התחלת ייבוא SLR ולמבורגהיני לארץ + עדכונים חדשים! הפך לדיון אוטומוטור 2006 - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחלת ייבוא SLR ולמבורגהיני לארץ + עדכונים חדשים! הפך לדיון אוטומוטור 2006

אוריפ

Recommended Posts

• תגובות 127
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וגם נראת מדהים...

לדעתי כל המכוניות של BMW יפות, זה האוטו האהוב עלי...

למרות שהרעיון של העיצוב לא ממש משתנה (במיוחד הגריל והמנורות האחוריות) BMW מפתיעים אותי כל פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

link=topic=170536.msg1460000#msg1460000 date=1142352531]

^^

1. אולי עכשיו העיצוב אותו דבר אבל מה שקרה בשנת 2001 הוא איום ונורא ( החלפת המעצב)

2. הבדיחה על BMX לא מצחיקה

לא מסכים.

באנגל זה אחד הדברים הטובים שקרו לBMW בזמן האחרון (לפחות מבחינת עיצוב).

תראה את סדרה 7 לפני מתיחת הפנים. באמת לא רעה בכלל. אח"כ הם התקפלו מול הביקורת שזה עיצוב מוחצן ועשו את זה יותר סולידי... סתם חבל...

בכל מקרה אנו די סוטים מהנושא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סדרה 7 של שנת 99 יותר מרובעת מהנוכחית...

אני מעדיף אישית את החדשות הן הרבה יותר מרשימות מאשר הקודמות...

נכון שהעיצוב שלהן טיפה מוקצן אבל וואו היא ממש מרשימה!!!

http://www.maxituning2000.republika.pl/bmw_760i_2002_01_b.jpg

2001+

http://www.thhe.dk/biler/BMW_740d_1600.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק! באמת לקחו צעד אחורה.

בדיוק מה שקרה לאלפא רומיאו! איך הם הצליחו להרוס את העיצובים המדהימים של עצמם?!?!

147 לפני

alfa147gta.jpg

היצור שאחרי

New_Alfa_147_5-t.jpg

156 לפני

alfa_romeo_156.jpg

וניסאן אלמרה

156alfa2.JPG

166 לפני

alfa166.jpg

תפלץ מוזר

Alfa_166.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו אנחנו סוטים מהנושא אז זהו נגמר הדיון הזההה אני מקווה שתערוכת האוטומוטור שבאה עלינו לטובה בע"ה תביא איתה עיצובים חדשים שלא נראו ולא יהוו נסיגה אחורה...

אגב ובדגם של שנת 2006 הם לא התקפלו ממש אלא יותר עיגלו אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על תערוכת אטומוטור כמו על אחת התערוכות הכי חשובות בעולם שמביאות איתן חידושים, איזה חידושים ואיזה בתיך כל המכוניות שתראה בתערוכה כולן כבר הוצגו בעבר ואני בטוח שיותר מתערוכה אחת. אז נכון תמורת ה80 ש"ח שאתה משלם עליה אם אני לא טועה אין שום אופציה אחרת וחבל לפספס אותה אבל לא צריך לחכות לריגושים וחידושים מדהימים וגם כל האמירות שזו תערוכה בינלאומית כמו שמארגנים קוראים לה שיקחו את הדברים בפרופורציות בתארוכת פרנקפורט רצתי ממכונית למכונית מעשר בבוקר עד שבע בערב ואפילו לא הלכתי לאכול באמצע עד שהיא נסגרה, שלא נזכיר את העובדה שצילמתי כמעט 600 .

