פינוי עמונה: מי התבזה יותר בעיניכם? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינוי עמונה: מי התבזה יותר בעיניכם?

Vega

מי אשם בביזיון עמונה?  

91 הצבעות

1. 1. מי אשם בביזיון עמונה?

• המדינה שלא מנעה ממתנחלים להגיע 24 שעות לפני והמשטרה שנקטה באלימות
    • המתנחלים שעברו על החוק, סרבו להתפנות והתעמתו עם שוטרים
    • כולם ביחד, לרבות הח"כים מהימין

Recommended Posts

הם צריכים להגיד תודה שלא השתמשו בגז מדמיע

והם צריכים להגיד תודה שלא סילקו משם את כוחות הצבא ונתנו לערבים לטפל בהם.

כמו שכבר אמרתי:

אני הייתי צר עליהם מצור של יש יוצא ואין נכנס.

מי שרוצה יכול לרדת למטה, יקבל מים, ארוחה חמה והסעה הבייתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 261
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תפקידו של השוטר, כמו שאמרת, הוא לאכוף את החוק.

אל פושע אשר מונע ממנו באופן פיזי ואלים לבצע את פעולה זו הגיוני (אני לא מכיר את כל החוקים- אבל אני מניח שגם מבחינה חוקים השוטר לא צריך לחכות למוות שלו עצמו) להתנהג באלימות הדרושה והסבירה (כלומר זו שתמנע ממנו לפגוע בשוטר עצמו).

ומה אתה משווה בין הבדל בין 2 אנשים שיושבים בבית ושני אנשים שיושבים ברחוב לבין ההבדל בין אדם אחד מבין 10, פיזית, בזמן שכל ה 10 מתפרעים?

כן- בהחלט יש הבדל.

היו קריאות החלטיות מאוד מצד "הכתומים" (הם עצמם הגו את שמם זה) להתנגד באופן אקטיבי לשוטרים. היו שם אנשים שבאו אך ורק בשביל הפרובוקציה ורק בשביל למנוע את ישום החוק באופן פיזי לחלוטין (אם לא מה יש להם לחפש שם בדיוק?).

בשביל שוטר ש"הרג במכות" מישהו שישב בצד ואכל קרטיב (ומשום מה לא נראה לי שזה קרה) יש את מח"ש.

ואין לנו מדינה של שמאלנים.

רק קדימה לבדה מרכיבה 40 מנדטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב: איזה מזל שאתה לא שוטר. אתה היית גורם אולקוס לחוקרי מח"ש.

עכשיו אתה מציע לכסח אנשים שעשויים להתפרע עוד מעט? רגע, איך אני יודע שאתה לא הולך לשדוד בנק עוד רגע? בוא הנה, אני צריך לדפוק לך בראש עם אלה.

באמת קשה להבדיל בין אנשים שנמצאים מחוץ לבית וזורקים אבנים לאנשים שנמצאים בתוך הבית ויושבים על הרצפה. איך אפשר לצפות משוטר להבחין בין השנים?

למקרה שזה עדין לא ברור: את הדברים שאתה מתיר לשוטרים לעשות, החוק אוסר. שוטר שעושה את מה שאתה מציע הוא עבריין.

מאות מתפרעים זורקים בלוקים על שוטרים ודופקים להם מכות עם מקלות ואלות

מה אתה רוצה שהשוטר יעשה?

יחבק אותו ויגיד לו :"אויי סליחה ,

רגע אני מוצא את העזיקים, שניה רגע רגע...הנה האזיקים יוצאים רק בבקשה תפסיקו שניה עם הבלוקים

קצת בעיה להוציא אזיקים עם הבלוקים שעפים לי על הראש

אויי איזה נחמד חבר שלך שדופק לי עכשיו מכות עם המקל,

זה הרבה יותר נוח ככה להוציא עזיקים."

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה שטח צבאי סגור, מדוע עשו שימוש במשטרה?

