לכול מי שהיו לו ספקות #2 - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכול מי שהיו לו ספקות #2

IG

Recommended Posts

והשמלאנים הקיצוניים יתחנפו לכל הערבים, יקבלו מהם בתחת, ואנחנו נצטרך לתת שטחים חשובים לפלסטינים ונהיה מאויימים מאוכלוסייה פלסטינית קיצונית גואה, ותדמית של נמושות.

:lol: :lol: :lol:

תן לי לחדש לך (למקרה שלא שמת לב עדיין), הפלסטינים (בניגוד למדינת ישראל) לא מאיימים, הם בכל הזדמנות שיש להם. והם גם לא מחכים להזדמנויות, אלא יוצרים אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 198
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

באמת? מתי בפעם האחרונה הם איימו איום סרק ?

כל פעם שהם איימו, הם גם ביצעו פיגוע. ואני אפילו לא מדבר על מספר הפעמים שהם ניסו לבצע פיגוע ועצרנו אותו...

זאת בניגוד למדינה מסויימת שמפציצה ערים שלמות עם פתקי אזהרה, ויורה פגזי תותחים מדוייקים על שטחים פתוחים ונטושים... לזכותה יאמר שהיא לפחות פוגעת איפה שהיא מכוונת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העולם והפלסטינים כל כך משוכנעים שהשטחים שייכים לפלסטינים כך שאין ברוריה ואת השטחים נצטרך לתת, השאלה היא כמה ואיך.

בצורה השמאלנית קיצונית זה את כל השטחים כמה שיותר מהר, בצורה מתחנפת לערבים. (הם אפילו מתייחסים לגילה כלהתנחלות)

בצורה הנורמלית, זה את השטחים בעלי חשיבות נמוכה (מאחזים, ישובים קטנים, ישובים מרוחקים וכו...) אבל את החשובים כמו אריאל להשאיר.

כמובן שצריך למהר כי בזמן הזה חיים של בני אדם מתבזבזים בשביל שלמור על כמה קראוונים, או על כמה מתנחלים פנאטים שמשוכנעים שבאיזה חור קבור איזה צדיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני אפילו לא מדבר על מספר הפעמים שהם ניסו לבצע פיגוע ועצרנו אותו...

ואני כן מדבר על זה

כדי שאיום לא יהיה איום סרק, צריכה להיות לך היכולת לבצע אותו.

וזה לא משנה אם זה העולם שמונע מאיתנו להפציץ אוכלוסיה או צה"ל שתופס את המחבל לפני שהוא נכנס למדינת .

אם אתה לא יכול לבצע ובכל זאת מאיים, אני קורא לזה איום סרק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, בכל מקרה אני לא דיברתי על זה..

כל פעם שהם איימו, הם גם ביצעו פיגוע.

חוץ מזה, תסכים איתי שאיום שאתה אפילו לא מנסה לבצע אותו הוא הרבה יותר מגוחך מאשר איום שלפחות ניסית לבצע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש צורך בשמאל הקיצוני וגם בימין הקיצוני-הם הכרח לדמוקרטיה

ככה יש מדד לכל השאר

השמאל מאז ומתמיד צדק בקשר לעתיד המדינה בעקבות תוצאות הכיבוש-זו עובדה שלימין כולל שרון לקח יותר מ 30 שנה להבין

השמאל תמיד טעה וטועה בכך שהוא ישנה את העולם באידיליה של אחווה ושיוויון-שזה נחמד מאוד אבל לא במזרח התיכון, לא פה

פה אדם לאדם זאב והחזק נשאר עומד פה הייצרים הכי בסיסיים של האדם שולטים, פה זה תהרוג לפני שיהרגו אותך

לכן אנחנו תמיד במלחמה

ולכן זר לא יוכל להבין זאת לא האירופאיים שחיים בסרט ולא האמריקאים שתומכים בנו מסיבות דתיות(רובם שונאים את האיסלם וכל מה שקשור אליו) לובי יהודי חזק ואינטרס לחבק את הכי פחות משוגע(ישראל) באיזור הכי משוגע העולם ולהשאיר אותו קרוב קרוב, טוב.... גם ה brainpower פה הוא יוצא דופן

והם נהנים ממנו באופן מלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי להתייחס לתוכן ההודעה שלך: (כי אני באמת לא חושב שאני צריך להיכנס לדיון הזה מסיבות חסויות)

1. אתה הרי יודע שדיון כזה ינעל לפני שתספיק להגיד ג'ק באוור.

