סיכום על קניית הקתודות שלי - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סיכום על קניית הקתודות שלי

yoav9

Recommended Posts

קניתי שתי קתודות מזיגזאג, כחולה וצהובה, בעוד שהכחולה היתה מהממת, באמת צבע מלהיב ומרשים הצהוב היתה אכזבה ענקית :-\

הצבע המדובר איננו "צהוב" אלא יותר בסגנון של "בוא נעשה מנורה רגילה בתוך קתודה!" כלומר, היא מפיצה את אותו הצבע שמנורה רגילה בחדר מפיצה, שכאמור הוא באמת צהוב, אבל כאשר אתה שם אותו בתוך המארז זה לא יוצר שום אפקט מרשים או יפה, אלא כאילו באתה וחיברתה לו מנורה מבחוץ... פשוט אכזבה ענקית, שלא לדבר על אפקט ה"כחול+צהוב=ירוק" שתכננתי... איזה ירוק ואיזה אבטיח...

כל מה שהצהוב עושה זה מקהה את הכחול והופך אותו לפחות עמוק והרבה פחות מרשים, לגבי מיקום הקתודה מקדימה... בעוד שהכחול באמת היה יפיפה... הצהוב שוב, היה לא מרשים בגרוש ואפילו בזבוז כסף רציני :'(

אני מקווה מאוד שיתנו לי להחליף את הצבע (היות ועשיתי רק שימוש יחיד בקתודה והחזרתי אותה כמו חדשה לקופסא כולל כל הפריטים שקיבלתי איתה...

אכזבה נוספת אך פחות מעצבנת היו החיבורים שקיבלתי עם הקתודות, שניהם במקרה הטוב "רעועים" אינני מדבר על זה שהכי שחיברתי את הקתודה הכחולה שלוש פעמים לארך הפינים כבר התעקמו והייתי צריך ליישר אותם (לא משהו דרסטי, אבל היות וזה לא קרה לי עם שום חיבור אחר אף עם, ואני אם אותו מחשב ואותם חיבורים כבר כמה שנים טובות זה די מטריד!) אלא יותר בכיוון של הקפיצות הפתאומיות של הקתודות, בקפיצות אני מדבר על העובדה שפתאום שתיהן נכבות ונדלקות... גם לאחר שווידאתי שהן מחוברות כיאות...

במקרים מסויימים הן פשוט לא עבדו למרות שהכל היה מחובר כראוי והייתי צריך ממש לנענע את הקבלים כדי לגרום לקטודות לפעול >:(

בסופו של דבר יצא מרשים ביותר, לפחות הכחול, הקנייה בהחלט היתה שווה ;)

אבל החיבורים והצהוב הרסו לי את הטעם הטוב של הקטודה הכחולה, עם זיגזאג ירשו לי להחליף אני ישמח לשתף אתכם בהחלטות הבעות שלי, אם לא... נסדר כבר משהו...

נ.ב.

אילו צבעים, במקרה וירשו לי להחליף קתודה, כדי לי, אדום או ירוק?

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לך רע בכלל, ויואב, פעם הבאה פשוט תקשיב למנוסים ממך, הרי אמרתי לך והזהרתי אותך לא לקנות את הקתודה הצהובה והמאכזבת ! ועכשיו אני אומר לך גם לא לקנות אדום, מאותה הסיבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לך רע בכלל, ויואב, פעם הבאה פשוט תקשיב למנוסים ממך, הרי אמרתי לך והזהרתי אותך לא לקנות את הקתודה הצהובה והמאכזבת ! ועכשיו אני אומר לך גם לא לקנות אדום, מאותה הסיבה...

אני מצטער, אתה צודק, חשבתי שאמרתה שזה יחסית חלש, לא הבנתי טוב, להבא אני ידע! ;)

ולשאלה בוערת אחרת אבל קשורה...

איפה למקם אותם!!

יש שני אפשרויות מצויינות...

האחת: קתודה אחת למטה/בצד (איפה שיצא יותר אור) ואחת למעלה ליד הספק (מה שיקרין אור יפיפה על המאוורר שיש לי למעלה!)

השניה:

אחת מהן בפנים המארז ואחת מקדימה... בדומה לתמונה של dISCman רק יפה... (סתם :P ) רק בצד ולא באלכסון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה בצד?

אני שמתי אותה בין הכיסוי פלסטיק למתכת וזה בקושי נכנס באלכנוס (זה אפילו יוצא מלמטה בגלל שאין מקום..) אז לא נראה לי שתצליח

אני אומר שהאפשרות הראשונה יותר איכותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אדום! רק אדום!

הצהוב באמת איכסה.......

אדום זה ורוד והמבין יבין. קתודות אדומות יש רק למלפין(ואני בספק אם את זה מישהו יבין)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...