ראיתי בעיתון מבצע דרמל ב110 ש"ח של WOLF - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ראיתי בעיתון מבצע דרמל ב110 ש"ח של WOLF

shay33

Recommended Posts

זה היה עד אתמול אבל זה כל הזמן חוזר...

אני אתמול הייתי בהום סנטר בחדרה ונגמר להם המלאי אבל הזמנתי ואני יקבל אותו במחיר של המבצע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש בעיתון של היום בהום סנטר על הדרמל של יונדאי (ממש דומה לוולף) עם 40 חלקים ומזוודה ב100 שקל..

אני משתמש בוולף כבר הרבה זמן ולפי מה שאני יודע הוא עדיף על היונדאי, ככה שאם יש לכם אפשרות לקנות את הוולף במחיר טוב, תוסיפו כמה שקלים ותקבלו דרמל שכניראה הוא יותר איכותי וגם עוד 20 חלקים במזוודה על הדרך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בעיתון של היום בהום סנטר על הדרמל של יונדאי (ממש דומה לוולף) עם 40 חלקים ומזוודה ב100 שקל..

אני משתמש בוולף כבר הרבה זמן ולפי מה שאני יודע הוא עדיף על היונדאי, ככה שאם יש לכם אפשרות לקנות את הוולף במחיר טוב, תוסיפו כמה שקלים ותקבלו דרמל שכניראה הוא יותר איכותי וגם עוד 20 חלקים במזוודה על הדרך...

יש מישהו שיכול לתמוך בה ש WOLF יותר טוב?

אני פשוט שוקל ליקנות ואני רוצה לדעת מה יותר כדי במחיר מינימלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטרף לשאלה. מי מכיר/קנה/עבד עם כלי כזה של יונדאי?

הכלי עם הספק של 190W בערך ו 40 חלקים, לא בטוח שהוא יכול לחתוך, האם מישהו יודע/מבין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החזרתי את הוולף שלי שקראתם שלא עבד והחלפתי אותו ביונדאי 210 וואט, 80 חלקים. והוא דווקא עובד לי בסדר... הוא עלה לי 119 ש"ח... לדעתי עדיף על הוולף למרות שהם ניראים בדיוק אותו דבר.. יש הבדל רק בוואט ובחלקים.בקיצור אני ממליץ על היונדאי. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החזרתי את הוולף שלי שקראתם שלא עבד והחלפתי אותו ביונדאי 210 וואט, 80 חלקים. והוא דווקא עובד לי בסדר... הוא עלה לי 119 ש"ח... לדעתי עדיף על הוולף למרות שהם ניראים בדיוק אותו דבר.. יש הבדל רק בוואט ובחלקים.בקיצור אני ממליץ על היונדאי. :)

הוספתה עוד 120 שקל? או שזה המחיר שלו היום? 120שקל לדרמל+80 חלקים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוספתה עוד 120 שקל? או שזה המחיר שלו היום? 120שקל לדרמל+80 חלקים?

חס וגראס הייתי מוסיף עוד 120 ש"ח... רק 10.. אני לא בטוח שיש כזה בכל הסניפים כי מתי שהמוכר הוציא את זה והראה לי זה היה דיי מלא אבק ולא כזה חדש ניראה לי... כהגעתי הביתה היו חסרים 4 ראשים.. אז החלפתי שוב והפעם הכל במקום ועובד פיקס חוץ מראש אחד, הראש של החריטה שאמור להיות עליו יהלום (או משו כזה) אז אין עליו.

בעיקרון אני מרוצה. מומלץ מאוד אם תמצא אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני צריך לשכנעה את אבא שלי לנסוע ל הום סנטר. זה מה שקורה כאשר משיהו עצלן ובגיל 18 לא עושה רישיון כמוני :kopfpatsch:! אני רוצה ליקנות דרמל של יונדאי או WOLF עד 120 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טובב בואו אני יסביר לכם....

כל כלי עבודה חשמלי... מברגות, מקדחות, מסור חשמלי, דרמלים... הכללל...

אלל תיקנו של WOLF זה סתם חראא וזוללל ...

אפילו אם אתה לא רוצה לעבוד עם הדרמל המיקצועי אז תיקנה של חברות אחרות לא חסר.. אבל לא של WOLF

סתם מתקלקל מהר וחרא של איכות...

עצה שלי... ואם אתם חושבים שאני לא צודק אז לפני שאתם כותבים תגובה לכו תישאלו עובד בניין או אנשים שעובדים עם כלי עבודה כאלו איך WOLF

כולם יגידו שאני צודק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומנם אתה צודק

אבל, הייתי ממליץ לכולם להתחיל בכלים פשוטים\בסיסיים

לאחר שעולים ברמה\ולא נמאס לכם מהמודינג

תתקדמו לכלים איכותיים יותר (ואני מודה שיש הבדל בין זבל לבין משהו איכותי, גם באמינות, וגם בתוצאה הסופית)

אני התחלתי עם וולף , היום אני עובד עם דרמל מקורי, ומשתקל לקנות כלים של בוש REXON וכו'

אני רואה בשקעה בכלים - השקעה לטווח ארוך (לא רק למודינג)

תתחילו מהפשוטים והזולים, אם זה טוב לכם - תמשיכו, חבל להוציא 400 שקל מלכתחילה על דרמל מקורי

ולהזניח אותו אחרי שבוע

לשיקולכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...