מבולבל! ! ! (מחוסר ידע) - עמוד 8 - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבולבל! ! ! (מחוסר ידע)

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לך תראה לחברים, תגיד להם ש זה פסאה והם מעתיקים הכל מהקוד הפתוח (שתדע לך, הדבר הזה קיים כבר כמה שנים טובות אבל עכשיו זה פשוט להתקין)

מלבד היופי שבדבר, אני יכול לחשוב על הרבה ישומים מעשיים שלו, כמו קוביה פנימית דוקא.

דבר אחד אני לא מבין: איך זה הגיוני שהלינוקס מריץ את המחשב שלי כל כך טוב ומהר אפילו בתלת מימד. כשחשבתי (עם חלונות) שהוא סוס מת?

אני יושב על המחשב של אבא שלי שעובד בתדר כפול משלי ואותה כמות . וכמו כן גם במחשב של אחי שהוא הרבה יותר מהיר מהגרוטאה שלי. שניהם עם ואתה כל הזמן מחכה למחשב שייעשה טובה ויעבור חלון.

זה כמו לקנות מחשב חדש בחינם. אני לא צריך משחקים ושטויות, אני רק רוצה בסביבה החלונאית עם הישומים הבסיסיים לעבוד חלק.

מסתבר שעבור מיקוסופט זו דרישה גדולה מידי, אפילו לבעלי מחשבים חזקים. :bash:

זה לא מובן, אותו מחשב, שתי מערכות הפעלה, עולם אחר. :cool2:

לקח לי שבוע שלם לעבור ללינוקס, ירד לי הרבה דם על המקלדת (בעיקר בגלל הנוביות המפליגה שלי בלינוקס) אבל:

א - למדתי המון, בעיקר בזכות אנשים טובים בפורומים שעוזרים בכיף. :D

ב - אני לא חושב יותר על חוקיות, רשיונות, נעילות, קראקים ושאר ירקות.

ג - כמו שכבר נזכר לעיל, המחשב עובד הרבה יותר טוב. אמנם עגלה אבל עם מנוע של למבורגיני. 8)

ד - הצלחתי כבר להעביר את אבא שלי ללינוקס בנייד.(הישג מרשים לשבוע הראשון) כן ירבו.

ה - קיבלתי חשק בלתי מוסבר לעזור במשהו לקהילת הקוד הפתוח. אבל אין לי מושג במה? (אני לא מתכנת)

ו - תודה רבה לכולם. @-}--

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה ממש רוצה אתה גם יכול לתרום למפתחים של אובנטו באתר הרשמי ;)

אפשר לאמר שזה הצד הכי חלש שלי. :-\

אפילו יותר מתכנות.

אבל הבנתי שצריך תרגומים לעברית, ובזה אני דוקא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקבות הת'רד הזה החלטתי ללכת על האובונטו :)

הורדתי כבר את הCD LIVE ואת ההתקנה, אני רוצה לראות איך פועלת המערכת ללא התקנה על מנת לתת מבוא קל.

האם צריך מקום פנוי לזיכרון וירטואלי וכדומה בשביל גירסת הCD LIVE?

כמו כן יש איזוהי דרישה לפני ההתקנה? כלומר כונן משלו? או לפחות 5 ג'יגה וכדומה..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5 גיגה בערך להתקנה (ROOT)

512 לפחות לSWAP

ועוד כמה שאתה רוצה ל/home (להורדות וכו)..

לא שאני יודע מה זה אומר.. אני מתעניין להתקין גם בקרוב..(כמה ימים..) אז יצא לי לקרוא הרבה.. ולשוחח עם מו-מו שלנו..(nim901)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל נושא שכתבתי לתת לו מקום צריך מחיצה..

הבנתי שמומלץ לשחרר כמה מקום שהחלטת לתת (שלא יהיה במחיצה) ואז לבחור אותו באובונטו..

תבדוק את זה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...