לכול מי שהיו לו ספקות #2 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכול מי שהיו לו ספקות #2

IG

Recommended Posts

הערבים הישראלים הורגים אותנו?

זה ברור שבכל חברה יש את אלה הקיצונים (בד"כ חסרי ההשכלה\הגיון), ויש את אלה שרוצים לחיות בשקט.

כמו שהקיצונים כמו תמיד הם מיעוט אצלנו, ככה הם מיעוט גם אצל הערבים, רק שהם (הקיצונים) עושים את רוב הרעש כי הנורמלים לא רוצים להיכנס לבעיות ורוצים להמשיך לחיות כרגיל. אני פגשתי הרבה ערבים בחיים שלי, דיברתי אותם ואני מכיר אותם טוב, ותאמין לי שגם הם רוצים לחיות בשקט בלי פיגועים ומעדיפים גם כמונו שהפלסטינאים ישבו בשקט ויעזבו אותנו, הם רוצים להרגיש ישראלים בדיוק כמו שאני אתה וכולם פה מרגישים.

אבל דברים כמו שאתה אמרת רק מרחיקים אותם והופכים אותם לקיצוניים יותר.

ראית מה קרה כשהרצל נכשל בניסיון שלו לאמנצפציה, הוא התייאש ויצא כנגד האירופאים, במקרה הזה מה שהוא עשה היה טוב בשבילנו, אבל תחשוב מה יקרה כשגם הערבים הישראלים יחליטו שהם ירצו מדינה משלהם בגלל שלא נותנים להם להשתלב פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 198
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תחשוב מה יקרה כשגם הערבים הישראלים יחליטו שהם ירצו מדינה משלהם בגלל שלא נותנים להם להשתלב פה.

זה ענין של זמן בלבד

אות הפתיחה כבר ניתן לפני חמש שנים

אינטיפאדה ביפו-כל העסקים בבעלות יהודית נפגעו ו או נשרפו

אינטיפאדה בואדי ערה-סגירת כבישים, ושרפה של כל סממן ישראלי(כלל בנק ותחנת דלק)+הרוג יהודי

שוב כדי שלא יהיו אי הבנות-אני לא רוצה לשלהב את הרוחות או להטיף כנגד

זו פשוט "ספירה" של המציאות היום יומית בא אנו חיים

אי אפשר להתעלם ממנה, אי אפשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אתה מציע לעצור את זה? טרנספר לערבים? שהאדמה פה שייכת להם (הם חיו פה לפני 1948), שהן אזרחים של המדינה, שאם תעשה את זה כל העולם יצא כנגדנו ויהיו לנו יותר סנקציות מאלו שיפלו על אירן.

האפשרות היחידה (לפי דעתי) היא פשוט לקרב את הערבים אלינו, לתת להם להתשלב בחברה שלנו, להראות להם שכולנו בני אדם, כך הם יהיו פחות קיצוניים ונוכל לחיות ללא התנגשויות. כמובן שזה לא קורה ביום אחד וזה תהליך ארוך שיקח כמה עשרות שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אתה מציע לעצור את זה? טרנספר לערבים? שהאדמה פה שייכת להם (הם חיו פה לפני 1948), שהן אזרחים של המדינה, שאם תעשה את זה כל העולם יצא כנגדנו ויהיו לנו יותר סנקציות מאלו שיפלו על אירן.

האפשרות היחידה (לפי דעתי) היא פשוט לקרב את הערבים אלינו, לתת להם להתשלב בחברה שלנו, להראות להם שכולנו בני אדם, כך הם יהיו פחות קיצוניים ונוכל לחיות ללא התנגשויות. כמובן שזה לא קורה ביום אחד וזה תהליך ארוך שיקח כמה עשרות שנים.

