MODENA SPIDER אדומה בת"א לפני שעות ספורות, אפשרי הדבר? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

MODENA SPIDER אדומה בת"א לפני שעות ספורות, אפשרי הדבר?

overload

Recommended Posts

לא ראית בארץ SLR זה בטוח.

אם כבר SL.

אני לא יודע אם בארץ יש M3 או M5 אבל יש הרבה סדרות 3 ו-5 שהרכיבו עליהם קיט של M.

נ.ב, נזכרתי שיש M3 צהובה מקורית והבעלים שלה כבר הרבה זמן מנסה למכור אותה (לא יודע אם הוא הצליח).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 216
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב זה היה ברור , גם הפרארי הזו הגיעה לפורום. ציפיתי שזה יקרה כבר לפני ארבעה שבועות ,אבל שיהיה ...

למעשה לא נעים להגיד שאני שכן שלה , אמנם יצא לי לראות אותה מעט מאוד ואין לי מושג מי יושב בפנים אבל מה שנאמר לגבי הרעש מנוע הוא נכון הוא באמת מדהים , ולמעשה אני כל הזמן שומע אותה (זה פשוט יותר חזק ממשאית) גם כשאני מסוגר מאחורי כמה קירות טובים. מה שכן כבר איזה שבועיים לא שמעתי ממנה.

ולכל מי שמחפש - בהצלחה- אולי תראו אותה דוהרת בכביש , כי החנייה שלה נמצאת אי שם רחוק מכל עין.

בכל מיקרה התלהבתי יותר מהתמונה שפירסמו כאן של הלמבורגיני דיאבלו הצהובה בארץ - יש קצת מידע אולי ? זה ממש מעניין אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

99 אחוז, ואם אני לא טועה יש כזאת בתצוגה של מרצדס במשרדים שליד אצטדיון יד אליהו. ( לא שמשהו ילך עד לשם בשביל לראות מכונית..)

אתה בטוח מתבלבל כי אם היבואן היה מביא כזאת לארץ היו יודעים.

אני בטוח במאה אחוז שאתה מתבלבל

זאת SLR

mercedesbenz_slr02.jpg

Mercedes-Benz_SLR_McLaren_8.jpg

זאת ה-SL שעליה ה-SLR מבוססת.

mercedes_sl.jpg

ויכול להיות אפילו שאתה מתבלבל עם ה-SLK

mercedes%20slk.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשעבדתי בכיכר המדינה ראיתי SLR, אחת מהפרארים ( לא שעליה מדובר בת'רד ), קרוספייר, מה לא.. [ וכל זה בתדירות גבוהה ]

יש BMW M5/3 בארץ?

כן, ראיתי BMW M3 שחורה בת"א. גם חבר שלי צילם אותה, אם מישהו מעוניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שאני לא מתבלבל עם ה-SL,

אבל יכול להיות שבאמת זו SLK ( אני זכרתי את החזית, ואתה חייב להודות שזה כמעט אותו דבר )

silly me ::)

הם באמת דומות.

כן, ראיתי BMW M3 שחורה בת"א. גם חבר שלי צילם אותה, אם מישהו מעוניין.

אני מעוניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BOSE הרגת אותי עכשיו עם התמונות האלה זה צולם בעבודה הקודמת שלי וזה אחד שעבד איתי צילם אותם יש לי גם עם המכונית הזאת איפה שהוא ועם עוד מכוניות

קבלו את אלו אני יחפש ביינתים את התמונות עפ הפרארי ....קבלו משהו לא פחות טוב...

צולם באוברסיז קומרס חיפה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב זה היה ברור , גם הפרארי הזו הגיעה לפורום. ציפיתי שזה יקרה כבר לפני ארבעה שבועות ,אבל שיהיה ...

למעשה לא נעים להגיד שאני שכן שלה , אמנם יצא לי לראות אותה מעט מאוד ואין לי מושג מי יושב בפנים אבל מה שנאמר לגבי הרעש מנוע הוא נכון הוא באמת מדהים , ולמעשה אני כל הזמן שומע אותה (זה פשוט יותר חזק ממשאית) גם כשאני מסוגר מאחורי כמה קירות טובים. מה שכן כבר איזה שבועיים לא שמעתי ממנה.

ולכל מי שמחפש - בהצלחה- אולי תראו אותה דוהרת בכביש , כי החנייה שלה נמצאת אי שם רחוק מכל עין.

בכל מיקרה התלהבתי יותר מהתמונה שפירסמו כאן של הלמבורגיני דיאבלו הצהובה בארץ - יש קצת מידע אולי ? זה ממש מעניין אותי.

כבוד :smile1:

יש סיכו לתמונות איכותיות ממצלמה אמיתית (לא 1 מגהחרטא פיקסל של פלאפון)?

וכן באמת מעניית הדיאבלו הזאת, לא ידעתי שהיתה\יש בארץ, משום מה גם אין לה לוחית אם שמתם לב (או שזה , האיכות גרועה אז קשה לדעת).

IDANMAL

סחטי! איזה , זאת אחת הקונטש היפות שראיתי, הוא במצב מצוין מה היא עוושה בארץ?

LOL היא לא נראה לי מצליחה לעלות על הרמפה של הגרר, איה פאדיחה...

מזכיר לי את הF430\GT40\ZONDA בחניון בפריז בפרק של טופגיר

http://www.dumpalink.com/media/1133778796/Supercars_In_The_City

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BOSE הרגת אותי עכשיו עם התמונות האלה זה צולם בעבודה הקודמת שלי וזה אחד שעבד איתי צילם אותם יש לי גם עם המכונית הזאת איפה שהוא ועם עוד מכוניות

קבלו את אלו אני יחפש ביינתים את התמונות עפ הפרארי ....קבלו משהו לא פחות טוב...

צולם באוברסיז קומרס חיפה

איזה עולם קטן :)

כל הכבוד על התמונות המדהימות הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחך אפשר להתבלבל בין SLK לSLR?

הSLK היא בערך חצי מהגודל של הSLR...

ראיתי אחת כזאת, היא ממש גדולה (יחסית למכונית דו מושבית כמובן)...

יש עדיין מכונית אחת שלא ראיתי במציאות שאני ממש רוהצ לראות וזאת הזונדה. באמת שחוץ ממנה כיסיתי את הרוב... בעצם לא ראיתי אנזו, אבל אני מעדיף את הזונדה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחך אפשר להתבלבל בין SLK לSLR?

הSLK היא בערך חצי מהגודל של הSLR...

ראיתי אחת כזאת, היא ממש גדולה (יחסית למכונית דו מושבית כמובן)...

יש עדיין מכונית אחת שלא ראיתי במציאות שאני ממש רוהצ לראות וזאת הזונדה. באמת שחוץ ממנה כיסיתי את הרוב... בעצם לא ראיתי אנזו, אבל אני מעדיף את הזונדה...

ראית בוגאטי וויירון? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...