אין מעבד שטוב גם למשחקים וגם לפוטושופ וגם להכול? - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין מעבד שטוב גם למשחקים וגם לפוטושופ וגם להכול?

Recommended Posts

עד כפולי הליבה החדשים (החדשים באמת) של אינטל יש עוד זמן

ובינתיים (ואולי גם אח"כ) המוצר של יהיה טוב יותר לרוב היישומים

אבל מי שקונה היום כפול ליבה של יודע שאם עוד שנתיים ירצה להחליף לCONROE 3.2 (למשל) אז הוא יכול לעשות זאת בקלות

לעומת זאת מי שקונה היום 3800 יודע שעוד כמה חודשים הסוקט הזה יהיה מת וכשירצה לשדרג יצטרך להחליף גם מעבד וגם זכרונות

אני חושב שזה מפצה על פריים אחד או שניים במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אף אחד כאן לא נתקל במבחן שמאשר את העובדה שה820 חזק מה3800 בנושא ה PHOTOSHOP, מאיפה ההחלטיות הזאת לומר שה820 טוב יותר(בניגוד

תגיד לי, יש לך קריאה סלקטיבית?

אל תסתכל על בנצ' יחיד. תסתכל על פוטושופ במגוון פעילויות כמו פה למשל:

http://www.driverheaven.net/reviews/dualcoreintel/photoshop.htm

יעזור לך אם אני אסמן באדום את המסקנות?

Even when comparing the £180 Pentium D 820 to the £750 X2 4800+ we see that the Intel chip just blows the chip away. Percentage wise the 820 comes out 19% faster in total time taken to complete this hugely demanding test. It almost seems unfair to compare the 3800+ to the 820 however those are the two chips which are most comparable in terms of features and price. In that battle the Intel chip is 29% faster in completing all tests. There is no doubt that if you use Photoshop CS2 the benefits you would get from using the Pentium D are huge.

עריכה:

אומרים שצריך להגיד דבר 3 פעמים כדי שיכנס לראש אז:

the Intel chip just blows the chip away

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הת'רד: אם בסוף אתה הולך על האינטל כפול הליבה

אז תחכה מעט שיגיע למדפים בארץ ה920, המחיר שלו אמור להיות זהה ל820

הוא 65ננומטר עם CACHE גדול יותר.

בחנויות בחול המחיר שלו מתחיל מ250 אירו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כפולי הליבה החדשים (החדשים באמת) של אינטל יש עוד זמן

ובינתיים (ואולי גם אח"כ) המוצר של יהיה טוב יותר לרוב היישומים

אבל מי שקונה היום כפול ליבה של יודע שאם עוד שנתיים ירצה להחליף לCONROE 3.2 (למשל) אז הוא יכול לעשות זאת בקלות

לעומת זאת מי שקונה היום 3800 יודע שעוד כמה חודשים הסוקט הזה יהיה מת וכשירצה לשדרג יצטרך להחליף גם מעבד וגם זכרונות

אני חושב שזה מפצה על פריים אחד או שניים במשחק.

אני חושב שרוב מי שקונה אחד מהמעבדים האלו היום לא מתכנן ליקנות מעבד חדש ב4-5 שנים הקרובות מה שאופך את עינין השידרוג

ללא רלוונטי

והתחרות האמיתית היא מי יחזיק את כל השנים האלו יותר טוב ולערכתי ה3800 בתוספת שידרוגים לכרטיס מסך שצריך

ואולי גם הגדלת הזיכרון שצריך יחזיק הרבה יותר טוב מה820 באותם שידרוגים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שדרוג מעבד לא ושדרוג כרטיס מסך כן?

ואני מניח שאתה יודע שהוספת לAMD גורמת לירידה ל2T מה שמקרב את ה820 לביצועים שלו

ה920 כנראה יהיה טיפה יותר חזק בגלל מטמון כפול (2X2MB)

ובכל מקרה ההבדלים בין המעבדים קטנים כך שאין מצב שהAMD יחזיק "הרבה יותר" מאשר האינטל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתר קצת יותר מהימן:

I would only like to say that according to the benchmark results, Athlon 64 X2 3800+ appeared a faster processor than its competitor from Intel, the Pentium D 830. So, it looks like this new AMD solution has pretty promising future ahead. Especially, if we take into account the compatibility of dual-core AMD processors with the existing infrastructure, their low heat dissipation, CoolnQuiet technology support and the ability to switch to 64-bit operating systems and corresponding applications.

As for the drawbacks of the newcomer, we have to say that for some reason we were not at all impressed with its overclocking potential, as it only reached 2.4GHz. However, even in this mode its performance is high enough so that it yields just a tiny bit to the faster models in Athlon 64 X2 and Athlon 64 FX processor families.

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/athlon64-x2-3800_13.html

בהשוואה בין ה 3800X2 ל 830 , ה 3800X2 הוא המהיר....עפ"י הבנצים.

לא יעזור כמה תדגיש וא תצבע באדום- הרבה רעש מעיד על מעט טיעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן הוא מהיר יותר בהרבה יישומים

אין על זה ויכוח.

הבעיה היא שאחד היישומים שזה לא תופס לגביו זה פוטושופ

ואם כבר מדברים על טיעונים, אף טיעון שלך לא היה קשור כ"כ לנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתר קצת יותר מהימן:

לא יעזור כמה תדגיש וא תצבע באדום- הרבה רעש מעיד על מעט טיעונים.

