרך אגב אסור לנתק את האייפוד ככה פיתאום מהUSB כי הוא באמת מקפיא את המערכת, רצוי לנתק אותו דרך ה SAFE REMOVAL או שאולי זה ניקרא SAFELY REMOVE HARDWARE (או משהו כזה) זה נמצא למטה בשורה של כפתור "התחל" היחד עם שאר האייקונים

בהצלחה בינתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את אותו לןח כמו שלך ואין לי שום בעיות לעת עתה

1. נתק את כל החיבורים של הUSB ותעדכן אותנו כולל המקלדת חבר מקלדת חדשה PS2 -- ותעדכן אותי

2.עם זה עזר תעדכן אם לא עזר פרמט את המחשב ואם שוב לא עזר תחזיר את הלוח לחנות ממנה קנית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...