ת'משע אני עסוק כמו רוב האנשים ביום יום ואין בי רצון למלחמות טרנספרים ושאר ירקות בגלל זה פעם ב 4 שנים(בפועל כל שנתיים) אני הולך לבחור מנהיג שינסה להוציא את העגלה מהבוץ

האדמה לא שייכת להם לפני 2000 שנה מי שעשה את הארץ אלו יהודים ומי שעשה את ירושלים למה שהיא הם יהודים שכן לפני זה ירושלים היתה עוד גבעה עם סלעים

הפתרון שלך הוא נהדר אם הם היו שותפים לדעתך

בנתיים הערבים בארץ והפלסטינאים לא פיספסו שום הזדמנות לפספס(כמו שאמר פרשן אחד...) החל מ 48 ועד היום

הם(בהכללה=הרוב) לא רוצים אותנו פה-פשוט לא

תעבור על האמנה של הפתח חיזבאללה חמאס שאר 21 המדינות שסביבנו(-עירק) + אירגונים ערביים ישראלים למינהם ותראה בעצמך

מתי בפעם האחרונה שמעת או ראית תנועה ערבית שקוראת לשלום עם ישראל?למה אין תנועת שמאל ליברלית כמו מרץ בצד הערבי?

או הפגנות תמיכה בתהליך שלום כזה או אחר? מתי ראית ערבים מפגינים למען שלום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין ערבים שחיים מחוץ לישראל לבין אלה שחיים בתוך . תחליט על מי אתה מדבר כי זה לא מובן לי לפי ההודעה האחרונה שלך.

יופי אבל היהודים עזבו את האדמה הזאת (אולי לא מרצונם) ואז בזמן הזה הרבה אנשים כבר החליפו את האדמות האלה בין עצמם.

חות מזה, יש לך מסמכים משפטיים שמוכיחים שהאדמות האלה שייכים ליהודים מלפני 2000 שנה?

יופי, גם אמריקה שייכת לאינדיאנים וכולם יודעים את זה, אבל אתה רואה שהאינדינים מחזיקים באמריקה כשלהם? לא... הם פשוט נזרקו החוצה... כנ"ל גם לגבי האברויגינים באוסטרליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין ערבים שחיים מחוץ לישראל לבין אלה שחיים בתוך . תחליט על מי אתה מדבר כי זה לא מובן לי לפי ההודעה האחרונה שלך.

אז זהו שרק אנחנו עושים את ההבדל-הם לא

חות מזה, יש לך מסמכים משפטיים שמוכיחים שהאדמות האלה שייכים ליהודים מלפני 2000 שנה?

יש מסמך שמשותף על כולם גם על הערבים וגם על הנוצרים-קוראים לו התנ"ך+הוכחות ארכיאולגיות מתוזמנות היטב

יופי, גם אמריקה שייכת לאינדיאנים וכולם יודעים את זה, אבל אתה רואה שהאינדינים מחזיקים באמריקה כשלהם? לא... הם פשוט נזרקו החוצה... כנ"ל גם לגבי האברויגינים באוסטרליה.

??? נראה לי שיש לנו מספיק בעיות לפתור פה וזה שהנ"ל קרה לא הופך את זה לצודק

בהשוואה אנחנו האינדינים והאבוריג'נים המאבק שלנו עוד ארוך עדיין אנחנו לא אדונים על הארץ שלנו

הארץ הזו היא שלנו ואך היא-אין עוד מקום בעולם בו תוכל להתקיים מדינה של יהודים-של יהודים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שרק אנחנו עושים את ההבדל-הם לא

אז זהו שהם כן. ברור שהערבים הישראלים שנהנים מכל הפריבלגיות שנותנת להם המדינה ירצו בהשמדתה כמו הטרוריסטים האיראנים, הסורים או הפלסטינאים.

יש מסמך שמשותף על כולם גם על הערבים וגם על הנוצרים-קוראים לו התנ"ך+הוכחות ארכיאולגיות מתוזמנות היטב

ואני בטוח שמישהו בכלל ישים עליו... במיוחד האטאיסטים בעולם.

נראה לי שיש לנו מספיק בעיות לפתור פה וזה שהנ"ל קרה לא הופך את זה לצודק

בהשוואה אנחנו האינדינים והאבוריג'נים המאבק שלנו עוד ארוך עדיין אנחנו לא אדונים על הארץ שלנו

הארץ הזו היא שלנו ואך היא-אין עוד מקום בעולם בו תוכל להתקיים מדינה של יהודים-של יהודים!

בהחלט קראו הרבה דברים לא צודקים וממשיכים לקרות דברים לא צודקים, אבל נתגבר, זה יתרון שתמיד היה לעם היהודי, הוא ידע להתגבר על הבעיות שהיו לו ולא נשבר (כמו האברויג'ינים שיושבים שתויים כל היום)

ואנחנו בהחלט אדונים על הארץ שלנו (לפחות על הקטעים החשובים שלה), נכון אין לנו עדיין שליטה מוחלטת ולא תהיה עד שיהיה שקט מוחלט בכל האיזור.