ושכחתי להזכיר שרוב ההתקהלות של האנשים הייתה ליד התצוגה של פרארי, לאמבורגיני ולצערי הן כולן היו מגודרות ורק מוזמנים יכלו להיכנס ולהתנסות בישיבה בתוכן. השוס היה מכוניות האסטון מרטין שהאזור שלהן גם היה מגודר אבל הכניסו אנשים קבוצות קבוצות וניתן היה לבקש לשבת בהן, כל מכוניות הב.מ.וו. M ( מסדרות שונות 3,5,6 ) שהייתה אליהן גישה חופשית. לפורשות הייתה גישה חופשית חוץ מלGT ולקיימן. היה המון מה לראות וגם המון אכזבות קטנות כאשר הייתי מגלה שלמכונית זו או אחרת אין גישה מלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על תערוכת אטומוטור כמו על אחת התערוכות הכי חשובות בעולם שמביאות איתן חידושים, איזה חידושים ואיזה בתיך כל המכוניות שתראה בתערוכה כולן כבר הוצגו בעבר ואני בטוח שיותר מתערוכה אחת. אז נכון תמורת ה80 ש"ח שאתה משלם עליה אם אני לא טועה אין שום אופציה אחרת וחבל לפספס אותה אבל לא צריך לחכות לריגושים וחידושים מדהימים וגם כל האמירות שזו תערוכה בינלאומית כמו שמארגנים קוראים לה שיקחו את הדברים בפרופורציות בתארוכת פרנקפורט רצתי ממכונית למכונית מעשר בבוקר עד שבע בערב ואפילו לא הלכתי לאכול באמצע עד שהיא נסגרה, שלא נזכיר את העובדה שצילמתי כמעט 600 .

ושכחתי להזכיר שרוב ההתקהלות של האנשים הייתה ליד התצוגה של פרארי, לאמבורגיני ולצערי הן כולן היו מגודרות ורק מוזמנים יכלו להיכנס ולהתנסות בישיבה בתוכן. השוס היה מכוניות האסטון מרטין שהאזור שלהן גם היה מגודר אבל הכניסו אנשים קבוצות קבוצות וניתן היה לבקש לשבת בהן, כל מכוניות הב.מ.וו. M ( מסדרות שונות 3,5,6 ) שהייתה אליהן גישה חופשית. לפורשות הייתה גישה חופשית חוץ מלGT ולקיימן. היה המון מה לראות וגם המון אכזבות קטנות כאשר הייתי מגלה שלמכונית זו או אחרת אין גישה מלאה.

אני הייתי בתערוכה של ז'נבה בשנת 2004 ותדעו, אין אוטו שאי אפשר להיכנס אליו , הכל פתוח כי לא כמו בארץ, אין שם ערסים שיגנבו את הידית הילוכים כדי לשים על המזדה שלהם

אני הולך לאוטומוטור רק בגלל שאני יכול להיכנס חינם, אם זה היה עולה יותר מ 10 שקל לא הייתי הולך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי כתבה שהתפרסמה בידיעות היום (ממ שהם כותבים על זה כל הזמן) נסכם את מה שיש לנו. אסכם בקצרה את הדברים יוצאי הדופן לדעתי:

מרצדס:

-SLR.

- מכונית ה"טריי קאר". העתק של המקור - המכונית הראשונה שנבנתה ע"י קרל בנץ ב1886.

- מכונית פורמולה 1 מעונת 2001.

ב.מ.וו:

- רולס רויס פאנטום.

אאודי:

-למבורגהיני גייארדו ספיידר.

לקסטס:

-כל המשפחות, כולל הLS החדשה.

פורד:

- מכונית התצוגה IOSIS.

סיטרואן:

-C6.

יגואר:

-XK החדשה.

-מיצובישי:

זוכה מרוץ ראלי דאקר, חואן רומא, יחלק חתימות.

שוב, מי שרוצה לדעת יותר פרטים שיקרא ידיעות מוסף 24 שעות.

נ.ב.

אני לא מתייחס לתערוכה הזו כחדשנית. זו פשוט הזדמנות לראות מכוניות (בעצם ראיתי את כולם בערך חוץ מהIOSIS) בארץ. גם אני התאכזבתי פעם קודמת מהתמורה למחיר שקיבלתי, אבל הפעם לא רק שאני נכנס בחינם, אלא אני גם נכנס לפני הפתיחה כך שיהיה שקט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...