בעיות ב-Outlook 2003 - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות ב-Outlook 2003

MoRtZkInG

Recommended Posts

שני רעיונות:

מה הגרסה המדוייקת על O2K3 שאתה מריץ, כולל בילד/עדכונים?

נסה לבנות פרופיל חדש על מחשב חדש. ואם הבעייה עדיין קורת, נראה שזה קשור לספק דואר שאולי "משחק" מעט עם הדואר (סורק וירוסים/מעדכן הדרים וכד'). בדוק בינארית להשוות אימיילים שיורדים שוב ושוב, אולי גודלם מעט השתנה מיום ליום מסיבה כלשהי.

אה אולי עוד רעיון - חפש patterns אחר בהודעות הבעייתיות - 'סתכל שם בהדרים וכו'. נשלחים מאותו סרבר דואר? קליינט דואר? וכו'. אולי תמצא רמזים, שרלוק! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שכבר כתבתי:

חיפשתי מחדש עידכונים, והוא מצא עוד כמה מאז הפעם האחרונה.

עידכנתי.

לא פתר את הבעיה...

אז, עדכון לא עזר...

מה הגרסה המדוייקת על O2K3 שאתה מריץ, כולל בילד/עדכונים?

אתה מתכוון לזה:

Microsoft Outlook 2003 (11.8002.6568) SP2

?

זה מה שכתוב בעזרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן.

המיילים יורדים בדיוק אותו דבר - כלומר התאריך המקורי שלהם, אותה שעה ואותן משקל.

אני מנסה לראות תבנית בהאדרים ולא מוצא...

כמו שכתבתי בהתחלה, לפעמים זה בדיוק אותו שולח בכמה הודעות רצופות, אבל אולי זה צרוף מקרים.

וכמו שאמרתי, זה רק בתיבת POP3, לא בשל הטכניון ולא ב-...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית להגדיר את החשבון הזה באווטלוק אקספרס ?

בעצם זאת הבדיקה שאומרת לך אם הבעיה היא בתוכנה או בשרת.. מבין ?

אגב, אתה מקבל את כל המיילים ה"חוזרים" האלה

רק למחשב הראשי, או גם לאלה שמוגדרים רק כ"צופים" ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אוקי, עידכונים מהחזית....

דיברתי היום עם אחד מהאנשים שמוגדרים כ"צופים" והוא אמר לי שגם הוא משתמש ב-O-2003, ולהפתעתי אמר שגם לו יש את הבעיה הזו...

שאלתי אותו איזה מיילים יורדים לו שוב ושוב, ומסתבר שאלו אותם מיילים ספציפיים יורדים עוד ועוד, מאותם שולחים.

אגב, קיבלתי השבוע במקרה שלושה מיילים מבחור שלא קיבלתי ממנו מייל הרבה זמן, ושלושתם (שלושה מיילים שונים) יורדים שוב ושוב ושוב - כל השלושה.

אז

א. לא נראה שהבעיה בהגדרות של התוכנה אצלי.

ב. נראה שזה קשור גם להגדרות בשרת - ובקשרים שלו עם O2003...

עצות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כפי שהמלצתי לך בהתחלה, אתה חייב למצוא סממנים מזהים בתוכן ההודעה שגורם לשרת או לאאוטלוק להתבלבל. אני לא בטוח איך הייתי עושה זאת בדיוק, אבל הייתי מנסה "להזריק" תוכן של הודעה בעייתית בחזרה לסרבר בתור הודעה חדשה קומפלט עם כל ההדרים והתוכן הבינארי של המקורית במדוייק (עד כמה שאפשר לזייף) כדי לראות שגם ההודעה-שיבוט גורמת לבעיות. לאט לאט הייתי מסיר ממנה חתיכות עד שהייתי מאתר את הפיסה הבעייתית ומשם פועל הלאה.

איך הלאה?

מחפש איזושהי תוכנה שנכנסת לשרת דואר ומשנה אצלו את תוכן ההודעה, או אולי משהו כמו שרת פרוקסי... או שהייתי מחפש שרת דואר בתשלום שמוכן לנקות לי את הבאג הזה או להתמודד איתו כראוי.

אה, זה מעלה רעיון נוסף - נסה לפתוח חשבון חינם לתקופת ניסיון ב-fastmail או mailsnare ותקנפג את השירות החיצוני לדלות את האימייל מהשרת המרכזי (pull mail from other pop). אם גם הם שואבים אותו שוב ושוב תפנה אליהם לעזרה טכנית. אם יש מישהו שנתקל בבעייה הזו וגם יש סיכוי טוב שהתמודד איתו כראוי זה בדיוק האנשים האלה שכל מה שהם עושים כל היום זה אימייל.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...