אין מעבד שטוב גם למשחקים וגם לפוטושופ וגם להכול? - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין מעבד שטוב גם למשחקים וגם לפוטושופ וגם להכול?

Recommended Posts

יכול להיות שהענב היה פעם תפוח? :o :o :o

יוני,

עוד לא הבנת?

אנוכי עובד מקצועי בפוטושופ כפרנסה, ולכן יש לי קצת יותר נסיון מאחרים פה.

דבר ראשון, כאשר מדובר על תוכנה כמו שעובדת עם מכלול חישובים שונים אחת מהשני,

חשוב לציין שבדיקת הבנצ'מרקים ממש לא משקפים את המציאות!

חלק מהפילטרים מהירים יותר על אינטל, וחלק האחרים מהירים יותר על ,

לכן, לעשות בנצ' יחיד על תוכנה כזאת זה פשוט לא רציני.

אבל, כמו שאמרתי קודם כבר, הקריאה שלך סלקטיבית

עריכה: באותה מידה כמו שבנצ' יחיד על משחק יחיד לא אומר איזה מעבד טוב יותר. תסתכל בתמונה המצורפת. המסקנה המתבקשת לפי ההגיון שלך היא שאינטל יותר טוב מ במשחקים:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני פאן בוי של בדיוק במידה שאתה של - רק שבתור מנהל פורום לא הייתי פאן בוי של אף חברה.

עובדתית- ANAND אתר הרבה יותר מוכר,ואמין ובתור שכזה ידוע כאתר שלא מוטה, האתר שנתתם אליו קישור, סותר נתונים מאתרים פי אלף יותר אמינים ממנו.

עפ"י הביקורות מהאתרים האמינים ה 3800X2 לוקח את ה 830 בתשעים ותשע אחוז מהיישומים.

נתון זה, מסתדר גם עם התמונה המלאה, בה ה 3800X2 מכסח את ה820 בכל יישום!

לומר שב 820 מכסח את ה4800X2 זה לא פחות מבדיחה, ובנקודה הזה היית כבר צריך להבין שהאתר הוא לא פחות מבדיחה, או בדיחה ממומנת ע"י אינטל!

בכל האתרים הגדולים(TOMS\ANDAN\XBIT) אין מחלוקת , ב DRIVER HEAVER יש :lol:

תחליטו בעצמכם מה יותר אמין.

אני לא מגדיר את עצמי פאנ בוי מהסיבה הפשוטה:

אם תסתכל על תגובות שלי בפורום תראה שברוב (המוחלט) של המקרים אני אומר שהAMD עדיף, הן מבחינת ביצועים ובטח שמבחינה טכנולוגית

אבל אני להבדיל ממך יודע גם לעשות הפרדה

(זכור לי ת'רד איתך שבו המלצת למחשב שמיועד בעיקר לקידודים חד ...)

כשהמוצר של יותר טוב לצרכים מסויימים, אני ממליץ עליו אתה לעומת זאת לא מסוגל לכך מבחינה נפשית

הדיון כבר לא רלוונטי כי פותח הת'רד אמר שהוא לא צריך בצורה מקצועית כך שה3800 יהיה בחירה הרבה יותר טובה

בכל מקרה, אתה (בתור ממשיך מורשתו המפוקפקת של תפוחים) משתמש באותם טיעונים פלצניים שהוא היה משתמש בהם

"מכונת התעמולה של ..." (וה מ.ש.ל המגוכך שהכנסת לת'רד הזה בלי קשר לעולם)

לא טענת שום טיעון לעניין בת'רד הזה וגם כשניסית להשתמש בציטוטים של אחרים טעית

חבל שאין לך דעה משלך ואתה נאלץ להשתמש בדעות של אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאני זוכר שקראתי, המלצתם לו פה אחד לקנות את צמדה התנורים 820( שכל האתרים קבעו שהוא נופל מה 3800X2, וההשוואה בינהם לא הגיונית, וכל זאת בטענה שהוא טוב במידה ניכרת לצרכי .)

