אני צריך עזרה בקניית אוזניות עד 1,000 ש"ח - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך עזרה בקניית אוזניות עד 1,000 ש"ח

fp581

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכל טוב ויפה שהאוזניות האלו מסוגלות לשחזר צליל לרמה כ"כ מדוייקת, אבל זה לא עוזר לך אלא אם אתה מאזין באופן קבוע לשירים שמוקלטים בRAW בלי דחיסה ובלי עריכה ששוקלים 2GB לשיר, אם תיקיית המוזיקה שלך מלאה בשירים כאלו אז סבבה, אני שותק, אבל מאחר ולרובינו התיקיה מלאה בMP3 על 128KB וטווח דגימה מאוד נמוך, או במקרה הכי טוב OGG VORBIS, האוזיניות האלו חסרות תועלת, זה כמו לקנות מסך מחשב עם רזולוציה של 1MPX1MP כדי להציג תמונות ממצלמת הפלאפון שלך...

אין שום מקור של אאודיו שנותן לך איכות שהאוזניות האלו מציגות , לא בארץ לפחות, לא די וי די, לא המשחק מחשב הכי משוכלל, לא מוזיקה מאימיול ולא סרט מXVID

אתה.

בחו"ל מילא, יש לך AUDIO ושאר ירקות אבל פה זה חסר תועלת...

הרבה יותר נבון יהיה לחלק את הכסף עם כרטיס קול שיש לו DSP נורמאלי, שיוכל לתקן את המקורולהוציא את הטוב ביותר ממקור דפוק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מסכים איתך בכלל. יצא לי לשמוע עם המון אוזניות איכותיות וציוד ביתי כבד גם קבצי . למרות שזה לא ברמה של קובץ איכותי, זה עדיין נשמע מעולה. וד"א, אין שום חובה ל-DVDA. גם CD סטנדרטי ב-16ביט יספק את הרוב המוחלט.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CD 16BIT לא מתקרב ללתת לך את הנתונים הטכניים של האוזניה הזו, מה גם שכשאני שמעתי עם אוזניות איכותיות קובץ חרה לי, עדיף לשמוע עם פשוטות יותר, ככה אתה רק שמוע את כל הפגמים בקובץ, בידיוק מהסיבה הזו בתעשיית הפורנו בארה"ב לא רוצים לעבור לצילם HD , זה מבליט את כל הפגמים של השחקניות, חצ'קונים, קמטים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

CD 16BIT לא מתקרב ללתת לך את הנתונים הטכניים של האוזניה הזו, מה גם שכשאני שמעתי עם אוזניות איכותיות קובץ חרה לי, עדיף לשמוע עם פשוטות יותר, ככה אתה רק שמוע את כל הפגמים בקובץ, בידיוק מהסיבה הזו בתעשיית הפורנו בארה"ב לא רוצים לעבור לצילם HD , זה מבליט את כל הפגמים של השחקניות, חצ'קונים, קמטים...

חחח הרגת אותי :lol::smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL

בכל אופן, למרות שאולי שומעים את הפגמים, זה עדיין לא אומר שזה נשמע פחות טוב מאוזניות זולות ופשוטות יותר. נכון שכדאי להשקיע בחומר מקור טוב יותר (לצוךר העניין, גם קובץ דחוס בקצב דגימה גבוה יהיה בסדר גמור) אך כל עוד לא תספק לאוזניות רציניות הגברה ברמה דומה, הפגמים האילו לא יהיו ממש שמיעים (לא בצורה שתגרום לאי נעימות, רק להבנה של עד כמה הקובץ לא מתקרב לרמה של קובץ אמיתי). במידה ולוקחים ציוד טוב תמיד מרוויחים, לא משנה מה חומר המקור, זה מה שלמדתי מניסיוני. עם זאת, ברור שככל שחומר המקור טוב יותר, מרוויחים יותר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-K1000 קצת שונות ממה שרוב האנשים רגילים אליו. מעבר למראה המוזר, אילו דינאמית אשר מיועדות בעקרון לחיבור ישירות למגבר של רמקולים. גם מגברי חזקים מספיק יזיזו אותן, אך הרעיון של האוזניות האילו הוא לא יותר מרמקולים שיושבים על הראש. הן יצאו מייצור לפני מספר חודשים (לאחר כ-17 שנים שיוצרו) והמחירים שלהן כעת מתחילים לעלות. אנשים רוכשםיל פעמים שניים ושלושה זוגות כדי שיישבו בצד למקרה הצורך, או בשביל לנסות ולעשות קופה בעתיד. בסך הכל לא הבנתי מה היה הרעיון של לתת אותן בתור דוגמא (למען האמת לא הבנתי דוגמא למה הן היו - אשמח אם תסביר) אך הן בהחלט יכולות להוות דוגמא לאוזניות מעולות.

וד"א, קניבל, בתור בעלים של A900 גם כן (בין היתר) אני חייב לציין שהן בהחלט מעולות, ולא פחות חשוב, נוחות בצורה שלא תיאמן.

עריכה: תודה לאלכס שתיקן אותי בפרטי, התבלבלתי בין ה-K1000 לדגם שקדם להן, ה-K1000 כמובן, דינאמיות ולא אלקטרוסטטיות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...