אבל זה לא רלוונטי. יש חוק לטיפול במי שמפר את החוק. כמה מסובך זה כבר יכול להיות? תפקידה של המשטרה הוא לאכוף את החוק, לא להפר אותו. אין כאן עניין של רחמים - זה החוק.

"מי שנמצא שם, בניגוד לחוק, שלא יצפה לרחמים מהמשטרה", מה? תיכף תגיד שהם צריכים להודות לשוטרים שלא ירו עליהם ררנ"טים.

כתוספת:

שוטרים עוברים אימונים ותידרוכים, הם אמורים להיות מקצוענים, שעושים את העבודה שאמרו להם לעשות, לא לפרוק אגרסיות. זה לא איזה חבורה של ילדים מהשכונה שאיזה אחד קילל את האימא של השני והם מתחילים מכות עם כל מה שזז.

דבר שני, יש דבר כזה "זכאי עד שהוכחה אשמתו", וזה אחד החוקים הכי חשובים שיש במדינות חוק. אתה לא יכול לבוא לבנאדם שיושב על הריצפה ולתת לו נבוט בראש רק כי אולי זה לא הבית שלו, ואולי הוא זרק עליך אבן מקודם.

השוטרים העמונה עברו על החוק בצורה חד משמעית! ובגלל זה הם צריכים להיות מודחים מהתפקיד שלהם ולשלם פיצויים למפונים, אלא אם הם יוכיחו כי אותם מפונים שהם הכניסו בהם מכות התנגדו אקטיבית או זרקו עליהם אקונומיקה\ אבנים קודם לכן.

מאות מתפרעים זורקים בלוקים על שוטרים ודופקים להם מכות עם מקלות ואלות

מה אתה רוצה שהשוטר יעשה?

יחבק אותו ויגיד לו :"אויי סליחה ,

רגע אני מוצא את העזיקים, שניה רגע רגע...הנה האזיקים יוצאים רק בבקשה תפסיקו שניה עם הבלוקים

קצת בעיה להוציא אזיקים עם הבלוקים שעפים לי על הראש

אויי איזה נחמד חבר שלך שדופק לי עכשיו מכות עם המקל,

זה הרבה יותר נוח ככה להוציא עזיקים."

אתה ילד קטן שאין לו מושג מהחיים. מבחינתך השוטרים היו צריכים להעמיד כיתת יורים ולחסל את כולם, כי ככה הייה להם הרבה יותר קל לעצור את המתפרעים, נכון?

כדי שתבין תקרא את זה לאט:

מתיישב עם אבן ביד- אפשר נבוט בראש. במקרה כזה, נבוט בראש= הפעלת כוח סביר למעצר חשוד, שמתנגד למעצר.

מתיישב שאין לו אבן או בקבוק אקונומיקה או מקל בידיים- אסור נבוט בראש. במקרה כזה, נבוט בראש= פשע!

במקרה הנדון, מתנחל ישוב על ריצפה, מחבק שני חברים שיושבים לידו- נבוט בראש, ועכשו בוחן פתע: מה זה נבוט בראש לאדם שאין לו אבנים או אקונומיקה או מקל ביידיים? (רמז: ראה משפט קודם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז למה בעזה עשו את זה ?

כי בעזה לא היו שום עדויות לגבי התנהגות אלימה(להוציא כמה גגות בית כנסת)

בעמונה זרקו בלוקים

בעמונה הכריזו "פה לא יהיה גוש קטיף"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG

זה עצוב כמה שאתה נאיבי ותמים!