אז עכשיו הכל שב על כנו, והעולם חזר להיות רב גווני, ו"בבנצ' אחד ככה ובשני ככה", ואתם עדיין חושבים שה 820 הוא הקנייה ההגיונית ?

נ.ב , אמרתי לך שכשאתה כותב באדום ענק, או מנסה להעליב מישהו , זה מחפה על טיעונים חלשים, לא שיערתי עד כמה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מגדיר את עצמי פאנ בוי מהסיבה הפשוטה:

אם תסתכל על תגובות שלי בפורום תראה שברוב (המוחלט) של המקרים אני אומר שהAMD עדיף, הן מבחינת ביצועים ובטח שמבחינה טכנולוגית

אבל אני להבדיל ממך יודע גם לעשות הפרדה

(זכור לי ת'רד איתך שבו המלצת למחשב שמיועד בעיקר לקידודים חד ליבה...)

כשהמוצר של אינטל יותר טוב לצרכים מסויימים, אני ממליץ עליו אתה לעומת זאת לא מסוגל לכך מבחינה נפשית

הדיון כבר לא רלוונטי כי פותח הת'רד אמר שהוא לא צריך פוטושופ בצורה מקצועית כך שה3800 יהיה בחירה הרבה יותר טובה

בכל מקרה, אתה (בתור ממשיך מורשתו המפוקפקת של תפוחים) משתמש באותם טיעונים פלצניים שהוא היה משתמש בהם

"מכונת התעמולה של אינטל..." (וה מ.ש.ל המגוכך שהכנסת לת'רד הזה בלי קשר לעולם)

לא טענת שום טיעון לעניין בת'רד הזה וגם כשניסית להשתמש בציטוטים של אחרים טעית

חבל שאין לך דעה משלך ואתה נאלץ להשתמש בדעות של אחרים

זה לא רלוונטי אם אני משתמש בדעתי או לא, למען האמת בנושא הזה עדיף שלא להחזיק דעה. למה?

כי ההשוואות הם מתמטיות לחלוטין , וזה לא רלוונטי מה אני חושב, הדבר היחיד שרלוונטי זה איזה בנצ' אני מביא.

על הטיעונים מגיבים באופן שכלתני, ומביאים קישורים לאתרים מקצועיים בנושא, ולא נגררים לכתב אדום ענק והשמצות אישיות שאתם כה מטיבים לעשות.

אם שמת לב- לא כתבתי באדום , ולא ירדתי לרמת השמצות אישיות.

מקווה שתטיבו לנסח את דעותיכם האישיות.

אם אני אגיד שהטמפרטורה של מחשב חדש לא צריכה להיות 72 מעלות, (ואתה יודע שזה נכון, וגם אינטל יודעת שזה נכון) ואתה תגיד שאני חוזר על מנטרות, זה עדיין לא ישנה את זה שהמנטרות האלו נכונות.

אם אינטל עכשיו משנה אינדקציות של המעבדים שלהם, ליחס של צריכה וחום, אז אפילו הם הבינו שהם טעו...... אבל אתם לא!

ואין לי שום דבר נגד אינטל, למעשה יש לי מחשב אחד שלהם, ואני מחכה שהם יצאו עם תשובה הולמת ל , כך בתור צרכן רק אני ארוויח, אבל בינתיים זה לא המצב, והמחוייבות שלכם בתור אתר חומרה ,להסביר לאנשים את התקלות לשינטל בעצמה מודה שיש לה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תקרא בעיון את הת'רד תראה שההמלצה היתה רק בהנחה שהשימוש בפוטושופ הוא בצורה מקצועית

נ.ב , אמרתי לך שכשאתה כותב באדום ענק, או מנסה להעליב מישהו , זה מחפה על טיעונים חלשים, לא שיערתי עד כמה....

אני השתמשתי באותו פורמט שהשתמשו בו לפני

וכרגיל ההבנה שלך סלקטיבית, אתה פשוט לא מצליח לראות את התמונה כמו שהיא

אבל אץה צודק, נטיעונים שלי חלשים...

