מסך לגיימר כבד, LCD vs. CRT, האם יש בכלל תחרות? - עמוד 12 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מסך לגיימר כבד, LCD vs. CRT, האם יש בכלל תחרות?

Arcanide

Recommended Posts

Dogma,

לפטור CRT במשפט "כל מכשיר חשמלי פולט קרינה" זה באמת דוגמטי -ראה תמונה מצורפת.

ראית פעם סדרת תקני קרינה למקרר/מכונת כביסה/מגהץ - אלה מכשירים חשמליים. למסכי CRT יש כמה תקנים כאלה. אז ... שלא יעבדו עליך ..

אבל, באמת הדיון פה לא על הקרינה, זו רק אחת מהמתנות בחבילה של CRT ולא טענתי שהיא הגרועה שבהם וגם אני חושב שיש גם גורמים אחרים להתעיפות העיינים כמו שאמרת.

מיקרוגל, טלוויזיות, טלפונים אלחוטיים, תקשורת אלחוטית. כולם פולטים קרינה, ולכולם יש תקנים כלשהם. מסכי CRT לא פולטים קרינה א"מ מזיקה, לעייפות עיניים אין שום קשר לקרינה הנפלטת כביכול מהמסך. אף אחד לא קונה מסך LCD כיוון שהוא בריא יותר, כי זה לא נכון. מסכי LCD פוגעים בעיניים באותה רמה כמו מסך CRT.

ד"א תקן TCO לא קשור למסכים בלבד, אלא להמון מוצרי אלקט'. התקן קשור לעלות המוצר ועלות החזקתו, יש בו סעיפים של קרינה, אבל זה לא העקר. רק שתדע שהתקן מפורסם על מסכים לא כיוון שידעו שהם בריאים יותר, אלא בעקר כיוון שהם רוצים להראות על צריכת חשמל נמוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רק שלא יתחילו שוב את הויכוחים המטופשים הרגילים כמו

AMD או

FF או IE

ותמיד כל כמה ימים עולה איזה משתמש שרק עכשיו הכיר את HWZONE ושואל גלשתי לאתר פורנו < בהכחשה כן > ובדרך נכנס לי מספר לא קבוע של SPYWARE למחשב ובגלל זה הוא זז לאט ואז גיליתי שנכנס לי וירוס למחשב אבל חשבתי שהנורטון יכול לחסל אותם בקלות < איך שהוא תמיד יש להם נורטון הסיבה לא ידועה>

ולכן חשבתי לעבור לאנטי ויוס אחר.

האם תוכלו להמליץ לי על אחד אחר :kopfpatsch: אוי ואוי ואז מתחילים כולם ביחד נוד 32 נגד קספרסקי והדיון גולש לתראד של 15 דפים לפחות .

וז מישהו שואל איזה חומת אש הולכת הכי טוב עם.... ומפה הדרך ארוכה .. :'(

וזהו זה לא נגמר ויש לזה פתרונות ולא חסר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את הVP171B של ויסוניק, עם 16MS. אין שום מריחות, לא במשחקים ולא בסרטים. אז עם מסך של 4MS מהדגמים החדשים יותר לא יהיו לך שום בעיות. עם ההתקדמות של המסכי LCD הנחיתות שלהם מול הCRT היא רק מיתוס ששייך לעבר, וחבל שתפסיד מסך עדיף בהרבה בגלל שטות כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית כל, המאג שדיברת עליו הוא "17 ואני דיברתי על "19

למאג יש מסכים עם שפופרות דיאמונדטרון רק עד גודל "18

שנית, רק בשבילך, טרחתי ללכת לאתר של מאג ושל מיצובישי והנה ההבדלים בין שני המסכים בעלי אותה שפופרת:

רוחב פס כניסת וידאו:

מאג: Mhz 203

מיצובישי: Mhz 290

צריכת מתח חשמל

מאג: 135W

מיצובישי: 98W

רזולוציה מקסימלית

מאג: 1856x1392

מיצובישי: 1920x1440

כמו כן למיצובישי יש מעטפת ARAG OptiClear (נגד השתקפות) מאג לא מציינים אצלם שום דבר דומה

כן המסך יותר גדול ויש יותר רזולוציה וקצב רענון יותר גבוה

אבל האיכות לא משתנה זה עדיין DIAMONDTRON II

יש לך באמת מסך טוב אבל אני לא חושב שהוא שווה יותר מ-2000 רק בגלל שהוא יותר גדול וקצת יותר רזולוציה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממש הבנתי מה אתה רוצה להגיד

בכל מקרה לא אמרתי שהמסך שלך גרוע ,אמרתי שלדעתי לא שווה להשקיע 3K

לא צריך ישר להתעצבן ;D

לי יש שני מסכי MAG בבית אחד 786FD ואחד 796FD2 (כן אחד טרינטרון ואחד דיאמונדטרון :) )

ואני יכול להגיד שאף-אחד מהם לא הרס לי את הראיה.זה אולי בגלל שעבדת איתו על 60HZ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל העוצמה והתיחכום שלך....והקונטרות המשעשעות משהו...

בוא נהיה רציניים תן לי דגם ואני אלך לבדוק......אם הצדק עמך אני קונה כובע, אוכל אותו ואז אם נשאר לי כסף אני קונה גם את המסך!

אה....וגם מציע את המסך שלי למכירה....ואפרופו המסך שלי...יש לך דברים רעים להגיד עליו חוץ מהמשקל והגודל?

ולא הבנתי למה הוא מעייף את העיניים...ומה ההבדל בין לשחק ללערוך וידאו?

קבל: SyncMaster 930B

זה המסך שקניתי לפני שמונה חודשים בערך. מסך מעולה בלי אף מריחות. אני מצאתי בו שני חסרונות:

1.רזולוציה מקסימלית 1024X1280

2.מסיבה תמוהה ביותר, אי אפשר להטות את המסך קדימה...רק אחורה ולצדדים...אבל זה בדגם הספציפי הזה...ישנם דגמים שבהם כלולה האפשרות החדשנית הזאת...

לפני-כן היה לי מסך CRT של מאג (לא זוכר את הדגם-אבל הוא היה 19" עם שפורפרת דאימנדטרון)

ולפניו היה לי איזשהוא מסך עתיק של NOKIA(כן,כן, אלה מהפלאפונים) שהיה לו רק יתרון אחד: 22"

אוהד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...