פינוי עמונה: מי התבזה יותר בעיניכם? - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינוי עמונה: מי התבזה יותר בעיניכם?

Vega

מי אשם בביזיון עמונה?  

91 הצבעות

1. 1. מי אשם בביזיון עמונה?

• המדינה שלא מנעה ממתנחלים להגיע 24 שעות לפני והמשטרה שנקטה באלימות
    • המתנחלים שעברו על החוק, סרבו להתפנות והתעמתו עם שוטרים
    • כולם ביחד, לרבות הח"כים מהימין

Recommended Posts

לא אמרתי שאין קיצוניים בציבור המתנחלים,ואני מתעב אותם בדיוק כמו שאני מתעב את הקיצוניים השמאלנים...

אבל תעשה לי טובה,צא מהבועה שלך...הלוואי וכולנו היינו נראים כמותם...מגנים בחרוף נפש על אדמת ארץ ...

ועזוב אם אתה אומר "תמונות של שוטרים ומתנחלים מפוצצים אחד את השני במכות",או שאתה עיוור או שאתה סתם טיפש...תקשיב למילים...תפסיק להיות אטום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Inspire

להגן בחירוף נפש זה לא לשבת בקרוואן כשמסביבך יש מיליון ערבים (בוא נגיד באיזור הקרוב יש לפחות עשרת אלפים)

זה נקרא התגרות במזל וטימטום, תלוי את מי שואלים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מעניין, "מגנים בחירוף נפש על אדמת ארץ ישראל"...בהתחשב בכך שמיטב לוחמי צה"ל שומרים על המאחזים הבלתי-חוקיים שלהם במקום לעצור את המתאבד הבא.

אני לא מבין למה אני מנהל דיאלוג עם מישהו שמדבר כמו ילד בן 3 ולא מבין על מה הוא מדבר...

Inspire

להגן בחירוף נפש זה לא לשבת בקרוואן כשמסביבך יש מיליון ערבים (בוא נגיד באיזור הקרוב יש לפחות עשרת אלפים)

זה נקרא התגרות במזל וטימטום, תלוי את מי שואלים

אז בוא ניתן להם הכל...אל תחייה בסרט...גם אם תהיה גדר הפרדה וגם אם יהיה גבול נפרד(67 בשבילך...)ביננו לבינם עדיין נאכל חרא מהם...

יש קטיושות ויש שאר טילים שיתעופפו גם לגוש דן...אתם בטוחים שכולם שם פאנטים קיצוניים...הם לא,הם אנשים מאמינים ונבונים שיודעים מה הפתרון הנכון,וכמו שהחמאס אמר שלאט לאט עם פיגוע ועוד פיגוע נשיג תוצאות(ובאמת הם משיגים,בזכות ראשי ממשלתנו)כך גם המתנחלים אומרים שלטווח הארוך תהיה השפעה למעשיהם על עתיד מדינת ,ואני מצדיק אותם ב100%...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה אני מנהל דיאלוג עם מישהו שמדבר כמו ילד בן 3 ולא מבין על מה הוא מדבר...

כן כן שמענו, שיעור מספר אחד בדמגוגיה: לרדת לרמות אישיות במקום להשיב לטיעונים.

הלאה.

אז בוא ניתן להם הכל...אל תחייה בסרט...גם אם תהיה גדר הפרדה וגם אם יהיה גבול נפרד(67 בשבילך...)ביננו לבינם עדיין נאכל חרא מהם...

יש קטיושות ויש שאר טילים שיתעופפו גם לגוש דן...אתם בטוחים שכולם שם פאנטים קיצוניים...הם לא,הם אנשים מאמינים ונבונים שיודעים מה הפתרון הנכון,וכמו שהחמאס אמר שלאט לאט עם פיגוע ועוד פיגוע נשיג תוצאות(ובאמת הם משיגים,בזכות ראשי ממשלתנו)כך גם המתנחלים אומרים שלטווח הארוך תהיה השפעה למעשיהם על עתיד מדינת ,ואני מצדיק אותם ב100%...

איך המתנחלים מונעים את הקסאמים בדיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן כן שמענו, שיעור מספר אחד בדמגוגיה: לרדת לרמות אישיות במקום להשיב לטיעונים.

ומה אתה עושה אם מי שמתווכח מולך הוא באמת ברמה של ילד בן 3?

אתה תענה לו ברצינות ותצא אדיוט?

(לא מדבר עלייך ספציפית)

להגיד שמישהו הוא אדיוט/נאיבי/מטומטם/שמאלני לא אומר שאין לך טיעונים נגדו, אלא שלפעמים פשוט באמת אתה מתווכח מול בן אדם אדיוט.

אם מישהו לא יודע היסטוריה ומתחיל להפציץ אותך בעובדות שגויות, אתה לא תתייחס ברצינות למה שהוא אומר ותלך להעמיד אותו על כל אחת מהטעויות שלו, אלא פשוט תגיד שהוא בור שלא מבין דבר וחצי דבר ותסגור את הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אופציה.

אבל אם הוא מספיק בטוח בשטויות שהוא זורק לאוויר ברמה שהוא לוחץ להמשיך את הויכוח, פשוט נמשיך להתווכח ברצינות מלאה עד שיווצר כשל לוגי שיוציא אותו טמבל מול כולם. וזה הרי הייעוד של פורום אקטואליה :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב חאלס עם זה. אנשים טיפשים יש בכול מקום, ושניכם צודקים (אלה שמתווכחים פה כל היום...), חלק מהמתנחלים לעריכים את החיילים ששומרים עליהם וחלק יורקים להם בפנים. ובכלל, אתם עוד זוכרים על מה הוויכוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברת נושא או מה?

מה לעזאזל הקשר בין איפה יש מתנחלים לבין טילים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר זה אתה שעברת נושא...

בוא אני אלמד אותך שיעור קטן באסטרטגיה:

לטיל יש טווח שבו הוא יכול לפגוע...המתנחלים תופסים מקומות אסטרטגיים ומקריבים את עצמם כדי שהטווח של הטיל לא יגיע למרכז הארץ...

ראה מקרה בית חנון מאז שיצאנו משם נפלו טילים באשקלון!!!מקרה שלא קרה עד אז...ובתור אחד ששירת בבית חנון,אני יודע שכשהיינו תופסים את השטחים שמהם הם ירו את הטילים,הם לא היו פוגעים אפילו בשדרות...

ושוב,תעשה לי טובה,תצמד לעובדות!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בעצם מקריב אזרחים כדי להציל אזרחים...

מבחינתך תפקידם של המתנחלים הוא להוות בשר תותחים, ע"י חציצה בין משגרי הקסאמים לבין יישובים בתחומי הקו הירוק.

רק תזכיר לי איזה יישובים ניצלו הודות לקיומו של גוש קטיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...