האם מודם הזה טוב? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם מודם הזה טוב?

USR

Recommended Posts

הנה מודם ADSL של USR הוא מתחבר לקו טלפון רגיל שיש בבית והוא מתחבר ל

האם הוא טוב ? ::)

והאם אני יכול לגלוש איתו עם שרת רגיל כמו שיש למודם כמו קוי זהב? ::)

הנה הלינק של המודם http://www.usr.com/products/dsl/dsl-product.asp

והנה התמונה שלו

ובבקשה תנו לי תשובה מהר כי אני רוצה להזמין אותו. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אי אפשר.

במרכזיות בארץ יודעות לעבוד רק עם מודמים של אלקטל ואורכית. אתה לא תצליח להתחבר עם המודם הזה ואם כן יהיו איתו בעיות... חבל שמשרד התקשורת לא תומך במודמים של 3COM לחיבור ADSL. הם הלכו על המודמים הכי זולים.... זה היה יכול להיות נהדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל הכבלים בטוח יהיו יותר איטיים מADSL, זה ברור שהם לא יישלטו.

מספיק שיש עוד מישהו בשכונה שלך שמחובר לאינטרנט בכבלים והוא גולש באותו זמן שאתה גולש, הקצב שלך ישר יורד לחצי.

בADSL לכל אחד יש קו פרטי משלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

ואתה חושב שב-aDSL נזק לא מחלקים את רוחב הפס של מרכזיה מסויימת בין כל האנשים באיזור ?

אתה מאמין יותר מדיי לעיוותי המציאות שנזק מנסים לדחוף לאנשים....

או בשפה פשוטה: חחחח.. לידיעתך, כבלים הרבה, הרבה יותר מהירים. בטח שבהורדה, ובטח ובטח שבהעלאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"ואתה חושב שב-aDSL נזק לא מחלקים את רוחב הפס של מרכזיה מסויימת בין כל האנשים באיזור ?

אתה מאמין יותר מדיי לעיוותי המציאות שנזק מנסים לדחוף לאנשים....

או בשפה פשוטה: חחחח.. לידיעתך, כבלים הרבה, הרבה יותר מהירים. בטח שבהורדה, ובטח ובטח שבהעלאה."

קודם כל כבלים באמת יותר מהירים תיאורטית. כי אם אתה היחידי בכל השכונה זה באמת נכון. אבל אצל הכבלים זה לא הולך כמו בבזק..... בבזק כל אחד מקבל קו טלפון משלו. ובכבלים זאת קופסא שמתחלקת או בין כל הביניין או בין כל השכונה. בבזק אתה תגלוש בADSL וזה לא יפריע, יש לך קו משלך ואתה תמיד תקבל מהירות גבוה. בכבלים אם אתה ועוד אחד בביניין גולשים אז אתם גולשים בחצי מהירות. ולא הקשבתי לבזק. אני קורא מגזינין, eנט מגזין, הייתה שם כתבה מורחבת בגיליון האחרון על מהיר והם בעצם כותבים שעד שיבוא האינטרנט האלחוטי ב2006 בערך, ADSL תיהיה הטכנולוגיה השולטת. הכבלים יהיו טובים לכאלה שבזק לא יכולה לתת להם ADSL כי הם גרים באזורים מרוחקים. חוץ מזה זה לא נכון שהכבלים יותר מהירים מADSL... זה תלוי בהגבלה של ושל חברות הכבלים. לבזק נגיד יש חבילת WOW אחת שעולה איזה 420 ש"ח לחודש כי היא מאוד מהירה, כי הם מגבילים פחות ומאפשרים להגיע לקצבים גבוהים. תלוי כמה הכבלים יגבילו את המהירות. שמעתי שהם כבר הגבילו, גם אלה שבניסוי אומרים (אני מכיר אחד שבניסוי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שאתה מבין...

לכל מרכזיה אזורית נזק נותנת רוחב פס מסויים.

אם בכל האיזור הזה רק אתה תגלוש, אתה תזכה בכולו...

אם באיזור שלך יהיו עוד 50 מנויים, אבוי, רוחב הפס שתקבל יהיה נמוך יותר.

זה בדיוק כמו בכבלים. ואל תבלבל לי את השכל על "קו פרטי" לכל מנוי.

ואגב, נזק לקחו את ה-aDSL, שזאת ממוצעת מינוס, סירסו אותה להחריד (256KB ל-downstream ו-128KB ל-upstream?! זאת בדיחה?!), ודחפו אותה במחיר חולני, כיאה לחברה בלי מתחרים..

במצב הנוכחי, הכבלים מובילים טכנולוגית, ובהפרש גדול. מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח איזה כיף לי! אני גר בשכונה בהרצליה שנקראת נווה ישראל ואין שם כל כך הרבה אנשים שיתחברו לאינטרנט בכבלים(אם בכלל יהיו כאלה) ככה שיהיה לי את כל רוחב הפס, וערוצי זהב יהיו חייבים לחבר אותנו אפילו אם אף אחד בשכונה שלי לא יתחבר כי אסור להתקין לדוגמא בכבלים(מן הסתם) לאזור אחד בעיר ולאיזור אחר לא, יש חוקים בנוגע לדברים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...