2. איפה בכתבה (ורק עיינתי בזריזות אז אולי פספסתי) כתוב: ?

סתם כי אני אוהב שאנשים מדייקים כשהם מדברים בשמם של אחרים.

הוא שואף לאחד את עם הראשות הפלאסטינית, תחת שילטון פלסטיני. הראשות תומכת בטרור, ומבחינתי תמיכה זה שותפות לפשע!

אני אף פעם לא אהבתי את הערבים של חד"ש בכנסת, אותם באמת צריך להשים בכלא.

אבל מספיק עם ההכללות, זה ממש גזעני, זה אפילו ממש מזכיר לי את תחילת הנאציזם (מבחינת הגישה).

דוגמה למה ש- IG אומר - "כל הערבים בוגדים, רוצחים טרוריסטים!!! טרנספר לכולם!!!"

אני מכיר ערבים שיהיו מוכנים לעשות הכל כדי להשתלב בחברה (כמו הערבי ההוא בליכוד), זה לא מזכיר לכם קצת משהו? אולי הניסיון של היהודים באירופה להשתלב בחברה האירופאית? (אמנספציה)

זה בכלל לא דומה: היהודים לא תמכו ועזרו למחבלים או גורמים עויינים אחרים למדינות שבהן הם חיו. היהודים תרמו לאותן מדינות, הם עסקו בתחומים שהכנסייה אסרה על הנוצרים לעסוק בהם, ותרמו להתפתחות הכלכלית של אירופה.

ממש הוכחה מדעית מרמה ראשונה לכך שכל הערבים עם אזרחות ישראלית רוצים להרוג אותנו.

זה לא, אבל רובם היו מעדיפים לראות דגל ערבי מעל הכנסת בירושלים, וזה עובדה.

מעניין מה הוא אכל כי גם אני רוצה קצת...

אי אפשר באמת להכליל את כל הערבים הישראלים כטרוריסטים וגנבי מכוניות ומתכת, כי חלקם אזרחים שומרי חוק, כאלו שמשרתים בצבא בתפקידים רגישים, כאלו שמתפרנסים בכבוד - בניגוד לציבורים מסויימים אצלינו. אי אפשר פשוט לקחת אותם ולהעיף אותם אל תוך שטחי הראשות - במיוחד לאור העובדה שהם נולדו וגדלו וחיו פה כל חייהם. מה שכן, כאלו שכן מסייעים לארגוני טרור, שכן גונבים, אונסים ורוצחים (ערבים או לא) - לזרוק אותם בשטחי הראשות ושיאכלו אחד את השני.

תאמת, אכלתי שקשוקה קטלנית אתמול, לפני שכתבתי את התגובה... מתכונים בפרטי :xyxthumbs:

אלה שנמצאים במקומות רגישים הם לא ערבים. הם דרוזים (או בדואים). והם מתפרנסים בכבוד על הגב של שרותי הרווחה של . אם הם היו מתפרנסים בכבוד, הם לא היו צריכים את ההקלות בכניסה לאוניברסיטאות (גם כלכליות וגם אקדמיות), והם היו מתנהגים בהגינות עם אחרים (השותפים הערבים שהיו איתי בדירה גנבו מספיק דברים, והם עוד היו "נחמדים" יחסית לחברים שלהם...)

