אני צריך עזרה בקניית אוזניות עד 1,000 ש"ח - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך עזרה בקניית אוזניות עד 1,000 ש"ח

fp581

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בעיקרון הכוונה לארה"ב. האוזניות האילו הן קטנות מאוד יחסית. הן לא מכסות את האוזן. במידה ואתה מחפש משהו ממש גדול, אין לך מנוס מסדרת ה-A של אודיו-טכניקה. הן נמכרות רק ביפן וארה"ב. הדגם הזול ביותר עולה כ-100$ ככה שזה לא נכנס לך בתקציב. אבל מבחינת גודל, אין להן הרבה תחרות, בטח שלא במחיר הזה :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוזניות ה- sa-1000 הם יפות מאוד לטעמי אך טוענים ה"מומחים" שלסדרה זו יש צליל מאוד יחודי אז בדר"כ או ששונאים אותם או שמתים עליהם בהחלט לא הייתי קונה ללא שמיעה קודמת, http://www6.head-fi.org/forums/showthread.php?t=110850

אוזניות px-100 ניתן להשיג בארץ ב- 290 ש"ח והם שוות כל שקל .(יש לי זוג ) :xyxthumbs:

לגבי הצורך במגבר לאוזניות hd-595 hd-555 בעקרון ממש לא צריך ,התנגדות של אלו נמוכה יחסית והרגישות גבוהה ואפילו יש הטוענים שבמקרה של ה 555

אין אפילו שיפור גדול עם מגבר.

לי אישית יש 595 וניתן להניע אותו בקלות רבה ע"י ה- X5L שלי (מה שכן יש לי PIMETA שמגיע בדואר)

מה שכן העצה הכי טובה בקטע הזה היא לשמוע לפני שקונים (בעיה בישראל) ב"אדר" יש את רוב דגמי סנהיזר בתצוגה לשמוע .

לגבי קניה של בארצות הברית יש עכשיו את דגם CX-300 של סנהיזר ב39.90 באמזון כולל משלוח ,האוזניות הללו מקבלות ביקורות לא רעות בכלל כרגע

בהייד פי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-555 וה-595 הן בזבוז ללא מגבר. ישנה גרסת ה-50אוהם, שלא תתנגד למגבר, אך ממה שהבנתי ה-120 נשמעת טוב יותר.

כמו כן, אין שום בעיה להניע שום אוזנייה מבחינת עוצמה. אני מניע את ה-340 עם כרטיס מובנה לעוצמה מספקת. הבעיה לא בעוצמה (לא מבחינתי) הבעיה באיכות. וכל אוזנייה תרוויח ממגבר, מי פחות ומי יותר. מניסיון שלי עם המון דגמים של המון חברות (גם סנהייזר החל מה-280 ועד ה-650) הן נשמעות הרבה יותר טוב עם מגבר.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר ללכת אם מגבר נכון

אני הולך הרבה אם הנגנים שלי ואני צריך אוזנייה ממש טובה ב-1,000 שקל שעובדת באיכות ממש טובה גם בלי מגבר כי מגבר זה רק לבית ובבית שי לי מערכת ממש טובה של JBL

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתקציב הזה יש לך שתי אפשרויות מובהקות לשימוש ללא מגבר. או ה-A900, או ה-SR225. ה-SR225 הן עם צליל מאוד שונה מכל אוזנייה אחרת. יש שאוהבים, יש שלא. לטעמי הגבוהים צורמים מדיי ובולטים מדיי, אך מעבר לזה הן לא רעות כלל וכלל. על ה-A900 כבר סיפרתי הרבה בעבר בדיונים בפורום הזה. הרבה אנשים שמעו אותן ונתנו דעות על האיכות שלהן, הן נוחות מאוד, ועם צליל מאוזן מאוד.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ל A900 יש שם מאוד טוב לאוזניות שעובדות טוב ללא הגברה כך בחשבון שהם ענקיות ולא נראה שתסתובב איתם בפומבי.

ניתן לקנות מגברי אוזניות קטנים וניידים להפליא מדגם ה- cmoy המוכר והפשוט http://cgi.ebay.com/Micro-Cmoy-headphone-amp-opamp2227-Amplifier_W0QQitemZ5871958378QQcategoryZ40138QQrdZ1QQcmdZViewItem

ועד ל-sr-71 שנחשב למגבר גמדי עם צליל ענק.

ודרך אגב לפני שקונים גראדו מאוד כדאי לשמוע קודם גם בגלל הנוחות הבעיתית וגם בגלל שלא כולם אוהבים את הצליל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A900 כאמור הן של אודיו-טכניקה והן נחשבות לאוזניות סגורות מעולות, וכמובן, הנוחות שלהן היא כזו שנהגתי לכנות אותן "כריות מנגנות". ה-CMOY לדעתי לא ממש יתאים לאוזניות האילו, הוא מיועד לאוזניות עם התנגדות גבוהה יחסית. משהו כמו ה-PA2V2 יתאים יותר (למרות שמניסיוני הוא מגבר לא ממש איכותי). ה-SR225 של גראדו כאמור, וכפי שכבר נאמר הן בעייתיות מבחינת הצליל שלא כולם אוהבים והנוחות הבעייתית. עם זאת, הרבה נוהגים להחליף פאדים ואומרים שבעייות הנוחות נפתרות.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...