(לפחות היו לי טיעונים בת'רד הזה)

אתה לעומת זאת

1.הבאת ת'רד מפורום אחר בו משתמשים בעלי מערכות שונות בלי ועם בדקו עם סטופר את הזמן

2.קיבלת בנצ' מקיף מאתר וישר טענת שהוא לא רלוונטי כי מימנה אותו

3.קיבלת בנצ' נוסף אבל שם טענת שהשוני בכרטיס מסך הופך את המבחן ללא רלוונטי (למרות שב 1. זה לא הפריע לך)

4.ציטטת תגובה של ענבים בלי לשים לב שהוא כותב שם שטות (בקשר ל3800)

5.ראית מבחן בודד של WORLDBENCH שבו לAMD יש יתרון וישר זה הופך אותך לצודק...

6.מ.ש.ל.

7.נוספה לך אזהרה בגלל שהגבת פעמיים ברצף בניגוד לחוקי הפורום (עכשיו אני מניח שתכתוב בפרש שוב על כמה שהפורום הזה נוראי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאני הכי אוהב זה את טיעון התנורים. זה "תפוחים" קלאסי. כשאין מה להגיד, ובגלל החורף, חוזרים לעניין החום. כאילו שאין אף מערכת של 820 שעובדת בעולם מחוץ לאנטארקטיקה. וכאילו שכרטיס המסך שיושב לא רחוק מה קר יותר. וכאילו ש NF4 לא מגיע ל 70 מעלות על קרור פסיבי - אבל זה לא משנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ענבים, תפוחים, מה זה משנה, האתר הזה עדיין מוטה בצורה מגוחכת ושקופה.

אל חשש, אין לי כוונה להיות חבר פעיל בפורום הזה,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, באמת אתר מוטה :silly::

http://hwzone.co.il/articles/elected2005/2/

יש ברירה? מצד אחד יש סקירה (שלא טרחתי לעיין בה, נניח שהיא מאוזנת)

אבל באשכולות שונים מנסים לדחוף את הפרסקוט כפול הליבות ש "ברור שהוא

יותר טוב" מהאתלון 64 3800+ X2.

ואם הוויכוח מיתלהט ולא מצליחים להיתמודד אז מטרידים מציקים ובסוף חוסמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יוני

קודם כל זה לא יחס של ביצועים לחום אלא PPW - Performance Per Watt, ביצועים לצריכת חשמל (נכון שהאנרגיה הזאת צריכה לצאת איכשהו, אבל זה בהחלט לא PPT - Performance Per Temprature או PPHD - Performance Per Heat Dissaption)

דבר שני, גם עוברת לשיטת ה PPW החל מסוקט M2 (ולא, עד היום זה לא היה PPW אלא PPP - Performance Per Price, וזה מוצהר וחתום ע"י AMD)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ענבים, תפוחים, מה זה משנה, האתר הזה עדיין מוטה בצורה מגוחכת ושקופה.

אל חשש, אין לי כוונה להיות חבר פעיל בפורום הזה,

אני זוכר לפני שנה שהיתה מהלל את כאילו זה אלוהים ותמיד היה לך ריבים הם המנהלים באופן קבוע ואני הייתי מקשיב לך כמו טמבל

עכשיו שנה אחרי שתקופת ה noob עברה אני מרשה לעצמי לצחוק עליך :lol:

אגב לא חשבתה על לקחת כסף מ על הפרסום שאתה עושה להם?או שכבר אתה עושה את זה? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב די. חלאס עם הספאם המטומטם הזה.

זכותו של כל אחד לחשוב ולומר מה שהוא רוצה, כל עוד הוא לא מטעה אחרים בכוונה.

אנחנו מקבלים בברכה כל משתמש בפורומים שלנו.

ומיותר לציין שהאתר הזה, כמו שאני מקווה כל גוף שמחשיב את עצמו 'עיתונאי', מנסה לשמור על מבט בוחן ולהביא לקוראיו את כל המידע על הנושאים בהם הוא עוסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...