ונכון פה המדינה היהודית תהיה ופה היא תמשיך להיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל ערביי הם טובים ותאמינו לי שאחד אחד משלם מיסים הכל , עובד כמו היהודים וחי כמו היהודים - לעומת זאת יש את אלה שעושים פיגועים והם הגורם הבעייתי,הם נלחמים על הארץ שלהם ורוצים עצמאות כנ"ל גם השאר , הם לא רוצה את היהודים שישלטו עליהם , אבל זה המצב והם לומדים לחיות איתו , ובנתיים הצד האחר שנלחם ורוצה עצמאות ושטחים ממשיך להלחם , הם ממש לא רוצים למחוק אותנו הם רוצים עצמאות ומדינה , מה שלקחתם ב48',הם סובלים מספיק תאמינו לי.

יופי,ואנשים פה מסתמכים על התנ"ך ממש עוזר לכולנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה "שלקחנו" ב-48 זה שלנו ושלנו בלבד בעיה שלהם שהם התחילו מלחמה איתנו, הבעיה היא לא עם 48 אלא עם 67, ע"פ ההיגיון הבריא גם הרבה מגובולות 67 שייכים לנו אבל מכיוון ששהעולם לא מסכים איתנו על זה, אין לנו ברירה אלא להתפשר. אחרי הכל, אנחנו לא נשרוד הרבה ללא התמיכה של ארה"ב ומסחר פתוח (לפחות לא ברמת החיים הנוכחית שלנו), לכן אין לנו ברירה אלא להתפשר, למרות שאני לא מבין איזה צורך יש לנו בכל המאחזים האלה שכל אחד מחליט שהוא בונה על איזה הר שבא לו.

לעומת זאת אריאל, מעלה אדומים, גבעת זאב וכל הישובים הגדולים הם חשובים ומשמעותיים ועליהם להישאר בידינו בזה אין ספק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם למישהו היה ספק שהשמאל הקיצוני בישראל מזוהה עם האויב יותר מהעם שלו.. ::)

אני כבר לא יודע אם הם עושים את זה מתוך טימטום או מתוך רוע

פשוט לא להאמין על השמאלנים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון.

ימנים קיצוניים יביאו למוות של האויב.

שמאלנים קיצוניים יבואו למוות של עצמם.

כך שברמת העיקרון כמובן שעדיף שמאלני קיצוני (שיהרוג את עצמו, מצויין), הבעיה היא שהוא יקח אותנו ביחד איתו (בדיוק, אגב, כמו שהאויב יקח אותו ביחד איתנו ולא יגיד לו "אה, אתה שמאלני? סבבה, אני לא אפוצץ אותך בפיגוע") ולכן כבר מגיעה השאלה - אנחנו או הם.

ברור שתמיד עדיף שאף אחד לא יפגע, אבל בהינתן מצב עובדתי - או שאתה תמות או שמישהו שרוצה במותך ימות, מה אתה מעדיף ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניהם יביאו למוות של כולנו.(לא בהכרח מוות אבל משהו נוראי אחר כן)

הימנים הקיצוניים יעשו מה שהם רוצים עם הערבים, טבח טרנספר מה שלא יהיה, בתגובה מלא פעולות ארור יצאו נגדנו, העולם יצא נגדנו אם זה בסנקציות או במלחמות עם המדינות השכנות... ומה השגנו מזה? עוד קצת שטח? קצת אגו ישראלי?

והשמלאנים הקיצוניים יתחנפו לכל הערבים, יקבלו מהם בתחת, ואנחנו נצטרך לתת שטחים חשובים לפלסטינים ונהיה מאויימים מאוכלוסייה פלסטינית קיצונית גואה, ותדמית של נמושות.

שני הקצוות הקיצוניים הם אסון! הדרך היחידה לפיתרון כלשהו היא הדרך הניטרלית, שילוב בין שני הצדדים הקיצוניים, הדרך הזאתי תמיד הוכחה כזאת שעובדת, הקיצונים אף פעם לא שורדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...