לכול מי שהיו לו ספקות #2 - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכול מי שהיו לו ספקות #2

IG

Recommended Posts

תגיד, אתה קורא בכלל מה שאני כותב ?

אין לי שום בעיה עם ערביי , ובוודאי שלא עם הבדואים או עם הדרוזים, שמשרתים בצה"ל - ואגב, בכלל שונאים את הערבים אפילו יותר מאשר הימניים הכי קיצוניים בישראל שונאים אותם.

אז זהו שלי יש בעייה עם האזרחים הערבים. יש להם זכות בחירה, ולא משנה מה סקרים אומרים, רובם היו שמחים לראות את נמחקת מהמפה. הם לא תורמים בשום דבר למדינה, הם תומכים בראשות הפלאסטינית, הם תומכים בזכות השיבה- שזה אומר תאכלס למחוק את הרוב היהודי-> הפלת המישטר... הם סוס טרויאני בישראל, ולא משנה מה אומר איזה סקר מעפן. אם הייה להם קצת רצון להראות את ההפך הם לא היו בוחרים בטיבי ונותנים את הקול שלהם למישהו יותר מתון, אבל הם לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 198
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אז זהו שלי יש בעייה עם האזרחים הערבים. יש להם זכות בחירה, ולא משנה מה סקרים אומרים, רובם היו שמחים לראות את נמחקת מהמפה. הם לא תורמים בשום דבר למדינה, הם תומכים בראשות הפלאסטינית, הם תומכים בזכות השיבה- שזה אומר תאכלס למחוק את הרוב היהודי-> הפלת המישטר... הם סוס טרויאני בישראל, ולא משנה מה אומר איזה סקר מעפן. אם הייה להם קצת רצון להראות את ההפך הם לא היו בוחרים בטיבי ונותנים את הקול שלהם למישהו יותר מתון, אבל הם לא.

אז זהו ... שלי יש בעיה עם טמטום.

את הרוב היהודי אתה בכל מקרה תאבד תוך 20 שנה בגישה שלך (אתה בטח בעד ארץ השלמה)

והכללות כמו כל הערבים זונות .... בלא בלא בלא זה לא חכם לא מציאותי.

אבל אתה תתבגר ותבין את זה בסוף.

לשרון לקח רק 76 שנים להבין את הטעות שלו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אתה מציע לעצור את זה? טרנספר לערבים? שהאדמה פה שייכת להם (הם חיו פה לפני 1948), שהן אזרחים של המדינה, שאם תעשה את זה כל העולם יצא כנגדנו ויהיו לנו יותר סנקציות מאלו שיפלו על אירן.

האפשרות היחידה (לפי דעתי) היא פשוט לקרב את הערבים אלינו, לתת להם להתשלב בחברה שלנו, להראות להם שכולנו בני אדם, כך הם יהיו פחות קיצוניים ונוכל לחיות ללא התנגשויות. כמובן שזה לא קורה ביום אחד וזה תהליך ארוך שיקח כמה עשרות שנים.

האמת, יש פיתרון הרבה יותר טוב, כוללני - וגם כזה שאינו גזעני בעליל.

להקים ראשות שכל תפקידה לנתב אזרחים לשירות לאומי - ולבסס אפשרויות לשירות עבור כל אחד - עובדי בניין, נגרים וכו'.

השכר בשירות הלאומי לא יהיה נמוך כמו בצה"ל (כי שם יש חינם לינה, , ביגוד וכו') - אבל יהיה נמוך ככל האפשר בגבול הסביר - ויהיה 3 שנים, כמו כל חיילי צה"ל.

אין שום הצדקה שחלק מאזרחי המדינה יתרמו יותר מאחרים - וזאת הבעיה המרכזית עם אזרחית שאינם "פטריוטיים" בלשון המעטה. וזה לא רק ערביי . וזה לא תופס לגבי חלק מערביי . ולכן זה רעיון מצויין.

מה ששכחתי לציין הוא ששירות לאומי אינו חובה - פשוט האזרחות מותנית בו. מי שלא רוצה לשרת - אף אחד לא יכריח אותו. אבל אותו אדם, לא יהיה אזרח במדינה. זה הכל. יהיה תושב בלבד.

