נמאס מהנפצים!!! - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס מהנפצים!!!

oba3k

Recommended Posts

נמאס!

אני לא ישן מספיק בגלל הילדים הקקות האלה, אתה ידוע

יש אנשים שעובדים בלילה ואז צריכים לישון, אבל לאאאאאאאאאאאאא!!!

יש איזה ילד רפה שכל שבא לא לזרוק קפצונים באוויר...איפה הימים הטובים

שהם סתם היו הולכים מכות ומשחזרים קרבות מה WWF בחצר בית הספר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פה בהרצליה ליד נווה עמל עם כול הדתיים אי אפשר לישון כוח 10 שניות מדליקים כוורת ורמאדנים ומה לא כול יום יש פה מופע זיקוקים מ5 בערב ועד 6 בבוקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמאס!

אני לא ישן מספיק בגלל הילדים הקקות האלה, אתה ידוע

יש אנשים שעובדים בלילה ואז צריכים לישון, אבל לאאאאאאאאאאאאא!!!

יש איזה ילד רפה שכל שבא לא לזרוק קפצונים באוויר...איפה הימים הטובים

שהם סתם היו הולכים מכות ומשחזרים קרבות מה WWF בחצר בית הספר?

כנראה שאתה לא מעודכן

אבל ה WWE השתלטו על הילדים , כל ילד חמישי בישראל משחזר את ה WWE ואתה שומע ילדים קטנים מתרוצצים ומדברים כל היום על ה WWE.

WWE - The power is back. :lol:

מאז שזה הגיע לספורט 5+ , שוב כולם נהיו מכורים :) רק חבל שהתוכניות שם מגיעות אחרי חודש שהם משודרות בארה"ב. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הילדים של היום ילדים מטומטמים

אני באמצע נקיון של השרת

אופרטון שעולה 2000 שקל ביד שלי אני מורח לו משחה חדשה בוום כמעט נפל לי המעבד מהיד כוס אמא שלהם ההיתי שובר להם תפנים אם היה נהרס לי המעבד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת לא בעיה לתפוס אותם. המשטרה צריכה לשמוע מאיפה הפיצוץ בא וללכת לשם. הילדים ימשיכו לפוצץ בצרורות, ככה שהם לא יברחו להם. לעצור את הילדים על החזקת אמצעי טרור ולחימה או משהו בסגנון, ולחקור אותם.

לא בעיה.

עזוב את זה שהשוטרים של היום עסוקים בלגרבץ בתחנה, ויש להם מטיביציה לתפוס פושעים כמו שלי יש מוטיבציה ללכת לבצפר, נראה לך שיש לשוטרים דציבלמטר באוזניים?

נראה לך שהם שומעים פיצוץ ויודעים איפה הוא התרחש? נראה לך שהם יעצרו ילדים בני 12-13-14 ואף בגיל יסודי? וגם אם כן, במקרע הגרוע ביותר הם יקבלו "אזהרה" לשלושה חודשים. אמל"ח עלק.

קיצר...Dream ON

חוצמזה שכלכם משחקים אותה איזה זקנים בני 90, כאילו שאתם הייתם ילדים לא הייתם עושים בדיוק את אותו דבר.

ואל תבלבלו את המוח לגבי החוזק, הנפצים שפצצנו לפני 5-10 שנים הם בדיוק אותם נפצים של היום, מי שלא מאמין שיערוך ביקור אצל אח שלו\בן דוד\אחיין\Whatever

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנפצים איכשהו התפתחו מהמסורת של לעשות רעש ברגע שאומרים "המן!" (ררררררררררר), עם הרעשן, אחרי זה התפתחו לצופר אוויר, היום נפצים ומחר לא יודע כבר מה יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחח באשקלון לא היה לנו כסף לפני 10 שנים...אז היינו מכינים לבד מכל הבא ליד

מילוי פרקר דחוק בראשי גפרורים מפוררים וסגור עם פלייר שני אבנים נר מלמטה ...BOOM כזה לא תישמעו בחיים שלכם ...וגם אנטנות של רדיו באותו עיקרון,

שני ברגים עם אום

אחחח איזה ימים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לך שהם שומעים פיצוץ ויודעים איפה הוא התרחש? נראה לך שהם יעצרו ילדים בני 12-13-14 ואף בגיל יסודי? וגם אם כן, במקרע הגרוע ביותר הם יקבלו "אזהרה" לשלושה חודשים. אמל"ח עלק.

הרעיון הוא לא לפגוע בילדים אלא למצוא את הספקים. מיצידי שלא יתנו להם אזהרה, אלא רק יחקרו ויגלו מאיפה הם משיגים אותו. אני בטוח שיש מכשיר שמגלה מאיפה הקול בא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו הינו מבקשים מילדים גדולים { חיליים} כדורים אמיתים ותמיד הינו משיגים בלי בעיות שיתוף פעולה מלא :lol: הינו לוקחים את הכדור מניחים אותו על נר נשמה בוער { לכיוון קיר כמובן של איזה מקלט } וישר מסתלקים מהמקום ואז .......... ואז ............. כלום :kopfpatsch: עד שמישהו היה מתקרב לראות אולי הנר כבה ווו........BOOOOM אנחנו בורחים לבית והשכנים כבר מחיגים למוקד 100 :lol: אך איזה פלנגות הינו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...