:lol: למה לא מהימן? בגלל שבדקו את האפליקציה לעומק ובגלל שלא מתאים לתדמית שלך?

אין לי הרבה טיעונים. רק אחד שמתייחס לווכוח - ופה המסקנה ברורה - לפוטושופ האינטל עדיף בענק.

זה ש טוב יותר בכללי - אין לי ווכוח.

זה שהאינטל 820 זול משמעותית ומאפשר שדרוג ולכן מהווה אלטרנטיבה מצויינת - גם אין לי ספק.

זה שהערצה עוורת למעבד\חברה זו מחלה - גם פה אין לי ספק.

עריכה:

ועוד תמונה מאתר אחר שגם בדק את אינטל מול בפוטושופ לעומק. שים לב שני אופטרון כפולי מול EE יחיד. כלומר 4 ליבות בפועל, מול שתי ליבות +שתי וירטואליות ועדיין ב 5 מתוך 8 מבחנים האינטל לוקח

http://www.pcmag.com/image_popup/0,1871,s=25234&iid=103361,00.asp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: למה לא מהימן? בגלל שבדקו את האפליקציה לעומק ובגלל שלא מתאים לתדמית שלך?

אין לי הרבה טיעונים. רק אחד שמתייחס לווכוח - ופה המסקנה ברורה - לפוטושופ האינטל עדיף בענק.

זה ש טוב יותר בכללי - אין לי ווכוח.

זה שהאינטל 820 זול משמעותית ומאפשר שדרוג ולכן מהווה אלטרנטיבה מצויינת - גם אין לי ספק.

זה שהערצה עוורת למעבד\חברה זו מחלה - גם פה אין לי ספק.

תיראה כמו שאמרתי מיקודם הבחור עוד לא אמר שהוא מתכנן לעבוד בפוטושופ באופן מיקצועי

ולעבודה רגילה בפוטושופ גם ה2400 בלי OC המסריח שלי מספיק טוב

חוץ מיזה ואני נותן תשובה גם למיקודם יש הבדל גדול בתדירות של שידרוג מעבד ושידרוג כרטיס מסך וביגלל זה השידרוג מעבד ניראה לי לא רלוונטי

ודבר אחרון בינתים ותקן אותי במידה שאני תועה הDDR 2 לא נותן שיפור משמעותי מול הDDR הרגיל ככה שזה גם לא דבר שמצדיק תקניה של ה820

מול ה3800 יש רק תהיתרון במחיר ל820 ואני אישית היתי מעדיף לשלם 400 שקל יותר ולחגוג במישחקים להרבה זמן ושלא יהיו לי בעיות תאימות

כמו שיש בחלק מילוחות האם של ה820

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועוד תמונה מאתר אחר שגם בדק את אינטל מול AMD בפוטושופ לעומק. שים לב שני אופטרון כפולי ליבה מול EE יחיד. כלומר 4 ליבות בפועל, מול שתי ליבות +שתי וירטואליות ועדיין ב 5 מתוך 8 מבחנים האינטל לוקח

http://www.pcmag.com/image_popup/0,1871,s=25234&iid=103361,00.asp

אכן השוואה מדוייקת- הכ.מסך מאותו דגם בדיוק....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומישהו אחר אולי היה מעדיף לשים את הכסף שלו ב 7800GT ולוח וספק מה שיתן לו את האופציה לחגוג במשחקים הרבה יותר זמן ממך.

אבל כמו שאמרתי כרטיסים מחליפים כל הזמן מעבדים לא ואני לא רוצה לדבר פה על הDX החדש וכו ולחרוג מהדיון

אנחנו עושים מעבד מול מעבד ולא מיפרט שלם ואני מזכיר מה הוא שאל-אין מעבד שטוב גם למשחקים וגם לפוטושופ וגם להכול?

כך את שני המעבדים+אותו כרטיס מסך+אותו כמות בתיזמונים עד כמה שאפשר זהים ותגיד לי בעצמך איזה מעבד ינצח במישחקים?

וזה כולל מישחקים כבדים עתידים ש2 המעבדים יצתרכו ליתמץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תבין שברוב המשחקים כיום צוואר הבקבוק הוא הכרטיס מסך ולא המעבד

וזאת בדיוק הסיבה שלא יהיה הבדל בין שני המעבדים במשחקים

מה גם שאם תשקיע את ההפרש הכספי בין המעבדים בכרטיס מסך, בטוח שהאינטל יהיה עדיף למשחקים.

ורק שיהיה ברור, כאשר ה820 יהיה מעבד חלש גם ה3800 יהיה כזה.

אני גם חייב לציין שאני לא מסכים עם המשפט

כרטיסים מחליפים כל הזמן לא

אולי זה נכון לגביך אבל זה ממש לא נכון באופן כללי

צודק, אבל גם ההשוואה הראשונה שאתה הבאת היתה בדיוק כזאת (לכל משתמש שם יש מפרט שונה לגמרי)

בכל מקרה, כבר הראו לך אתר שהשווה מפרטים זהים בפוטושופ והתוצאה היתה ברורה, למה לטחון מים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, שמתי לב להבדל הזה אבל לא רציתי לבאס אותך עוד יותר.

ולמה? כי האופטרון הכפול בא עם כרטיס גרפי מקצועי מסדרת FX והאינטל עם כרטיס למשחקים, מה שנותן אם כבר עוד כמה נקודות לטובת אינטל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...