אני צריך עזרה בקניית אוזניות עד 1,000 ש"ח - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני צריך עזרה בקניית אוזניות עד 1,000 ש"ח

fp581

Recommended Posts

• תגובות 63
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מזה חושב כמוך

זה עניין אינדיבידואלי

כל אחד ומה שהוא רוצה להשקיע בו

תרבות האוזניות בארץ גרועה, זה לא אומר שלא אמורים להשקיע באוזניות סכומים גבוהים כמו שמשקיעים ברמקולים לבית

אני בכיף הייתי מוציא 2000-3000 על ..

(כרגע לא יכול להרשות לעצמי אבל הייתי רוצה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממממ תיראה אם אתה חובב מוזיקה כמונו אזזז לא מתפשרים על איכות ויש הבדל משמעותי ואני יכל להביא לך נתונים שגם לי לא אומרים הרבה אבל אם אתה שומע אתה מבדיל מייד באיכות ואם אתה מתעקש הנה הנתונים

אוזניות מיוחדות מסדרת האיכות של לאנשים שאוהבים את איכות המוזיקה שלהם ולשימוש בבקרת קול מקצועית!

האוזניות משחזרות צלילים בצורה מדויקת ביותר!

- עיצוב מיוחד באוזניות ( E.A.R ( Eargonomic Acoustic Refinement מתעל את הצלילים ישירות לאוזניים!

- הפדים של האוזניות עשויים קטיפה ליצירת נוחות במיוחד להנאה רצופה וממושכת!

- מגנטים ניאודימיום פ?רוס (Neodymium Ferrous) לצמצום עיוות הרמוני בצליל!

- סלילי הקול עשויים מאלומיניום קל משקל לתזמון תנודות ברמקולים של האוזניות ליעילות שחזור צלילים גבוה ודינאמיות מעולה!

- מכיל פטנט חדש לבלימה ושליטה על זעזועי הדיאפרגמה לשיפור הצליל!

- האוניות מסוגלות לשחזר צלילים בטווח תדרים עצום של 12 עד 38,500 הרץ!!!

- לאוזניות פלג חיבור 6.5 מ"מ עם מתאם 3.5 מ"מ לשימוש במגוון רחב של מוצרים.

ויש גם ב מאה אלף שקל!!!!!

הנה חברה שבה הכל יקר תהנה

/www.bang-olufsen.com

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה מדבר.........??

אתה יודע לאיזה תדרים הסנייזר מגיעות...

תקשיב לנמוכים של 50 cent... את תרגיש שאתה שומע את השיר מחדש... תקשיב לסאונדים של Black Eyed Peace אתה פתאום תשמע סאונדים חדשים שבכלל לא הצלחת לשמוע..

ולגבי יקרות... יש לך את הSennheiser HD 650,כ שאישית שמעתי בהם שעשיתי עריכה דיגיטלית במאסטר דיסק,אני לא מגזים.. כל דבר שתשמע שם פתאום ישמע יפה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שטויות בדיון אחד :)

אוזניות מגיעות בכיף לסכומים שלא להאמין. האורפיוס של סנהייזר נמכרו בזמנו ב-12,000 דולר. כיום כשהן כבר לא בייצור הן ימכרו גם ביותר מזה. כמובן שאין חובה להשקיע כל כך הרבה בשביל להגיע לנירוונה אודיופילית. לי אישית יש שעולות מאות בודדות של דולרים ואני מבטיח לך שאין אף אחד שיגיד שלדעתו הן לא טובות. הן מפורטות מאוד, מדויקות מאוד, ומאוזנות בצורה שלא להאמין. כמובן שכשמגיעים לרמה גבוהה יחסית (גם הסנהייזר 555 וה-595 מתאימות בעניין הזה) צריך לסדר להן מגבר שיוכל להזיז אותן.

האוזניות שהוצעו פה לא יתאימו לניידים. אני לא מדבר על מראה חייזרי שילעגו עליו, אלא על יכולת של נגן להניע את האוזניות. ניידים לא מסוגלים להניע עם התנגדות גבוהה ורגישות נמוכה יחסית.

ד"א, ה-650 נחשבות כרגע לדגם הדגל של סנהייזר (למרות שעל פי השמועות יוחלפו בתוך חודשים ספורים) אך למען האמת, אישית, לא אהבתי אותן במיוחד. הצליל שלהן לא ממש היה לטעמי, ואני חושב שיש הרבה הרבה יותר טובות במחיר דומה. זה עניין של טעם אישי, וחובה לשמוע לפני שקונים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במחיר של ה-650 תוכל למצוא את ה-880 של בייר שלטעמי טובות יותר. כמו כן, לאוהבי הגראדו למיניהן, ה-225 יתאימו הרבה יותר. כמו כן, לחובבי הוינטג' (כמותי) שמתכוונים להשקיע במגבר ויודעים להעריך את הצליל, ה-K340 של AKG מעולות! הופסק ייצרון לפני כ-20 שנים, אך הן עדיין מדהימות. הצלחתי למצוא זוג לפני כשבועיים בארה"ב, ואני נהנה מכל רגע איתו! כמובן שהן חייבות מגבר, מה שאני מקווה להשיג להן בקרוב (השקעה לא קטנה).

וכשאתה אומר 300, אתה מתכוון ב-300שקלים או 300דולרים?

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-300 שקלים בארץ לא תקבל ברמה "אודיופילית" (בארה"ב תוכל לקבל את ה-SR60 שהן דיי רמת כניסה, אבל לא מתאימות לכל אחד. אני אישית לא ממש אהבתי), אך תוכל לקבל לא רעות. לדעתי ה-PX100 של סנהייזר עולות לא הרבה יותר. כמו כן, לסנהייזר ו-KOSS יש כמה נחמדות מאוד במחירים האילו (שבארץ המחיר שלהן יקר מאוד יחסית לחו"ל) שיהיו לא רעות בכלל, רק צריך להאזין ולבחור לפי האוזן שלך.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה מעבר, למיטב זיכרוני עשרות בודדות. שווה לבדוק, הן טובות מאוד, וגם מתאימות לניידים.

בחו"ל, בארה"ב, בכל חנות סטריאו בינונית ומעלה שמחזיקה של גראדו תוכל למצוא אותן. כמו כן, אם אני זוכר נכון ב-80$ אפשר להשיג את ה-HD280. הן סגורות עם אטימה טובה מאוד (לוחצות על הראש יחסית חזק בשביל להשיג את האטימה הזו) ונשמעות לא רע בכלל. אם אתה אוהב מטאל/ראפ/טראנס ולא אוהב את הגבוהים של הגראדו הן יכולות להיות אופציה לא רעה בכלל.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...