הפסקתי עם ה OC לכרטיס מסך אך הארטיפקטים נשארו - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפסקתי עם ה OC לכרטיס מסך אך הארטיפקטים נשארו

About:blank

Recommended Posts

שלום.

ביצעתי OC לכרטיס מסך מסוג 9600XT בעזרת ATITOOL, את הכרטיס מקרר הsilencer של -cooling ומבחינת הטמפ' הכל בסדר.

הבעיה היא שבהתחלה הכל עבד כמו שצריך אבל לאחרונה הופיעו מס' ארטיפקטים חשבתי שפשוט אימצתי את הכרטיס יותר מדי והורדתי מה OC אך הארטיפקטים נשארו.

החלטתי להפסיק לחלוטין את ה OC אך גם זה לא עזר והארטיפקטים נשארו, הסרתי את ATITOOL ואת הדרייבר של הכרטיס מסך והתקנתי את הדרייבר החדש של ATI

6.1 (ולא התקנתי שוב את ATITOOL) אך גם זה לא עזר והארטיפקטים נשארו.

מעבר לזה אני לא יודע מה לעשות, האם יכול להיות שATITOOL גורם לשינויי מתח קבועים בBIOS או האם יכול להיות שאני רק חושב שהפסקתי עם ה OC ובעצם הוא ממשיך בצורה כלשהיא?

אם מישהו נתקל בתופעה דומה ויוכל לעזור אני אודה לו מאוד.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק אותה בעיה...

אני ירדתי מ 59 מעלות ב IDLE ל 36 מעלות (קירור מים).

ארטיפקטים מטורפים...

אמרתי נפרק נחזיר הקירור המקורי - הם נשארו - ועם הזמן הם נעלמים אין לי מושג למה...

זאת אומרת פעם אחרי שניה ב NFSMW הייתי מרגיש בהם היום רק אחרי 4 שעות יש תקיעות כאלה...

בכל מקרה - אני חושב שזה הדרייברים על אף שאני אחרי פורמט עם הדרייברים הכי מעודכנים...

יש גם קריסות למיניהם עם NV4_DISPLAY.DLL...

בקיצור הכרטיס פלוס מינוס הלך לעולמו - אני פשוט אין לי כוח ללכת לריב עם החברה כי ממש קשה להוכיח ארטיפקטים...

כאילו מה - אני יגיד לו שישב איתי וישחק עד שהם יופיעו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לזה שמעליי...

מה אתה סתום???????????????

מה זה אין לי כוח לריב עם החברה??

ולא הם לא צריכים לשחק עד שיהיו ארטיפקים הם פשוט מריצים תוכנות מאמץ(כמו 3DMARK)בלופים במשך שעות עד שהם רואים אם יש ארטיפקים

ואם יש אז מחליפים את הכרטיס...

וגם לך וגם לפותח הת'ארד...

נכון שאומרים שאסור לעשות OC אבל עם כל הכבוד למה שאומרים, אם עשית OC לכרטיס וקיבלת ארטיפקים שלא יורדים ישר אחרי,חייבים להחזיר לך

את הכסף(בלי קשר לעובדה שאין להם דרך לדעת אם עשית או לא עשית OC).

ןלגבי השאלה שלך:

אם לא צרבת ביוס לכרטיס אלא רק שיחקת עם התדירויות שעון,אז לא צריך להיות שום שינויי מתח לכרטיס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...