עזרה בבחירה של מסלול מירוצים + מכוניות כמתנת יום-הולדת 18. ריכוז סרטונים בעמ' 30 - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בבחירה של מסלול מירוצים + מכוניות כמתנת יום-הולדת 18. ריכוז סרטונים בעמ' 30

אוריפ

Recommended Posts

• תגובות 313
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לBOSE, זה חייב להיות באנגליה...

לAMG, מה אתה ישר תוקף? לא יודע לפרגן?

נתתי את השמות של המקומות, תריץ בגוגל ותראה שמי שמשלם מקבל...

ודווקא הDB9 מטרידה אותך? לבטח מורציאלאגו לדבר כזה זה לפשוט רגל על המקום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק דבר אחד בעסה המסלול פה זה עיגול אני במקומץ ההיתי מבקש איזה מסלול המראה כזה של 50-60 קילומטר ושם גז ולא מוריד תרגל ממנו :D

מילה שלי סוגר 400 D:

חחחח ואז תעשה סיבובים D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, פירגון זאת תכונה חלשה אצלי

ובכל מקרה, אם אתה יכול תיסע למסלול גרינברנג או משהו כזה (איפה שג'רמי נסע עם יגואר דיזל בטופ גיר)

ושבר את הגיר כשהוריד ל 2 ב 100 מייל לשעה אם אני זוכר נכון ........... :bash:

ואתה לא צריך 50-60 ק"מ ..... מספיק לך לדעתי 15 ........... וברקטוז אישית הייתי מעדיף מבין כול הרכבים האלו הייתי מבקש איבו 8 אחת למשך כול החיים שלי וזהו ........... ומצידי שהיא תהיה הרכב שלי לשאר החיים וגם תהיה איתי בתור אספנות כשאני אהיה סבאל'ה ואני עדיין אעקוף עונדות "'קופה"......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באחד הפרקים בהילוך חמישי (ערוץ דיסקברי)

ירדו קשות על האיבו.

הם לקחו עוד מכונית ששכחתי את שמה, באותה מחיר כמעט, רק שלמתחרה של איבו אין שום טכנולוגיות. אפילו לא כריות אוויר או ABS .

רק שלדה מעולה.

והמתחרה של איבו נצחה בשתי שניות, והיא גם זכתה לשבחים בשל הנהיגה הטובה שלה לעומת האיבו העלובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופציה ראשונה בלי לחשוב שניה מרצ'ליאגו זה אוטו חלום שמעט מאוד אנשים ינהגו עליו!!!

לך על זה ותצלם

ואגב הם עושים כל כך הרבה כסף מהסיבובים האלה שלהחליף פנס של המרצ'ליאגו(משהו בסביבות ה-30000 אלף שקלים)לא מורגש וגם לא להחליף את כל החלק הקידמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...