אין מעבד שטוב גם למשחקים וגם לפוטושופ וגם להכול? - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אין מעבד שטוב גם למשחקים וגם לפוטושופ וגם להכול?

Recommended Posts

תודה לכולם על התגובות וסליחה על התגובה המאוחרת..

אני לא עובד בפוטושופ באופן מקצועי...:

או שאתה נער, שהוריד וזה תחביב שלו להכין חתימות או אפילו עבודות מקצועיות אבל בגדלים של טפט לשולחן עבודה או אפילו פי 10 מגודל של טפט ?

אז לפי מה שהבנתי אני לא ירגיש כל כך הבדל בין ב 3800 ל820.. (בפוטושופ)

ככה שעדיף לי ה3800, נכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן, שמתי לב להבדל הזה אבל לא רציתי לבאס אותך עוד יותר.

ולמה? כי האופטרון הכפול בא עם כרטיס גרפי מקצועי מסדרת FX והאינטל עם כרטיס למשחקים, מה שנותן אם כבר עוד כמה נקודות לטובת אינטל.

זה לא רלוונטי אם הוא מקצועי או לא, מה שכן רלוונטי הוא שהשוואה צריך לעשות עם אותה מערכת כשרק מושא ההשוואה שונה.

אף אחד מאיתנו לא יודע איך התנהגות הכרטיסים משפיעה ביישום הספציפי.

יכל להיות שתמיכת התלת מימד של ה QUATRO טובה עשרות מונים מה X850 ויש לו תמיכה בעוד מספר פונקצויות שלא באות לידי ביטוי,אבל ביישום הנבדק ה X850 חזק עשרות מונים.

מה עוד ששנינו יודעים שהליבה של ה QUATRO ישנה בהרבה מהליבה של ה X850.

לסיכום- אף אתר שמכבד את עצמו לא יעשה השוואה כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייך :-\ אתה מתמם או סתם מתבאס מהתוצאות? לא רק שבכל מה שקשור לרינדורים ה FX ים למיניהם חזקים יותר (בטח שה 3400 הספציפי עם 16 הצינורות), אלא שלכרטיסים האלה יש דרייברים שעוברים אופטימיזציה לתוכנות כמו פוטושופ.

כן, אבל כנראה שזה רלוונטי גם לגביך:

Sometimes as a reviewer you get results from a product which you just cant believe, this was one such result. The performance of the D in Photoshop use is noting short of amazing

.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואוו...תעשו תרפיה ביחד...

בקיצור - אני רק רציתי להגיד שלמרות היתרון שיש לאינטל אני הייתי לוקח את הAMD

טוב האמת אני הייתי לוקח בכלל 3000+ אבל זה כי לדעתי לא שווה ההוצאה

נראה לי הערכתם את ההתעסקות שלו בפוטושופ יותר מדי - הוא צריך כ.מסך מטורף - המעבד בכלל לא רלוונטי בשבילו

ובנימה אישית - אני בכלל נגד כל דור חדש של - לדעתי הם מוציאים דברים מוקדם מן הרצוי

לא משקיעים מספיק מחקר במוצר ורק אחרי שהם מבינים איזה דבר מעפן הם יצרו הם מביאים גרסה חדשה וטובה

"בעליו הגאה של p4 1.5 עם לוח sdram"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השוואה לא נכונה

בוודאי שה X2 3800 היה יותר חזק

אם תשווה אבל D 820 מול ה X2 3800 ל 820 יש יתרון לא מבוטל

בנוסף ליתרון המחיר

8102.png

מקור:

http://www.anandtech.com/cpuchipsets/showdoc.aspx?i=2484&p=8

וזה עוד לא מול ה 820 אלא מול ה 830 המהיר יותר.

עוד סקירה:

wbp.png

מקור:

http://www.hothardware.com/viewarticle.aspx

עוד סקירה, שוב מול ה 830 המהיר יותר מה 820

photoshop.png

מקור:

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/athlon64-x2-3800_10.html

לא ברור לי על מה מבוססת הטענה כי בפוטושופ "ידוע" שהפנטיום יותר מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אנשים, בואו נעשה קצת סדר בדברים.

אנוכי עובד מקצועי בפוטושופ כפרנסה, ולכן יש לי קצת יותר נסיון מאחרים פה.

דבר ראשון, כאשר מדובר על תוכנה כמו שעובדת עם מכלול חישובים שונים אחת מהשני,

חשוב לציין שבדיקת הבנצ'מרקים ממש לא משקפים את המציאות!

שאלת המיליון דולר, או , התשובה, בפוטושופ אין מנצח!

והסיבה נעוצה רק בפוטושופ, לדוגמא:

חלק מהפילטרים מהירים יותר על אינטל, וחלק האחרים מהירים יותר על ,

פעולות חשובות בפוטושופ כגון: imagsize, to cmyk, levels, משתמשות רק ב-30-50% מכוח המעבד, אז ככה שפה כבר זה לא משנה-

איזה מעבד תיקנה, הסיבה שפעולות כאלו דווקא צורכות כמות עצומה של ראם, ושטח דיסק פנוי בנפרד(לא מחיצה).

מסקנות:

אני מודע לזה שאנשים פה מסתמכים על בדיקות בנצ'מרק, אבל לי יש נסיון בפוטושופ על כמה פלטפורמות,

אינטל, , מקינטושים.

