נמאס מהנפצים!!! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נמאס מהנפצים!!!

oba3k

Recommended Posts

• תגובות 67
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ירושלים: כל 5 דק' בום, כל 20 דק' בום גדול מאוד מאוד. נראה לי הם מפוצצים איזה 20 קילו בשבוע של נפצים... מטומטמים.

עריכה: קראתי את הכתבה, מסתבר שזה בדיוק איפה שאני גר :pissed: גילה...

בבית הספר שלי הביאו מלא פצצות סירחון וכל כמה שעות שומעים איזה כמה בומים ברצף כאילו כוורת... זה משגע! [במיוחד בשיעורי פיזיקה :( ]

אני נשבע לכם מחר אני אזיין פה כמה ילדים אם הם ימשיכו... פורים-פורים אבל חלאס!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקרית אתא [ ;D] היה פה טירוףףף

לבנות חבלה (מלא חומר נפץ בבקבוק)

רמאדאנים שעפים לאמצע הכביש ולתוך חנויות...

כוורות רמאדאנים...(מלא רמאדאנים שעפים בתזמון)

והכי מעצבן... הטייגרים הקטנים האלו.. שזורקים לאנשים מתחת לשולחן באמצע האוכל...

קיבינימט על המשטרה הזאת שראתה הכל וצחקה מהצד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל מקרה, נמאס.

DIMAX עם ביתנו מחוקקת חוק נגד הנפצים היא מקבלת עוד קול ;D

אם* :)

יש כבר חוקים נגד זה.. זה לא חוקי, פשוט המשטרה לא אוכפת את זה מספיק.. לפני איזה 6 שנים בא השוטר הקהילתי ליסודי שלי והסביר לכל כיתה את הסכנות.. נראה לי הפסיקו עם זה כבר... בפורים הזה זה איכשהו השתדרג באמת.. לא היו אף פעם בומים כאלה מהנפצים.. הרוב בא בהרבחות מסין ומהרשות, אם אני לא טועה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חופשי בדליית אל כרמל..

גם בואדי ניסנס (חיפה) אבל שם צריך להתאמץ יותר..

בואו נגיד.. שבן דוד שלי בכיתה ה' קנה נפצים בואדי ניסנס.. לא הייתי קורא לזה אכיפה משטרתית.. פושעים :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו. זה לא שלא עושים כלום. דוגמה?

אני היום חייל. (מ"א).

כשהייתי קטן ושיחקתי בנפצים, היו בר"ג כמה חנויות שמכרו אותם. למשל אחת בפינת קריניצי והרצל, עוד אחת ליד בני ברק בפינת רבי עקיבא וז'בוטינסקי ועוד.

אני זוכר הייתי קונה שם "פרפרים", "שטיחים"(שזה הרבה נפצונים קטנים במוברים כשטיח) ובעיקר אהבתי אחד שנקרא: "שרקן". נפץ שעלה 4 שקל(אז) , ישב על מקל דק וארוך שהייתי תוקע בחול ומעיף מהגבעה ליד ב"ס "הלל" בר"ג. ליד מד"א.

לפני זמן מה, הייתי צריך את ה"שרקן" לתרגיל בצה"ל. רציתי שהוא יעוף באמצע תרגיל ויידמה קול של שיגור קסאם לעבר כוחות שלנו שהתאמנו איפהשהו, במקום לירות זיקוק מעיפרון זיקוקין שנתנו לי בשביל זה.

מה גילית? כל החנויות מלפני כ 5-6 שנים כבר מזמן לא מוכרים נפצים ואף לא רוצים לגעת בזה מפחד המשטרה. בקיצור - לא מצאתי בשום חנות בר"ג את מה שהייתי צריך. :o

ככה גיליתי שזה עולם הולך ונעלם. כיום זה די קשה לקנות נפצים ליד הבית, ככה שמאמצי המשטרה עושים את שלהם. שלא תחשבו שחנויות מוכרות נפצים ואף אחד לא עושה כלום. יש אכיפה בנושא. רק שתדעו.

נ.ב - מי שיודע על מקום לקנות שרקן, מוזמן להודיע לי בפרטי. אני צריך רק אותו (משהו שעף למעלה ועושה קול של פיצוץ.), לא את החארות הקטנים האלה שכולם מדברים עליהם שילדים מטומטמים זורקים לרגליים שלך בפורים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקרית אתא [ ;D] היה פה טירוףףף

לבנות חבלה (מלא חומר נפץ בבקבוק)

רמאדאנים שעפים לאמצע הכביש ולתוך חנויות...

כוורות רמאדאנים...(מלא רמאדאנים שעפים בתזמון)

והכי מעצבן... הטייגרים הקטנים האלו.. שזורקים לאנשים מתחת לשולחן באמצע האוכל...

קיבינימט על המשטרה הזאת שראתה הכל וצחקה מהצד...

חח עוד מתעסקים בקריית-אתא עם נפצים? חשבתי שמזמן עברו שם לסכינים :P

ואיזה משטרה... כולם שם סמויים

בלחץ רואים ביום אחד איזה ניידת אחת בעיר ::)

בכל אופן, לפי דעתי אם עושים את זה לעתים רחוקות ובלי להפריע לאנשים אחרים בכל דרך כלשהיא

ומבלי לסכן אף אחד - זה בסדר גמור(כל עוד מחזיק הנפץ מסכן רק את עצמו ולא אחרים, שיעשה מה שבא לו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלחץ רואים ביום אחד איזה ניידת אחת בעיר ::)

אל תגזים.. שנה שעברה לדוגמה.. באו משטרה.. ועצרו "ילדים" עם מכות והכול..

ותוך כדי ילדים אחרים העיפו נפצים מול העיניים שלהם :P

בכל אופן, לפי דעתי אם עושים את זה לעתים רחוקות ובלי להפריע לאנשים אחרים בכל דרך כלשהיא

ומבלי לסכן אף אחד - זה בסדר גמור(כל עוד מחזיק הנפץ מסכן רק את עצמו ולא אחרים, שיעשה מה שבא לו)

עם זה אני מסכים... אבל אני חושב שרוב האלה שמדליקים נפצים טיפשים מדי כדי להבין את הסיכונים...

מאיפה אתה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד שלא ייקרה איזהשהו אסון,הילדים האלה לא יילמדו.

ועוד משהו שמצאתי בפורום אחר:

cock-boom.gif

:o

חח מה הוא מטומטם ? ציפה שזה יעוף לו מהיד ?

מעניין מה קרה לו :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...