האם ניתן לשדרג מעבד בלבד? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ניתן לשדרג מעבד בלבד?

A1eX

Recommended Posts

יש לי שתומך עד 3.2MHz, כרגע יש לי 2.4... האם יש אפשרות להוציא את המעבד הקיים ולשים אחד אחר (3.2)?

1. האם הדבר יגרור לתקלה כלשהי?

2. האם יש חנויות שמוכנות להתעסק עם זה או שכולם בקטע של החלפת כל הלוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, רוב הסיכויים שהסוקט שלך הוא 478, אפשרי להשיג מעבד בסוקט הזה, אבל זה גם לא יתן לך כלום וגם חבללללללל על הכסף

אתה יכול לשדרג, אבל זה יוצא לך מאוד לא כדאי, אם כבר אז כבר תחליף גם לוח ועדיפות לגם זכרונות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה אז אין בעיה לקחת לוח 775 תואם DDR1.

איזה כרטיס מסך יש לך?

אם זה משהו ג'אנקי הייתי שוקל גם לשדרג לאיזשהו כרטיס PCIE (אפילו אחד מממממש פשוט) למען תמיכה עתידית, חבל בשדרוג הבא שוב להיות חייב להחליף לוח כי הוא לא כולל חריץ PCIE...

עריכה: אגב, לדעתי בשביל השיפור ביצועים בין ה2.4 ל 3.2 ההוצאה הכספית לא כל כך משתלמת, ומומלץ לחשוב על .

עוד דבר, אם הלוח שלך לא תומך בבאס 800, אתה יכול לגמרי לשכוח מלשדרג עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל עניין של תקציב, לדעתי עדיף לחכות קצת עד שתצבור סכום נאה לשדרוג נאה, בנתיים המחשב שלך לא נחשב ישן ואתה יכול עדיין להנות איתו.

כמו שאמרתי קודם, תן לו קצת באוברקלוק, תצליח תצליח, לא תצליח? תחזור לסטוק... שווה לנסות (:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון אתה צודק... בינתיים הוא מריץ דברים לא רע בכלל, ולזרוק 1400 ש"ח על מעבד עכשיו זה לא כ"כ משתלם במיוחד שעוד מעט יכנסו המעבדים של 64BIT לשוק יותר חזק אז כבר יהיה שווה לעשות שידרוג הרבה יותר רציני שיכלול החלפת לוח, כרטיס מסך וכמובן מעבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשונה מקודמיי, ובהנחה שה P4S800 דומה פחות או יותר ליכולות OC של ה P4P800 , יכול להיות טעם להחליף רק מעבד וכרטיס מסך, ולרענן לגמריא מערכת שתיראה טוב עוד שנה שנתיים עם OC מבוקר, כפיתרון ביניים בלי לעבור את כל הטרואמה של החלפת כל המערכת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם תגיד שזה Celeron D עם באס 133, כלומר FSB 533

לפני שהלוח יגביל אותך אתה תגיע ל-3600

אם בכלל מדובר על Celeron עם באס 100 כלומר FSB 400

לפני שהלוח יגביל אותך ל-4800

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...