לאחר כמה זמן, נוכל להוסיף הטבות לאזרחים - וכך יהיה שמי ש"מוצץ" את דם המדינה, הם אזרחים - שלכל הפחות משרתים אותה גם. תושבים לא ימצצו את דם המדינה.

הכי פשוט והכי טוב - מישהו רק צריך להרים את הכפפה ולעשות את זה. וזה לא יקרה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, אתה קורא בכלל מה שאני כותב ?

אין לי שום בעיה עם ערביי , ובוודאי שלא עם הבדואים או עם הדרוזים, שמשרתים בצה"ל - ואגב, בכלל שונאים את הערבים אפילו יותר מאשר הימניים הכי קיצוניים בישראל שונאים אותם.

אם אין לך בעיה עם ערביי אז סבבה. אני התכוונתי בהודעות שלי ל- IG שדיבר על סילוק הערבים הישראלים.

הוא מקבל את העובדות לפנים אבל הוא מעדיף להתעלם מהם ולהקשיב למה שהכניסו לו לראש כל החיים.

ובקשר לדרוזים ששונאים את הערבים - פעם זה היה ממש נכון, היום כבר פחות.

האמת, יש פיתרון הרבה יותר טוב, כוללני - וגם כזה שאינו גזעני בעליל.

להקים ראשות שכל תפקידה לנתב אזרחים לשירות לאומי - ולבסס אפשרויות לשירות עבור כל אחד - עובדי בניין, נגרים וכו'.

השכר בשירות הלאומי לא יהיה נמוך כמו בצה"ל (כי שם יש חינם לינה, מזון, ביגוד וכו') - אבל יהיה נמוך ככל האפשר בגבול הסביר - ויהיה 3 שנים, כמו כל חיילי צה"ל.

אין שום הצדקה שחלק מאזרחי המדינה יתרמו יותר מאחרים - וזאת הבעיה המרכזית עם אזרחית שאינם "פטריוטיים" בלשון המעטה. וזה לא רק ערביי . וזה לא תופס לגבי חלק מערביי . ולכן זה רעיון מצויין.

מה ששכחתי לציין הוא ששירות לאומי אינו חובה - פשוט האזרחות מותנית בו. מי שלא רוצה לשרת - אף אחד לא יכריח אותו. אבל אותו אדם, לא יהיה אזרח במדינה. זה הכל. יהיה תושב בלבד.

לאחר כמה זמן, נוכל להוסיף הטבות לאזרחים - וכך יהיה שמי ש"מוצץ" את דם המדינה, הם אזרחים - שלכל הפחות משרתים אותה גם. תושבים לא ימצצו את דם המדינה.

הכי פשוט והכי טוב - מישהו רק צריך להרים את הכפפה ולעשות את זה. וזה לא יקרה

נכון, זה לא יקרה אף פעם, ואני מסכים איתך ששירות לאומי לערבים יעזור מאוד, גם למדינה וגם לערבים הישראלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רואים עד כמה הידע שלך נפוץ.

ובורג ומילפורד , טעיתי תהרגו אותי גם.(הכוונה שאמרתי ש"לקחתם".)

בקיצור עד שלא נגיע להסכם איתם והכל יהיה מסודר זה לא ישנה כלום , אך .. מתי כל זה ייגמר ויהיה אפשר לחיות בשקט.

ואגב דיונים מהסוג הזה לא יגיעו לשום מקום , יש שמלאנים ויש ימנים , כאשר יש אותם באותו דיון זה לא יגמר , ולדעתי דיונים מהסוג הזה צריך לנעול , היו אלפי דיונים על זה ולא הגיעו לשום מקום רק לריב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה מעל

פשוט דביל, חבל שדיון כזה על כל האמוציות שהוא מוציא מגיע לדבילים שמרגישים צורך

להכניס לפה את התנועה הכי הזויה/מטומטמת שהמדינה הזו הוציאה מתוכה

תנועה שגרמה וגורמת לנו נזק לא פחות מהטרור

טוב שהוציאו אותם מחוץ לחוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו ... שלי יש בעיה עם טמטום.

