האם מודם הזה טוב? - עמוד 4 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מודם הזה טוב?

USR

Recommended Posts

לא נכון בפירוש, תמיד מאתרים ישראלים אני מוריד ב 100 ומשהו לפחות (אתרים כמובן ששולחים במהירות הזאת).

וחוץ מזה חיבור הכבלים צפוי לעלות בין 124 - 169 לחודש, זול משמעותית ממבצעים מקבילים ב adsl.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נ.ב. (שירות לציבור מטעם נזק)

אני רציני לגמרי אני מחובר ליס  (טלויזיה בלוין) הטלויזיה אחלה אני מרוצה ומתב מחשרים אחרי די הרבה זמן.

הציעו לי חבילה כזאת, ערוץ היסטוריה ואפילו משחקים, ממיר דיגטלי (בכבלים? יש לי יס דיגיטלי באמת!) בחיוג,   ו.. אנטרנט בכבלים!

אני שהתלהבתי קצת אמרתי אוקי נשקול את זה - המוקדן הציע אנרנט כבלים לפחות ל3 חודשים או עד שיאשרו את הכבלים לשימוש שאמרו להיות עוד הרבה זמן (לפחות פעם אחת זה עובד לטובתנו) מה שבא קודם בין התאריכים דיברתי עם המוקדן והוא אמר לא אוף דארקורד - שהמצב לא טוב ובשנה הקרובה לא יהיה אנטרנט בכבלים (לציבור הרחב)

הם הציעו לחבר אותי תוך יומים או יום - אבל אני סערבתי להצעה הנכספת הזאת - כי להורי הנחה ביס והם ממש התאהו בערוצים! (וכל זה באשמתי, למה הצעתי להם?? יכולתי להיות כאן עם אנטנרט כבלים! )

בכל אופן אמרתי לחבר שלי טוב שינסה לדבר איתם על ניתוק ומעבר אפשרי ליס הוא התקשר ניסו לשכנע אותו ו4 שעות אחרי זה תהתקשר אלהם נציג של מתב הציע להם אנטרנט כבלים מהיר (בלי שום הגבלה) היה אצלם בבית הם קיבלו גם דיגיטלי ואנרטנט תוך יום!  המהירויות פשוט מטורפות שם!!!  (חבל שאין לו צורב מחרותים אני הולך להתנחל אצלו ולחרוש לו על האנרטנט)

הבנתם טפואנטה..  תסחטו את מתב!

תקבלו אנטרנט כבלים ותהיו מאושרים

נ.ב.

בעודי גולש בהנאה באינרטנט כבלים שיש ב"מתב סנטר" (זה היה ממש מהיר..) לפני בערך חצי שנה שאלתי את המנהל שהיה אחראי שם כמה זה יעלה אז הוא אמר לי שהתשלום יהיה בין מינמום של 20 - 30 דוולר!!!!

ואת זה משלמים רק למתב וזה כולל את הספק!!!

;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מת"ב הודיעו שזה יהיה בין 124 - 169, אתה בטוח שאין לו הגבלה?

על כמה הוא שולח(כי ההגבלה בעיקר בשליחה)?

פעם קבוע הייתי שולח על 100 היום רק 15.

וחוץ מזה למת"ב עצמה יש רוחב פס קטן מאוד לחו"ל - 13 מגה אז זה כבר הגבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה ל-aka diablo: אם מליון משתמשי לא נחשב בעיניך הרבה אז אני לא יודע מה כן...

הבעייה היא לא בכמות המשתמשים אלא בכמה כסף הספק מוכן להוציא, לפי דעתי ספקיות האינטרנט(בעיקר נטוויז'ון) ישפרו את הגישה שלהן לחו"ל פי כמה םעמים בגלל שכל הספקיות מאוד מאוד מחכות לכבלים שיצאו, לפי התחזיות הן הולכות לעשות הון תועפות מהכבלים וזה אומר גם תשתי טובה יותר...

מיליון גולשים ???

באיזה סרט/מדינה אתה חי ??

אני לא יודע אם יש מיליון מחשבים...

בכל אופן, גם אם יהיו מיליון גולשים, זה עדיין כלום לעומת מאה מיליון באירופה. והם לא צריכים תשתית יקרה כמו שלנו כי הם נמצאים בלב העניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום סיכוי.

המספרים נעים בין 50 אלף ל-900 אלף האלה שלך, תלוי מי רוצה לדעת...

כשרוצים להרשים לקוחות, נותנים איזה מספר גבוה.. כשרוצים להראות שאין הרבה גולשים, מראים מספר נמוך...

הכל תלוי איך סופרים... יש הרבה דרכים לספור את מספר הגולשים:

א. מספר בתי אב

ב. מספר בתים

ג. מספר מנויים פעילים

ד. מספר מנויים פעילים עם הצלבת מנויים מהחברות השונות

ה. מספר המנויים שנרשמו איי פעם, אפילו אם הם כבר הפסיקו את המנוי, בכל החברות

ו. (וזאת השיטה האהובה עליי) לפי מספר "התחלפויות" מספרי ה-IP במשך תקופה מסויימת!

ועוד ועוד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...