אז איך אתה מציע לעצור את זה? טרנספר לערבים? שהאדמה פה שייכת להם (הם חיו פה לפני 1948), שהן אזרחים של המדינה, שאם תעשה את זה כל העולם יצא כנגדנו ויהיו לנו יותר סנקציות מאלו שיפלו על אירן.

האפשרות היחידה (לפי דעתי) היא פשוט לקרב את הערבים אלינו, לתת להם להתשלב בחברה שלנו, להראות להם שכולנו בני אדם, כך הם יהיו פחות קיצוניים ונוכל לחיות ללא התנגשויות. כמובן שזה לא קורה ביום אחד וזה תהליך ארוך שיקח כמה עשרות שנים.

ויהודים חיו פה לפני 200BC, אז?

האדמה שיכת למי שכבש אותה אחרון- .

ואם אתה מוכן להקריב עוד כמה עשרות אנשים עד לקירוב לבבות, תוציא אותי מהרשימה...

לגבי אחמד טיבי- למה מקל של מטאטא? עמוד חשמל נשמע לי הרבה יותר הולם.

לגבי האינדוקציה מאחמד לכל שאר ערביי - לא לעניין.

הוא הנציג הניבחר שלהם... זה שרובם תמכו בו, מה פה בדיוק לא לעניין?

לא נכון.

ימנים קיצוניים יביאו למוות של האויב.

שמאלנים קיצוניים יבואו למוות של עצמם.

כך שברמת העיקרון כמובן שעדיף שמאלני קיצוני (שיהרוג את עצמו, מצויין), הבעיה היא שהוא יקח אותנו ביחד איתו (בדיוק, אגב, כמו שהאויב יקח אותו ביחד איתנו ולא יגיד לו "אה, אתה שמאלני? סבבה, אני לא אפוצץ אותך בפיגוע") ולכן כבר מגיעה השאלה - אנחנו או הם.

ברור שתמיד עדיף שאף אחד לא יפגע, אבל בהינתן מצב עובדתי - או שאתה תמות או שמישהו שרוצה במותך ימות, מה אתה מעדיף ?

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

י

זה בכלל לא דומה: היהודים לא תמכו ועזרו למחבלים או גורמים עויינים אחרים למדינות שבהן הם חיו. היהודים תרמו לאותן מדינות, הם עסקו בתחומים שהכנסייה אסרה על הנוצרים לעסוק בהם, ותרמו להתפתחות הכלכלית של אירופה.

אולי היהודים עזרו אז, אבל האנשים הפשוטים שם האמינו שהיהודים גונבים להם את כל הכסף ושבגללם אין להם עבודה.

כמו שבדיוק פה הערבים תורמים לישראל, הם מוכנים לעשות עבודות שאף ישראלי אחר לא היה מוכן לעשות (פועלי בנין), ועדיין מתייחסים עליהם כמו אל חרא.

ויהודים חיו פה לפני 200BC, אז?

האדמה שיכת למי שכבש אותה אחרון- .

ואם אתה מוכן להקריב עוד כמה עשרות אנשים עד לקירוב לבבות, תוציא אותי מהרשימה...

1. זה ביוק מה שאמרתי

2.נכון

3.בדיוק ההפך, בכך שאתה מקרב לבבות אתה מציל חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערבים פועלי ביניין כי המעסוקים גילו שהם יעבדו גם בשכר נמוך מאוד בלי לעשות רעש ושביתות. אם המעסיקים היו מעלים את השכר גם יהודים היו הולכים לעבוד בביניין. זה פשוט לא משתלם אם אתה גר בעיר ישראלית להיות פועל ביניין, זה לא רע כלכך אם אתה גר בעזה...

אפילו אתה אמרת שיקח כמה עשרות שנים לקירוב הלבבות... ומה אתה חושב שיהייה עד אז? אנחנו נכריז "ניגמר הסיכסוך, מעכשו מקרבים לבבות" והם יחלקו לנו פרחים?

