החמאס זכה בבחירות - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החמאס זכה בבחירות

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 393
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:o :o :o

:o :o :o

יש להם יותר מלנו עם כל התרומות הללו אבל משום מה הם עדיין חיים בתוך החרא של עצמם. מעניין למה?... כי וואלה כמו בקונגו. לא משנה כמה כסף תשלחו להם הם ישארו כפי שהיו, ישדדו הכל ולעם לא ישאר כלום אלא שהעם מטומטם ומאמין שהכל בגללינו. הראשות הפלשתינית מוגדרת כאוייב - למה לכל הרוחות אנחנו נותנים להם כסף ועוד כשלנו אין?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם יותר מלנו עם כל התרומות הללו אבל משום מה הם עדיין חיים בתוך החרא של עצמם. מעניין למה?... כי וואלה כמו בקונגו. לא משנה כמה כסף תשלחו להם הם ישארו כפי שהיו, ישדדו הכל ולעם לא ישאר כלום אלא שהעם מטומטם ומאמין שהכל בגללינו. הראשות הפלשתינית מוגדרת כאוייב - למה לכל הרוחות אנחנו נותנים להם כסף ועוד כשלנו אין?!

הם חושבים ככה כי מסיתים אותם לחשוב ככה.הרבה מהם מאמינים בשלום ובמדינת ,אבל מה לעשות שהרשות נשלטת על ידי ארגוני טרור המפיצים שנאה ופחד מידי יום לתושבים.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^אשכרה... מה זה "מסיתים אותם לחשוב"? ממתי אפשר להסית מישהו לחשוב משהו אחר ממה שהוא חושב? (שמישהו יסביר לי מה כתבתי...)

הם רוצים לחשוב ככה, כי זה עושה להם טוב (אני לא רואה סיבה אחרת..).

ובכלל, טימטום זה מחלה שנולדים איתה... אז זה לא שיש להם ברירה לא להיות מטומטמים, או לא לרצות להיות מטומטמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו זה מה שהתכוונתי.חלקם מתנהג ככה כי הוא מאויים.תבין,אני לא בא להגן על החולירות האלה כן,אני רק אומר פחות או יותר מה הולך שם.גם אתה היית יוצא לרחובות ועושה מה שהיו אומרים לך אם היו מאיימים עלייך ועל המשפחה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להזכיר לי מה השמאל עשה חוץ מלדבר הרבה ולטחון לכווולם את המוח?

הרס את המדינה? :-\

החמאס הוא ארגון טרור, נקודה.

רגע, והפתח הוא לא ארגון טרור (גדודי אל-אקצא)? :nixweiss:

נשיא ארה"ב, ג'ורג' בוש, אמר אתמול בתגובה לתוצאות הבחירות כי ארה"ב לא תנהל יחסים עם מפלגה התומכת בהשמדת או עם זרוע צבאית: "אני לא רואה כיצד אתה יכול להיות שותף לשלום אם אתה תומך בהשמדת מדינה כחלק מהמצע שלך, ואני יודע שאינך יכול להיות שותף לשלום אם יש לתנועתך זרוע צבאית".

ג'ורג' בוש כנראה שכח שגם לפתח יש זרוע צבאית - גדודי אל-אקצא. :s07:

חינוך אעלק. נראה לך שהם יתנו לילדים שם מקצוע? חוץ מ"מהנדס חומרי נפץ" זת'אמרת.

מהנדס זה דווקא מקצוע מכובד. :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...