משהו הזוי שקרה לי היום - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו הזוי שקרה לי היום

HitmanX

Recommended Posts

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבל חבל....

מנסיון (של חברים) אתה תקבל צו התיצבות בתחנה...

ניסו לעשות את לא פורמלי ואתה הפכת את זה לאימא של הפורמלי...

בקיצר תנסה ליפות את המצב כמה שיותר, לפחות תתקשר לתנה...

שיהיה בהצלחה... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מובן שעבדו אליך קול מבוגר אז מה זה לא בעיה לשנות את הקול חוץ מזה יש בנות בנות 17-18 שהקול שלהם נשמע כמו אחת בת 40 למה שיתקשרו לך לפלאפון ???!!!! ממש לא הגיוני

נוו באמת תעשה 1+1 = עבדו אליך בגדול

מתיחה מטומטמת אבל למה נתת פרטים לא יאמן אולי מישהו באמת רצה את המידע שלך :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו, תקשיב טוב:

אותי הזמינו טלפונית ללקיחת עדות בנוגע למשהו שהתרחש באנטרנט(עדיין חסוי לא יכול לפרט ולא יפרט...),

התקשר אלי חוקר חביב ממחלקת אנטרנט בבת ים(שכחתי כבר את השם שלהם),

ביקש שאני אגיע לתחנת מסובים, והוא עוד הקפיץ אותי הלוך חזור...

עכשיו, אם אתה היית חשוד ולא עד(במקרה שלי) היו קופצים אליך בשש וחצי בבוקר. לא פחות ולא יותר.

בכל מקרה, תתקשר 100, תבקש את מספר הטלפון של התחנה, תתקשר לתחנה, תסביר את המצב ותתנצל, ותשאל מתי אפשר לקפוץ עוד פעם...

חבל לעשות הר מעכבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^ תקשיב לבחור מלמעלה, הוא יודע מה הוא אומר.

אם לא היית בטוח שעובדים עליך, למה לא התקשרת למשטרה לברר ? מה אתה מתבייש ?

מה עדיף שבאמת יבואו אליך הביתה, ככה מול ההורים שלך ? כאילו מה, אתה חושב שאם תתעלם מזה זה יעלם ? מה ההגיון ?

אני מציע לך להתקשר אליהם עכשיו, לפני שיהיה מאוחר מדי ועניין כה פעוט יהפוך לעסק מכוער הרבה יותר.

אם עבדו עליך (שזה לא נראה ככה כן חבר'ה זה באמת לא נראה ככה) אז התקשרת למשטרה סתם וואו, ביגדיל.

אתה לא ילד קטן (ואם אתה עושה דברים שהם קצת... לא חוקיים, אז אתה מספיק בוגר בשביל לקחת אחריות ולברר את פשר העניין).

זהו, זה ה50 סנטים שלי. מקווה בשבילך שזה באמת כלום. ואם זה כן, אז שתצא מזה עם כמה שפחות נזק. בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחחח

מזה השטויות האלה?

בלי צו הם לא יכולים לעשות לפלאפון שלו שום דבר.

ואני ממש בספק אם המשטרה תטרח ללכת לבית משפט להוציא צו נגדו ::)

ואני ממש אבל ממש בספק אם זאת הייתה המשטרה שהתקשרו אלייך :s07:

צודק, בלי צו אתה לא חייב לתת להם את הפלאפון, אבל שאתה נמצא בחקירה ובמשך שעה חוקר מסביר לך איך תיק פלילי רק יהרוס לך את החיים (הצבא לא מגייס אנשים עם תיק, רוב האונבירסטאות לא מקבלות אנשים עם תיק, מקומות עבודה גם לא, ואלה שכן לא יעסיקו אותך כי לא עשית .. קיצור סיפור).

אז אחרי שהוא חופר לך ככה שעה, ואז מבקש ממך את הפלאפון ואומר לך שאתה לא חייב לתת, אבל אם לא תשתף פעולה זה ייחשב כהפרעה לחקירה ובגלל זה הם יתפרו לך יופי של תיק.. אז כמה שאתה גבר עכשיו, אתה לא יודע איזה סוג של פחד זה לשבת שם, ותאמין לי שגם אתה היית נותן את הפלאפון כמו ילד טוב. (ברור שחצי מהשיטות שלהם זה הפחדה ושהם גם לא תמיד מספרים את כל האמת.. אבל מתחמנים אותך או לא, משטרה זה משטרה ולא כדאי לקחת סיכון..)

ויש לי חבר שלא דיבר בחקירה שלו.. עוד עשר חודשים יש לו משפט.. ככה שבאמת שעדיף לשתף פעולה.. (אני ממש לא מנסה להבהיל אותך, ובאמת כמו שאמרו פה אם זימנו אותך יום מראש ולא לקחו אותך מהבית בלי התרעה כנראה שאתה לא מי שהם מחפשים, פשוט מעצבן אותי כל האנשים פה שמיד קופצים וצועקים "אידיוט, זו מתיחה!" ואם לא? אתם תקחו אחריות אחרי שיבואו לו שוטרים הביתה ויגררו אותו לחקירה?)

קיצור שתף פעולה.. רוב החוקרים בסה"כ נחמדים ואם תזרום איתם הם לא ילכו איתך ראש בראש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי משתף פעולה מהסיבה הפשוטה שאין לי מה להסתיר ולא עשיתי שום עבירה

אבל אם היו לי בפלאפון שיחות לסוחר סמים, לא הייתי נותן להם אותו בלי צו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם היו רוצים רק להפחיד אותו יש להם שיטות יותר טובות מלהתקשר אליו ולבקש ממנו יםה לבוא לתחנה... אם הם רוצים להפחיד אותו הם יכולים לבוא אליו באמצע ארוחת ערב עם המשפחה ולקחת אותו במקום לתחנת משטרה לחקירה... הם סך הכל ביקשו יפה שיבוא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...