לכול מי שהיו לו ספקות #2 - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לכול מי שהיו לו ספקות #2

IG

Recommended Posts

ברור שאני לא קופץ על כל ערבי ברחוב ואומר לו שהוא טרוריסט

א. כי אני לא רוצה לגמור בשק

ב. כי אני לא רואה ערבים בחיי היום יום

אבל אני יודע שלא כדאי לי להסתובב באיזורים מלאים בערבים ולא מעניין אותי אם יש ביניהם חפים מפשע

בשבילי ובשביל הביטחון האישי שלי, אני חייב לעשות הכללה ולהימנע ממגע עם כל הערבים באשר הם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 198
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סטריוטיפים עובדים לשני הכיוונים.

אם ישראלי חושב שהוא צריך לפחד מערבי, אז ערבי חושב שהישראלי צריך לפחד ממנו.

פעם הבאה, שתלך בשכונה ערבית קבוצת ערבים " חפים מפשע" תבריח אותך ללבנון בתא המטען.

אפילו אם בתפיסה המוקדמת שגויה, היא עדיין שם, והיא תשפיע על החברה לעשות אותה לנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במסגרת הפעילויות בבצפר שלי עשו לנו מפגשים עם ערבים מנצרת.

אנחנו הולכים לנצרת, ויושנים אצלם יום ואח"כ הם באים אלינו ועושים אותו דבר.

אני הלכתי בתוך נצרת ששם הכל כתוב בערבית וכולם ערבים ותאמין לי שלא עשו לי כלום.

תדע לך שההכנסת אורחים שלהם יותר טובה מהכנסת אורחים של היהודי הממוצע ותאמין לי שהם רוצים לחיות בשקט, בשלום ולהיות כמו כל אזרח של ישראל, מה שאנשים כמוכם מונעים מהם.

משום מה אתם חושבים שהם שונים מאיתנו ושהם רוצים להיפטר מאיתנו, אבל אתם תהיו מופתעים עד כמה שזה הפוך.

הם בדיוק כמונו, משחקים ב- PS2 ב- San Andreas, משחקים במחשב, גולשים באינטרנט הכל כרגיל, ונהנים מהעובדה שהם חיים במדינת - אין להם שום סיבה להפיל את הממשלה או לגרש את היהודים! הם יודעים טוב מאוד שאם היו פה הסורים או הפלסטינאים היו פה כאוס, והם לא יוכלו להינות ממה שיש להם היום.

תפסיקו להכליל, אני לא יודע איזו שתיפת מוח עשו לכם אבל היא לא שונה בהרבה מהשתיפת מוח שעושים לפלסטינאים הצעירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה הבעיה שלך, X_Dror שמאלני חמוד שכמותך? שאתה חושב שהחבר'ה הפלסתינאים שיורים קסאמים על אשקלון כמעט כל יום (רק שהתקשורת לא טורחת לדווח כי במזל עוד לא היו נפגעים.. אבל אם תקשיב לחדשות ברדיו אתה תשמע על זה דיווח במשפט אחד..) ושמתפוצצים לך ברחוב, הם אותם חבר'ה שפגשת בנצרת...

ההבדל הוא שעם אותם חבר'ה מנצרת אתה בכלל לא צריך לעשות "שלום", כי אתה בכלל לא נמצא איתם בשום מלחמה, והם למעשה תושבים של מדינת ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מה הבעיה שלך Milford Cubicle ימני קיצוני חמוד? אתה חי בחלום, חלום שבו הערבים הם השטן הגדול, הם כולם טרוריסטים פוטנציאלים, הם לא בני אדם מכיוון שכל מה שהם רוצים להשיג בחיים שלהם זה להרוג יהודים. אפילו הערבים הישראלים שחיים ברמת חיים גבוהה, כולם רוצים להרוג את היהודים בלי שום סיבה הגיונית, ובגלל שכולם מתאבדים ויורים קסאמים הריבוי הטבעי שלהם גבוהה כל כך (ריבוי טבעי הוא היחס בין מספר הנולדים\מתים).

ותאמין לי שקראו לי הרבה יותר פעמים ימני קיצוני מאשר שמאלני קיצוני.

ותעשה לי טובה, שני ההורים שלי שמאלנים(אמנם לא קיצוניים אבל בכל זאת) ככה שלא עברתי שום שטיפת מוח.

יכול להיות שאתה במרד גיל ההתבגרות? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל הם מתפשטים כמו מחלה, הם הורסים את המדינה היפה שלנו, עמוק בפנים הם כולם רעים והמטרה היחידה של העם הנחות הזה היא לכבוש אותנו.

