XP רואה כרטיס מסך PCI אבל לא מפעיל אותו - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

XP רואה כרטיס מסך PCI אבל לא מפעיל אותו

CoronaLover

Recommended Posts

שלום,

המצב הוא כזה. התקנתי כרטיס מסך שני (PCI) במחשב שלי לצד ה 2 GTS שמחובר ל AGP מן הסתם.

הפעלתי מחדש את המחשב וXP מזהה את הכרטיס אבל לא מפעיל אותו, זאת אומרת אני רואה אותו במאפייני חומרה אבל ב device status כתוב This device cannot start. Code 10.

כמובן שהכרטיס לא מציג שום דבר.

הכרטיס עובד 100% כי כאשר שמתי בביוס שהמחשב יעלה מכרטיס PCI אפשר היה לראות את הביוס עולה והכול עד המסך של שבו פשוט ראיתי מסך שחור בלי כלום.

ניסיתי להחליף סלוטים, לא עוזר.

אם מישהו יכול לעזור אני הודה לו מאוד :)

שכחתי: הכרטיס הוא ATI RAGE PCI

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בספק אם הוא באמת לא יעבוד, תוציא את ה GF ותפעיל את המחשב רק עם ה ATI. לדעתי במצב הזה לא תהיה בעיה (זה רק יוכיח שהכרטיס עובד, זה לא פתרון מן הסתם).

תנסה להשתמש בדרייברים מ ATI ולא ב DEFAULT של ה כי קשה לי להאמין שיש בדרייברים הגרועים האילו איזו תמיכה לריבויי צגים או כל דבר מעבר למינימום שיפעיל את הכרטיס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני שואל שאלה ולא עונה... אבל למה משמש כרטיס ה PCI היה לי פעם כזה ומי שחיבר לי אותו אמר שיהיה לי יותר מגהבייט של כרטיס מסך זה נכון .....

ואין לי מה להוסיף לשאלה שלך ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני שואל שאלה ולא עונה... אבל למה משמש כרטיס ה PCI היה לי פעם כזה ומי שחיבר לי אותו אמר שיהיה לי יותר מגהבייט של כרטיס מסך זה נכון .....

ואין לי מה להוסיף לשאלה שלך ...

לא הבנתי בכלל מה רשמת שם אבל משתמשים בכרטיס PCI כדי לאפשר שימוש בשני מסכים מבלי לקנות כרטיס חדש שתומך בעצמו בשני מסכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...