עזרה בבחירה של מסלול מירוצים + מכוניות כמתנת יום-הולדת 18. ריכוז סרטונים בעמ' 30 - עמוד 17 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירה של מסלול מירוצים + מכוניות כמתנת יום-הולדת 18. ריכוז סרטונים בעמ' 30

אוריפ

Recommended Posts

טוב את סקירת הפורשה אני אעשה בימים הקרובים. אבל חכו לסקירה של הפרארי. אותה אני אעשה אחרונה, גם אחרי הלמבו. נשמור את הדובדבן לסוף.

shlomom:

1. כן.

2. אני חושב שהן מוגבלות למהירות מסויימת (250 אולי?) אבל לא נראה לי משהו ריאלי לחובבנים שעושים זאת פעם ראשונה (למשל אני הגעתי ל200). בפרארי יש את הבחירה של הTRACTION CONTROL. התחלתי עם ROAD אבל אחרי סיבוב המדריכה העבירה אותי לSPORT שאיתו נשארתי למשך שאר ההקפות.

3. ראה 2.

4. למה שאני אעשה את זה... מאבדים שליטה אז מאיטים את הרכב... אין שם קירות שאפשר להכנס אליהם. מקסימום יורדים לדשא ועולים שוב... זה לא שלוקחים שם פניות ב200 קמ"ש... אני לקחתי עם הפורש (אם אני לא טועה) פנייה די חדה בבערך 90 קמ"ש והרגשתי את ההיגוי יתר מגיע אבל בולמים מסדרים קצת את ההגה ונגמר הסיפור. למה שאני אתרסק? לא באתי להתלהב ולנסוע 300 קמ"ש כל הזמן, אם אני מרגיש שאני נוסע מהר מידי האטתי את הקצב. יש בדיוק קטע אחד במסלול שאפשר לשטח את דוושת הגז עד הסוף לאורך זמן (יחסית). מילא (כמו שNVIDIA אמר) הכל מבוטח (אבל בכל מקהר לא כדאי להרוס מכונית), ואני מקבל הדרכה והדגמה קודם לכן.ואל תדאג, לא נעלבתי... המורים אמרו לי שנהגתי טוב מאוד וככל שהתקדמתי קיבלתי ציונים גבוהים יותר עד שבלמבו הוא אמר לי שנסעתי מצויין ;D...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 313
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עלק למנוע כל דבר!!

תיסע עם מישהו באוטו וכשהו לוחץ בחוזקה על הגז תנסה להוריד לו את הרגל מהדוושה ועוד במהירויות כאלה (שהמכוניות האלה יכולות להגיעה אליהן)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להרים ארםברקס(עדיף שלא ) אפשר לכבות מנוע אולי יש למדריך דוושות כמו שיש למורה נהיגה

וזה עד 250 או אפילו פחות

אה אוריפ חשבתי שרשום עזרה בבחירה של מסלול מירוצים + מכונית כמתנת יום הולדת

הבנת למה חשבתי שקנו לך מכונית ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עלק למנוע כל דבר!!

תיסע עם מישהו באוטו וכשהו לוחץ בחוזקה על הגז תנסה להוריד לו את הרגל מהדוושה ועוד במהירויות כאלה (שהמכוניות האלה יכולות להגיעה אליהן)

אבל למה אתה חושב שמישהו יעשה את זה? ועוד יכנס במשהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להרים ארםברקס(עדיף שלא ) אפשר לכבות מנוע אולי יש למדריך דוושות כמו שיש למורה נהיגה

וזה עד 250 או אפילו פחות

אה אוריפ חשבתי שרשום עזרה בבחירה של מסלול מירוצים + מכונית כמתנת יום הולדת

הבנת למה חשבתי שקנו לך מכונית ?

ממש לא ניראה לי שיקחו כזאת מכונית ויערסו אותה ככה (זה לא טויוטה קורולה 98 של בית ספר נהיגה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מצטער שלא עדכנתי פשוט יש לחץ בלימודים; עכשיו תקופת מגנים ובגרויות...

בכל מקרה, היום התקשרו אלי מאנגליה והודיעו לי שהקלטת נשלחה היום בבוקר כך שאני מניח שהיא תגיע בימים הקרובים (בעזרת השם...).

אני מניח שתרצו לראות קטעים ממנה, נכון? אני אזכיר, זו קלטת שתיעדה את הנהיגה שלי, מבתוך האוטו, בפורשה ובפרארי.

עקב הגעתה הקרובה של הקלטת אני אשעה את כתיבת הביקורות על שאר המכוניות כדי שאוכל לראות איך נהגתי בקלטת וכך לתת חוות דעת טובה יותר על הנהיגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאד רוצה לראות תכין תכין :yelclap: :yelclap:

תעשה אחד עיקרי נאמר עם זה שעה וחצי אז תעלה 20 דקות ועוד אחד שתעלה את הכל וככה מי שירצה ארוך או קצר יוריד משבטוח אני מוריד ארוך גם אם זה 5 גיגה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...