לדעתי עדיף פשוט שכולם ימותו פתאום...לי הם לא יחסרו לפחות

::)

בורטון, אתה בעצמך אמרת שבחיים שלך לא דיברת עם ערבים, ובחיים שלך לא היתה בחברה ערבית, אתה כל כך מפחד שאתה מוכן לעשות הכל בשביל להציל את עצמך ולדאוג לשלומך (ואומרים ששמאלנים הם יפי נפש..), העיקר שאתה תהיה בטוח, הערבים...זה לא ענינך מה יקרה להם נכון?

גישה כזאת היא זאת שבגללה העולם שלנו רקוב, כמה נדוש שזה נשמע, זה נכון.

ימניים.. :s07: זה עם שצריך לטפל בו קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להגיד לך אבל זה שהערבים המוסלמים הם השטן זה ממש לא חלום.

שים לב כמה רוע הם זורעים בכל העולם.

אז נכון, לא כולם כאלה אבל כל עוד לא המציאו את המסננת שיודעת להפריד בין הטרוריסטים הפוטנציאלים ובין שוחריי השלום, כולם טרוריסטים בשבילי.

בורטון, אתה בעצמך אמרת שבחיים שלך לא דיברת עם ערבים, ובחיים שלך לא היתה בחברה ערבית

לא אמרתי את זה.

תאמין לי שהיה לי מספיק נסיון חיים עם ערבים

תחי האינטגרציה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק עם ההשוואות המטומטמות האלה לשואה.

זה כל כך טיפוסי לשמאלנים

להזכירך, יהודים לא התפוצצו במרכז ברלין.

ערבים התפוצצו במרכז ת"א.

ואל תצטט רק חלק מהמשפט

זאת חוצפה ודמגוגיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער להגיד לך אבל זה שהערבים המוסלמים הם השטן זה ממש לא חלום.

זאת ההודעה האחרונה שלי אליך בנושא, אתה כנראה קצת לא בסדר, את זה אני כבר לא יכל לתקן...השטן... ::)

שים לב כמה רוע הם זורעים בכל העולם.

מצטער אני לא מבחין ביותר רועה מוסלמי מרוע נוצרי שהיה לפני כמה שנים בעולם שלנו, אולי רק אתה רואה את זה?

תאמין לי שהיה לי מספיק נסיון חיים עם ערבים

זה הדיון השני שאתה אומר שלא היתה לך שום הכרות עם ערבים ואין לך מושג מי הם אפילו, אז בתור אחד שלא יודע על מי ומה הוא מדבר אני מציע שלא לדבר.

זה כל כך טיפוסי לשמאלנים

וטיפוסי לך להגיד את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכחיש לרגע שהיה רוע נוצרי במסעי הצלב ואני לא מכחיש לרגע שהיה גם רוע יהודי(ע"ע עמלק)

כרגע הבעיה העולמית היא המוסלמים וצריך לטפל בה כדי שירגעו.

זה הדיון השני שאתה אומר שלא היה לך הקרות עם ערבים ואין לך מושג מי הם אפילו, אז בתור אחד שלא יודע על מי ומה הוא מדבר אני מציע שלא לדבר.

א. הכרות

ב. זה שאני משתדל להתרחק מהם ואני גם גר באיזור טוב שלא חיים בו ערבים לא אומר שלא "זכיתי" להכיר ערבים במהלך חיי.

תפסיק לחשוב שאתה מכיר אותי.

ומה אתה עושה פה?

אתה לא אמור להיות צמוד לטלויזיה לבדוק מה התוצאות במר"צ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיק עם ההשוואות המטומטמות האלה לשואה.

זה כל כך טיפוסי לשמאלנים

א. אני לא שמאלני, שמאלנים בעד פינוי כל ההתנחלויות, הם יותר מדי סוציאליסטים ומתחנפים לפלסטינאים, אני לא.

להזכירך, יהודים לא התפוצצו במרכז ברלין.

ערבים התפוצצו במרכז ת"א.

זה כבר ידוע שההיסטוריה חזרה על עצמה הרבה פעמים והיא ממשיכה לחזור על עצצה כל פעם בסיגנון שונה, פעם זה היה "היהודים גנבים" היום זה "הערבים טרוריסטים".

ואל תצטט רק חלק מהמשפט

זאת חוצפה ודמגוגיה.

אתה כתבת שבשבילך כל הערבים טרוריסטים...אתה אומר שמה שכתבת לא נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...