את הרוב היהודי אתה בכל מקרה תאבד תוך 20 שנה בגישה שלך (אתה בטח בעד ארץ השלמה)

והכללות כמו כל הערבים זונות .... בלא בלא בלא זה לא חכם לא מציאותי.

אבל אתה תתבגר ותבין את זה בסוף.

לשרון לקח רק 76 שנים להבין את הטעות שלו ...

לא אני לא!

אני בעד לתת לערבים את השטח שלהם, ושאנחנו נחייה בשטח שלנו.

ואבהרה לגבי הסקר ההוא: זה כולא סקר... אם תתחשבו באחוז הסטייה, תראו שאני לא הוזה כמו שאתם חושבים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אף פעם לא אהבתי את הערבים של חד"ש בכנסת, אותם באמת צריך להשים בכלא.

אבל מספיק עם ההכללות, זה ממש גזעני, זה אפילו ממש מזכיר לי את תחילת הנאציזם (מבחינת הגישה).

דוגמה למה ש- IG אומר - "כל הערבים בוגדים, רוצחים טרוריסטים!!! טרנספר לכולם!!!"

אני מכיר ערבים שיהיו מוכנים לעשות הכל כדי להשתלב בחברה (כמו הערבי ההוא בליכוד), זה לא מזכיר לכם קצת משהו? אולי הניסיון של היהודים באירופה להשתלב בחברה האירופאית? (אמנספציה)

מסכים איתך, ככה בדיוק הגענו להשמדת העם היהודי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטימטום

אל תשווה את השינאה התמידית וחסרת הבסיס ליהודים על כך שהם לא קיבלו את ישו כמשיח והשנאה שלנו כלפי רוצחים שמבצעים פיגועי טרור.

אל תהיו נאיבים(שמאלנים) ותאכלו את הבולשיט הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ זה בדיוק מה שאני מנסה להגיד... אני לא שונא ערבים כי הם ערבים, אלא בגלל שהם אויבים שלי, שלצערי מקבלים זכויות אזרחיות במדינה שהם לא תומכים בקיומה.

אישית אני נגד מתן אזרחות לכול הפרזיטים, אבל את הדוסים אני עוד יכול להבין... להם אין מדינה אחרת. לערבים יש המון מדינות, אבל הם מתעקשים להיאחז בשטח של , מדינה שהסכימה לקבל אותם תחת חסותה ולהעניק להם אזרחות מתוקף זה שהם חיים פה כמה דורות, אבל זה לא הופך אותם ליותר טובים מהסבים שלהם שנלחמו ביהודים עוד לפני קום המדינה רק בגלל שהם לא רצו לחלק את הארץ, שממילא לא הייתה תחת שילטון של אף אחד (מנדט בריטי...).

המטרה של הערבים, גם אם הם לא מצהירים עליה בכול היזדמנות, זה להקים מדינה עם שילטון ערבי, במקום או על רוב השטח של מדינת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך, ככה בדיוק הגענו להשמדת העם היהודי!

לא ..... ככה לא הגיעו להשמדת העם היהודי.

להשמדת עם הגיעו בגלל שליהדות אירופה לא היה כוח.

יום אחד הוציאו את כל היהודים מהחוק.(וגם הומויים וצוענים ושחורים ...)

החליטו שדם יהודי לא שווה גרוש וזהו.

מפה הדרך היתה קצרה.

היטלר ושאר מקבלי ההחלטות ניסו להפטר מהיהודים אך שום מדינה כולל ארה"ב לא היתה מעוניית לקבל 1,000,000 יהודים.

ואז היטלר פנה לפטרון ההשמדה ההמונית . הוא לא התכוון לבצע את זה בתחילת דרכו.

בכל אופן אם הייתה מדינה אז ... ההשמדה לא הייתה מתבצעת.

ולגבי הערבים ... יש אזרחים למופת ויש פנטים דתיים.

יש ערבים נוצרים שברובם בעד המדינה ... הם משכילים ואני יכול להראות לך כמה שאתה אפילו לא תזהה אותם בתור ערבים.