הם יתגלגלו מצחוק, אחרי שיעבור להם הם יצאו ויעשו עוד כמה פיגועים בשביל שיהייה עוד קצת שמייח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליט על אילו ערבים אתה מדבר, ישראלים או פלסטינאים?

וזה שהפלסטינאים מוכנים לעבוד בזה זה כבר עוזר לכלכלה - המעסיקים לא צריכים לשלם הרבה כסף בשביל שהעובד יקרע את התחת כל היום ובמקומו הערבי קורע את התחת בשביל פחות.

אני לא רואה שמצב הנוכחי היום אנחנו בבעיה ממשית עם הערבים הישראלים, אבל אני חושב שאם לא נעשה משהו בזמן הקרוב המצב יחמיר.

בגלל זה שכל עוד יש זמן לקירוב לבבות צריך לעשות את זה לפני שיהיה מאוחר מדי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמח לראות שיש פה אנשים שמבינים איפה הם חיים

כמה התייחסויות:

כל פעם שאירגון טרור רציני מאיים על נקמה הוא מוציא אותה לפועל בכל דרך ובכל מחיר ועד עכשיו הם עמדו בכל ההבטחות שלהם לצערי

-צה"ל ואו אף צבא בעולם לא יכול על הטרור אם הוא בעצמו לא משתמש בטרור אנחנו עדיין לא אבל האמריקאיים בהחלט כן בתי הכלא שהם בנו מחוץ לגבולות שלהם זה בדיוק

למטרות עינויים וטרור עם כל הכבוד לשב"כ(ויש) טלטולים זה משחק ילדים לעומת זה

זו טעות לזלזל באחמד טיבי הוא איש חריף ביותר וכן הוא לא בדיוק בעד המדינה כמו שהיא אם לומר בעדינות

לגבי הפלסטינים אחרי כל מה שנאמר ומה שאנחנו עשינו שאר העולם הערבי מתייחס אליהם כבשר תותחים כנגד ולא יותר הם המוצאים לפועל את הרצונות של שאר המדינות העוינות מדינות אלו ממנות רק את הטרור ולא את הרווחה של ה"אחים" שלהם

לגבי הדת והתנ"ך צריך להיות סופר אטום כדי לא להבין את המשקל שיש לזה בכל פן בחיים של כולנו כולל מלחמות החלטות חשבות ...פשוט הכל

אז כן יש לספר הזה משקל ומשקל כבד מאוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחליט על אילו ערבים אתה מדבר, ישראלים או פלסטינאים?

וזה שהפלסטינאים מוכנים לעבוד בזה זה כבר עוזר לכלכלה - המעסיקים לא צריכים לשלם הרבה כסף בשביל שהעובד יקרע את התחת כל היום ובמקומו הערבי קורע את התחת בשביל פחות.

אני לא רואה שמצב הנוכחי היום אנחנו בבעיה ממשית עם הערבים הישראלים, אבל אני חושב שאם לא נעשה משהו בזמן הקרוב המצב יחמיר.

בגלל זה שכל עוד יש זמן לקירוב לבבות צריך לעשות את זה לפני שיהיה מאוחר מדי.

אני מתייחס לערבים ה"ישראלים", שרוצים לבטל את שראל, ושכולנו נהייה פלסטינאים.

וקירוב הלבבות הוא רעיון יפה אבל לא ממשי. שני הרעיונות הממשיים שיביאו פיתרון בטווח הזמן הנראה לעין הם:

1. שנסגור את ונלך להצביע לפרלמנט בעזה, כול עוד לא ביטלו לנו את כות הבחירה או זרקו אותנו לים

2. נזרוק אנחנו את הערבים מפה, שהם יצביעו לפרלמנט בעזה, ואנחנו נצביע לכנסת בירושלים. בהפרדה מלאה.

אני אישית לא כלכך אוהב את 1... איכשהו הרעיון של ראש ממשלה\ נשיא ערבי מבעס אותי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...