משהו הזוי שקרה לי היום - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משהו הזוי שקרה לי היום

HitmanX

Recommended Posts

משהו הזוי שקרה לי היום :

בשעה שגלשתי באינטרנט צילצל הפלאפון.. אני עונה ואז אומרים לי שלום זה "וליק" ?(קיצור של השם שלי - ולנטין אבל בין החבר'ה) אמרתי כן ואז היא אומרת "מדברת *שככתי את השם* מהמשטרה, אתה מוזמן לחקירה מחר בבוקר" ואני WTF ?! ואז היא שאלה את הכתובת שלי (המשטרה לא יודעת איפה אני גר ?!) וגם את השם משפחה... מוזר אבל סבבה רציתי שהיא תעזוב אותי כבר אז הבאתי לה הכל. בסוף השיחה היא אמרה תגיע מחר בשעה 8 בבוקר עם אחד ההורים לתחנת המשטרה ותפנה לחוקר הנוער...אמרתי סבבה וניתקתי ואחרי רבע שעה שוב שיחה אותה האישה אבל הפעם ממספר חסוי, ביקשה פעם נוספת את שם המשפחה ומס' ת.ז. (אין למשטרה איזה מסד נתונים או משהו כמו במשרד הפנים ??) וזהו.

כל מה שלא אהבתי בכל הסיפור זה למה היא התקשרה אליי לפלאפון ולא הבית... ולמה לעזעזל היא קראה לי "וליק" וגם לא אמור להגיע זימון לחקירה בדואר או משהו ?

אז השאלה שלי היא ללכת או לא ? יש מצב זה מתיחה ? :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 191
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המוקדנית שהתקשרה אלייך התקשרה כדי לוודא נתונים שרשומים אצלה...כדאי לך להאמין ובכל זאת תבוא עם אחד ההורים..

ותחשוב טוב טוב מה עשית שיכול היה לגרום להם להתקשר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו הזוי שקרה לי היום :

בשעה שגלשתי באינטרנט צילצל הפלאפון.. אני עונה ואז אומרים לי שלום זה "וליק" ?(קיצור של השם שלי - ולנטין אבל בין החבר'ה) אמרתי כן ואז היא אומרת "מדברת *שככתי את השם* מהמשטרה, אתה מוזמן לחקירה מחר בבוקר" ואני WTF ?! ואז היא שאלה את הכתובת שלי (המשטרה לא יודעת איפה אני גר ?!) וגם את השם משפחה... מוזר אבל סבבה רציתי שהיא תעזוב אותי כבר אז הבאתי לה הכל. בסוף השיחה היא אמרה תגיע מחר בשעה 8 בבוקר עם אחד ההורים לתחנת המשטרה ותפנה לחוקר הנוער...אמרתי סבבה וניתקתי ואחרי רבע שעה שוב שיחה אותה האישה אבל הפעם ממספר חסוי, ביקשה פעם נוספת את שם המשפחה ומס' ת.ז. (אין למשטרה איזה מסד נתונים או משהו כמו במשרד הפנים ??) וזהו.

כל מה שלא אהבתי בכל הסיפור זה למה היא התקשרה אליי לפלאפון ולא הבית... ולמה לעזעזל היא קראה לי "וליק" וגם לא אמור להגיע זימון לחקירה בדואר או משהו ?

אז השאלה שלי היא ללכת או לא ? יש מצב זה מתיחה ? :-X

נפלת לקומבינה של חבריך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עבדו עליך בגדול :lol:

לא מאמין שאתה מוסר ככה פרטים חופשי לכל דורש :kopfpatsch:

מה לעשות.. כזה אני

:bash::kopfpatsch::s07: :s07:

:yelclap: :yelclap: :yelclap:

המוקדנית שהתקשרה אלייך התקשרה כדי לוודא נתונים שרשומים אצלה...כדאי לך להאמין ובכל זאת תבוא עם אחד ההורים..

ותחשוב טוב טוב מה עשית שיכול היה לגרום להם להתקשר...

אבל למה לפלאפון, למה ?

הכי טוב שתתקשר עכשיו למשטרה ותשאל אם אתה מוזמן לחקירה או משו באמת,

לדעתי יתכן וזו מישי שרצתה פרטים אודותיך?

או שזה מתיחה, והאמת מתיחה מטומטמת.

לבזבז שיחה ועוד על מנאייקים ? אממ, לא

אתה יותר אידיוט מזאת שמתחה אותך.

תודה

בטח מישהי שנדלקה עליו

עם הקול המבוגר\זקן שהיה לה... לא נידמה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...