"קדימה לשומקום" - הגיע הזמן לעמת סיסמאות מול מציאות - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"קדימה לשומקום" - הגיע הזמן לעמת סיסמאות מול מציאות

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 197
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני משער שהתגובה שלו תהיה משהו בסגנון כזה

אם אין אפשרות להפעיל כוח קומנדו קטן במיידי (הסיכון גבוה מדי), אז צריך לצאת למלחמה כוללת! :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נעים לי לומר לך, Parental, אבל גם אני ימין בפורום. ימין קיצוני אפילו, אם אתה מאמין לאולמרט.

זו שאלה של עקרונות מול מציאות. לפעמים העקרונות צריכים להתכופף מול המציאות, כי רק אידיוט מתעלם מהמציאות. אבל צריך שיהיו עקרונות בכלל...

כרגע, פרץ מוכן להיכנס למו"מ עם החמאס, אולמרט מוכן לתת להם כסף ושטחים ללא תמורה (לשאר הבכירים של קדימה יש דעות שונות, אז לך תדע) וביבי לא מוכן לתת להם כלום. "חזק מול החמאס" היא בהחלט סיסמה מתאימה. אבל אם המציאות תדרוש זאת, למשל אם אנשי חמאס יחטפו אזרחים או חיילים ומקום המצאם לא יתגלה, טוב לדעת שביבי מוכל לכופף את העקרונות אל מול פני המציאות ולהיכנס למו"מ על שיחרורם, גם אם זה יצריך שיחרור מחבלים מהכלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל פרץ גם קרא לחידוש המו"ם עם הרש"פ אחרי שהחמאס ניצח בבחירות. עם מי בדיוק הוא מתכוון לנהל את המו"מ הזה? והוא גם התנגד להקפאת העברת הכספים לרש"פ אחרי ניצחון החמאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרץ אמר מהרגע שהחמאס עלו לשלטון שלא יקיימו משא ומתן עם ארגון טרור/כל גוף הקורא להשמדת מדינת ישראל

וגם אולמרט אמר שהחמאס איננו פרטנר.

אז חבל שאתה אומר דברים סתם

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3207175,00.html

http://elections.walla.co.il/?w=/1/849098

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נודע לך הרגע מיקומו המדויק של רון ארד באיראן.

בתור ראש ממשלה, איך תגיב?

כבר עניתי לך, לא? :nixweiss:

איסתרא בלגינא,

אני לא מסכים איתך. אם אתה מוכן למכור (לכופף) את העקרונות שלך, אז תהיה מוכן לוותר על כל דבר. :nono:

אסור לנהל מו"מ עם טרוריסטים, ואסור לשחרר טרוריסטים (מאסר עולם זה מאסר עולם).

שחרור מחבלים בתמורה לחטופים רק מעודד חטיפות נוספות.

בתור הורה, אתה צריך לעשות הכל כדי להחזיר את הבן שלך הביתה. אבל, בתור ראש ממשלה אתה צריך לעמוד בפרץ ולא להיכנע ללחצים.

אני מעדיף לצאת למלחמה בתגובה לחטיפת חיילים, ובכך להקריב את חייהם של אותם חיילים, וזאת בידיעה כי הדבר ירתיע בעתיד ארגוני טרור מלחטוף חיילים או אזרחים ישראלים, מכיוון שהם ידעו שהם לא יוכלו להשתמש בהם כקלפי מיקוח מול .

פרץ אמר שהוא לא יכנס למו"מ עם החמאס

באמת?! אתה בטוח ששמעת אותו נכון? :s05:

אני שמעתי משהו אחר. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמת לב לתאריך? זה היה מיד אחרי הבחירות. בינתיים פרץ התעשת:

ואני שוב שואל, מו"מ עם מי? החמאס שולט מעכשיו ברשות. או שאנחנו מנהלים מו"מ עם החמאס או שאנחנו לא מנהלים מו"מ. הרי פרץ בטח אל מתכוון למו"מ עם אבו חליל מהחמוצים, נכון?

בנוגע לאולמרט, תסלח לי, אני קצת ממהר אז אין קישור, אבל הוא כבר העביר לרשות 250 מיליון ש"ח אחרי ניצחון החמאס, לא החליט על עצירה גורפת של העברת הכספים אלא על בחינה חוזרת כל חודש ודיבר על העברת כספים לצרכים הומניטריים (מה שישחרר לחמאס כספים לצרכים אחרים, תנחש לבד איזה). והוא גם מדבר עכשיו על נסיגה חד-צדדית נוספת, עוד פרס לחמאס. כי מי צריך להיכנס למו"מ ולהתחייב לויתורים אם הצד שכנגד מוכן לתת לך שטחים בחינם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדברים שם על אבו מאזן, לא על החמאס

בקשר להעברות הכספים, כבר דיברנו על זה

לא בטוח שזה היה עובר מבחן בג"צ, זה כספי המיסים שלהם שישראל רק גובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, החמאס שולט ברשות הפלשתינית, אבל פרץ ילך לדבר עם אבו-מאזן (לא משנה שגם אבו-מאזו טרוריסט). :screwy:

לגבי בג"ץ, אם שמאלמרט באמת היה רוצה, אז הוא היה יכול לעכב את העברת הכספים לזמן בלתי מוגבל, ואף להחרים אותם לצורך מתן פיצויים למשפחות נפגעי הטרור. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יופי, אז מה הפתרון

קפאון מדיני?

אז תבחר בביבי כי הוא אלוף בזה.

אתה לא רוצה לדבר עם אף אחד אבל גם לא רוצה צעדים חד צדדיים, אז מה אתה בעצם כן רוצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...