יש את הפלאחים הפשוטים שחוץ מלהביא אוכל הביתה ולהתקיים בשקט וכבוד לא מעניין אותם יותר כלום.(ואלו הרוב ..בדיוק כמונו)

ויש את הקיצונים שהם עושים את הצרות ... בדיוק כמו כמה יהודים ...

וכדי שתפסיק לחיות באשליות אתה לא יכול להזיז מיליון ערבים גם אם אתה מאוד רוצה.

אתה והחמאס לא שונים בהרבה.

הדרך היחידה היא לנסות לחיות בשלום.

מה שאני לא רואה שקורה בקרוב ... מצד שני מי שחושב שהמדינה הזאת תשרוד עוד 100 שנות לחימה טועה.

IG הראייה שלך שיטחית ותינוקית.

אתה מדבר בהכללות ואין לך שום פיטרון מבריק או חדש, משהוא שאף אחד לא חשב עליו לפנך.

הבעיה שלך שאתה מנותק לגמרי מהמציאות.

מה לעשות שיש פה ערבים שחיים פה גם כבר 600 שנה?

אנחנו משלמים עכשיו את המחיר של הטעיות שלנו מ 67.

המנהיגים "הנאורים" שלנו שלא קראו טוב את המציאות בשטח.

נקודה.

ב67 ישר אחרי הכיבוש היה צריך לעשות מהלך ..או שמפנים אותם או שמתפנים ...

הכיבוש יצר שינאה שלא ניתנת לגישור ויעברו עוד עשרות שנים ...

הייתי רוצה לראות אותך חיי בתנאים שהם גרים בהם ...

ולא אני לא מנסה להצדיק או להבין אותם ... אני רק מנסה לראות את התמונה המלאה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך היחידה היא לנסות לחיות בשלום.

השאלה היא איזה שלום

השמאלנים רוצים שלום בכל מחיר וזה מה שיביא להשמדתנו

מצד שני מי שחושב שהמדינה הזאת תשרוד עוד 100 שנות לחימה טועה.

יש לך איזה חיזוק לטענה הזאת?

כי לי זה נשמע כמו איזה פלוץ של מרצ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני לא רואה שקורה בקרוב ... מצד שני מי שחושב שהמדינה הזאת תשרוד עוד 100 שנות לחימה טועה.

טעות נפוצה - הלחימה היא לא מה שישמיד את המדינה (מבחינת הפסקת קיום "מדינת ישראל") - מה שישמיד את המדינה, וזה יהיה עוד פחות מ-100 שנים, זה ערביי . הם יהוו רוב תוך 50 שנים (בקלות). לא תהיה יותר בעולם מדינה יהודית. במקרה היותר גרוע, תהיה כאן שואה מספר 2 - במדינה היהודית עצמה, ישמידו יהודים. אבל אני לא חושב שזה כל כך סביר. הצרה הגדולה ביותר של המדינה (במתכונתה כמדינה היהודית היחידה בעולם), עם כל הגזענות לכאורה שבאמירה הזאת, היא ערביי .

יש ערבים ישראלים (כן, בעיקר נוצרים) - שהם באמת הרבה יותר טובים מהרבה יהודים שאני מכיר בכל קנה מידה. אבל מה לעשות... הם מיעוט - והם דווקא לא אלה שמתרבים בקצבים מטורפים, בלי יכולת להאכיל את הילדים או לחנך אותם, מה שיוצר שכבת אוכלוסייה ללא חינוך ועם נטיה קשה לפשיעה.

וכשמשלבים נטיה קרימינלית עם שנאה כלפי יהודית, שהיא קונצנזוס בעולם הערבי, אין מה לעשות... מקבלים הרבה מאוד צרות.

המדינה יכולה לעמוד בלחימה עוד 100 שנים. זאת ממש לא הבעיה - בעיקר כל עוד אנחנו שומרים על יתרון טכנולוגי מובהק.

אם אף אחד לא יעשה משהו בקשר לזה כבר מעכשיו (ואני לא ממש יודע מה, הרעיון היחיד שלי הוא מה שהצעתי קודם) - אני לא אופטימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...