כן ישבו מחובקים

אחר כך גם לקחו מלון אההה :lol:

כנראה היה שם מזג אוויר קשה ובדיוק היה גשם עם לבנים מקלות ומוטות ברזל

והמתנחלים המסכנים שחיבקו אחת את השני ושרו שירי הלל יפים ובלתי אלימים

כמו הלהיט "אתה נצאי"( במקום אתה תותח )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה מצליח להתעלם מהעובדות? הרי רק בתחילת הדיון הזה יש קישור לקטע שצולם בתוך אחד הבתים שנהרסו ובו רואים בבירור שני שוטרים שמכים עם אלות בכל הכח אנשים שיושבים על הרצפה ולא זזים. אנשים שלא זורקים אבנים, לא מחזיקים מוטות ברזל, אפילו לא מכים את השוטרים באגרופים - פשוט יושבים. למה לא תביט בקטע הזה לפני שתגיב הלאה?

מי שתקף שוטרים חטף ובצדק. הבעיה היא שהשוטרים היכו גם את מי שלא תקף אותם, וכפי שניתן לראות בקישור למעלה, לא היתה שום בעיה להבחין בין מי שתקף למי שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה מצליח להתעלם מהעובדות? הרי רק בתחילת הדיון הזה יש קישור לקטע שצולם בתוך אחד הבתים שנהרסו ובו רואים בבירור שני שוטרים שמכים עם אלות בכל הכח אנשים שיושבים על הרצפה ולא זזים. אנשים שלא זורקים אבנים, לא מחזיקים מוטות ברזל, אפילו לא מכים את השוטרים באגרופים - פשוט יושבים. למה לא תביט בקטע הזה לפני שתגיב הלאה?

מי שתקף שוטרים חטף ובצדק. הבעיה היא שהשוטרים היכו גם את מי שלא תקף אותם, וכפי שניתן לראות בקישור למעלה, לא היתה שום בעיה להבחין בין מי שתקף למי שלא.

הם שותפים לפשע, זה לא אומר שצריך לדפוק בהם מכות סתם

אבל אפשר להפעיל פיזור כוחני

וטוב שאמרת 2 שוטרים

זה לא כל השוטרים!

היו כמה שוטרים בעייתים

אבל היו הרבה יותר מתנחלים בעייתים!

על מתנחלים אתה לא יכול להגיד 2 מתנחלים!

וזה ההדבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נסכם את זה ככה , המתנחלים חיפשו צרות , קיבלו את מה שמגיע להם ואני שמח על כך , זורקים בלוקים זורקים ביצים על שוטרים , מה זה צריך להיות ? זה בני אדם ? זה חולראות טוב שהמשטרה נכנס בהם , ככה צריך.

לעאזאזל איתם. הם רק מחמירים את המצב , לא עושים אותו עוד יותר טוב , למה מי הם שהם ככה יעשו לשוטרים ? מתיישבים במקום לא חוקי , מקללים , אומרים לשוטרים נאצים צועקים מרביצים , מפוצצים את השוטרים ( חייל שאני מכיר היה שם , חבר שלו נפצע קשות עשו עליו לינץ' של מתנחלים ) , ואנשים עוד מתפלאים למה השוטרים ככה עושים , סעמק לא מספיק כל הצרות כבר שיש למדינה?

hell

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם שותפים לפשע, זה לא אומר שצריך לדפוק בהם מכות סתם

אבל אפשר להפעיל פיזור כוחני

וטוב שאמרת 2 שוטרים

זה לא כל השוטרים!

היו כמה שוטרים בעייתים

אבל היו הרבה יותר מתנחלים בעייתים!

על מתנחלים אתה לא יכול להגיד 2 מתנחלים!

וזה ההדבל...

OK, אם נסוגת מהטענות הקודמות שלך אז התקדמנו קצת. עכשיו בוא נראה מה יקרה לאותם שני שוטרים. ההימור שלי? שום דבר, יסגרו את החקירה בשקט באיזה תירוץ עלוב.

ראינו שני שוטרים בגלל שהיתה רק בבית אחד. מי יודע מה קרה בשאר הבתים?

ותפקידם של השוטרים הוא לאכוף את החוק. על המתנחלים אתה לא יכול לומר את זה. זה ההבדל. שוטר שמפר את החוק הוא הרבה יותר גרוע מאזרח שמפר את החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...