מה שחשוב בפוטושופ זה מערכת יציבה, לפחות 2 ג'יגה ראם! מערך דיסקים RAID 0, משפר ביצועים משמעותית!

מעבד בעל כפולה, אגב: לא כל הפעולות בפוטושופ תומכות במולטי ת'רד.

בקיצור תבנה לך את הפלטפורמה המעודפת עליך, לפי הנתונים שכתבתי לך, וזכור שלא כל יום תקבל דעה של בעל מקצוע!

ופה אני מסיים, אינטל או , כשמדובר בפוטושופ ממש, אבל ממש לא משנה איזה מעבד.

הערה לסיום: רוב משרדי הגרפיקה בתחום עובדים בכלל בפוטושופ עם מחשביי מקינטוש של .

מקוה שעזרתי לך יום טוב :xyxthumbs:

לקינוח: בנצ'מרקים נדירים בפוטושופ, אפטר, ותלת מימד בסינימה, על כפולי .

אינטל נגד AMD נגד מקינטוש G5 DC וגם QC ארבע ליבות!

http://www.barefeats.com/mvdcpc.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים URIB וולכן, אם רוצים בכל זאת להחליט מי יותר טוב בפוטושופ, חייבים להתסכל על מגוון של פילטרים\פעולות כמו בלינקים שהבאתי וולא על בנצ' יחיד. כמובן שאם השימוש מאוד ספציפי עוד יותר קל לבחור את המערכת האופטימלית.

דרך אגב, אם אתה כבר פה אז אולי סוף סוף תענה על שאלת מליון הדולר. עד כמה כרטיס גרפי מקצועי עוזר בפוטושופ. יש משתמשים שטוענים שהכרטיס הגרפי אינו בעל חשיבות ולכן מספיק כרטיס מסך צנוע ויש משתמשים וחברות שמוכרות תוכנות ותחנות עבודה שטוענים שכרטיס כמו יכול לתת יתרון גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, אם אתה כבר פה אז אולי סוף סוף תענה על שאלת מליון הדולר. עד כמה כרטיס גרפי מקצועי עוזר בפוטושופ. יש משתמשים שטוענים שהכרטיס הגרפי אינו בעל חשיבות ולכן מספיק כרטיס מסך צנוע ויש משתמשים וחברות שמוכרות תוכנות ותחנות עבודה שטוענים שכרטיס כמו יכול לתת יתרון גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, יש לך קריאה סלקטיבית?

יעזור לך אם אני אסמן באדום את המסקנות?

Even when comparing the £180 Pentium D 820 to the £750 X2 4800+ we see that the Intel chip just blows the chip away. Percentage wise the 820 comes out 19% faster in total time taken to complete this hugely demanding test. It almost seems unfair to compare the 3800+ to the 820 however those are the two chips which are most comparable in terms of features and price. In that battle the chip is 29% faster in completing all tests. There is no doubt that if you use Photoshop CS2 the benefits you would get from using the D are huge.

אומרים שצריך להגיד דבר 3 פעמים כדי שיכנס לראש אז:

ה 3800+ במקור שציינת הוא חד ליבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אומרים שצריך להגיד דבר 3 פעמים כדי שיכנס לראש אז:

ענק!! איך לא שמתי לב???-- בגלל שאני פאן בוי שמאמין בנתונים, מאתרים נורמאלי, ולא מחלקת שיווק של , שמוציאה בנצ'ים של אתרים סוג ו+

בקיצור יש לנו מנצח גם במשחקים, וגם בפוטושופ, והא כרגיל לא מתוצרת אינטל

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה3800 שם הוא חד ליבה

אבל שימו לב שה820 מנצח גם את ה4800 שיש שם

Even when comparing the £180 Pentium D 820 to the £750 X2 4800+ we see that the Intel chip just blows the chip away.

ענק

ואני אשמח אם תסביר לי למה האתר הזה הוא סוג ו+-

(יש לי הרגשה שזה רק בגלל שהתוצאות של המבחן לא מתאימות לך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה3800 שם הוא חד ליבה

אבל שימו לב שה820 מנצח גם את ה4800 שיש שם

ענק

ואני אשמח אם תסביר לי למה האתר הזה הוא סוג ו+-

(יש לי הרגשה שזה רק בגלל שהתוצאות של המבחן לא מתאימות לך)

אני פאן בוי של בדיוק במידה שאתה של - רק שבתור מנהל פורום לא הייתי פאן בוי של אף חברה.

עובדתית- ANAND אתר הרבה יותר מוכר,ואמין ובתור שכזה ידוע כאתר שלא מוטה, האתר שנתתם אליו קישור, סותר נתונים מאתרים פי אלף יותר אמינים ממנו.

עפ"י הביקורות מהאתרים האמינים ה 3800X2 לוקח את ה 830 בתשעים ותשע אחוז מהיישומים.

נתון זה, מסתדר גם עם התמונה המלאה, בה ה 3800X2 מכסח את ה820 בכל יישום!

לומר שב 820 מכסח את ה4800X2 זה לא פחות מבדיחה, ובנקודה הזה היית כבר צריך להבין שהאתר הוא לא פחות מבדיחה, או בדיחה ממומנת ע"י אינטל!

בכל האתרים הגדולים(TOMS\ANDAN\XBIT) אין מחלוקת , ב DRIVER HEAVER יש :lol:

תחליטו בעצמכם מה יותר אמין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...