נמאס מהנפצים!!! - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס מהנפצים!!!

oba3k

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פעם כמה ילדים עשו את זה לנמלים אדומות

העצבניות האלה לא הרגועות כמו השחורות

בקיצור תאמינו או לא אבל הנמלים התחילו "לצוד" את הילדים

ועוד אומרים שלחרקים אין שכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו, תפסיקו לבכות.

אני מודה קבל עם ועדה שפוצצתי נפצים , כמו שאמרתי בהודעה מס' 10.

אז מה? היינו קטנים, זה היה מגניב לשמוע פיצוץ ונהננו. (החכמים בינינו גם לא סבלו מפציעות, כמוני). זה עבר עם הגיל ואחרי גיל 17 אני כבר לא זוכר את עצמי מתעסק עם השטויות האלה.

היום כשאני צריך נפץ שנקרא "שרקן" שכל מה שהוא עושה זה עף למעלה, עושה קול של שריקה ומתפוצץ באוויר, אני לא יכול למצוא אותו. זה מבאס נורא, כי אני זקוק לו לשימוש צבאי,כמו שכבר כתבתי. מי שיודע איפה להשיג- שישלח לי בפרטי.

מלבד זאת, זה רק יום אחד בשנה וסה"כ, אף אחד לא מת מזה. הרבה יותר גרוע שיש מפגרים שזורקים את זה למקומות עם אנשים, אבל מי שמפוצץ את זה עם חברים שלו, שייהנה. גם הוא יישכח מזה עוד כמה שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתה היום ידיעה בגל"צ

"נער בין 12 נפצע קל לאחר שפוצץ נפצים בביתו. נזקים כבדים לדירה"

נקראתי מצחוק.

פשוט מגיע לו.

ולכל מי שאומר תירגעו. אני לא יצאתי כאן נגד הנפצים ה"רגילים"(שאני גם נגדם... ילדים + חומר נפץ לא נראה לי שילוב מנצח), אני יצאתי נגד ה"ראמדנים" או איך שלא קוראים להם, שעושים בום ענק, זה פשוט מעצבן, ועושים את זה בשעות מאוחרת, שזה לא לעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אם המשטרה הייתה מחפשת מי מוכר את הנפצים לא הייתה להם בעיה למצוא. ילדים בני 8 יודעים מי מוכר נפצים אבל המשטרה לא מצליחה לגלות? פשוט שטויות!

ד"א, זרקו נפץ ליד הבית של סבתא שלי בת"א וזה גרם שם לשריפה גדולה בחצר של הבניין. ילדים מפגרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Si-Nom

הייתה היום ידיעה בגל"צ

"נער בין 12 נפצע קל לאחר שפוצץ נפצים בביתו. נזקים כבד לדירה"

נקראתי מצחוק.

פשוט מגיע לו.

ולכל מי שאומר תירגעו. אני לא יצאתי כאן נגד הנפצים ה"רגילים"(שאני גם נגדם... ילדים + חומר נפץ לא נראה לי שילוב מנצח), אני יצאתי נגד ה"ראמדנים" או איך שלא קוראים להם, שעושים בום ענק, זה פשוט מעצבן, ועושים את זה בשעות מאוחרת, שזה לא לעניין.

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...