תמונות של X1900 - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תמונות של X1900

Dimer

Recommended Posts

1.המעבד ברזולוציה גדולה+פילטרים לא משחק תפקיד חשוב!

2.צורת הטכנות של משחק PC&X360 מאוד דומה..

1)גם בקונסולות? מאיפה אתה מביא את זה?אגב...אם לא הבנת...הרזולוציה של מ-א-ו-ד נמוכה. אז מה רזולוציות גבוהות?=\

2)אפשר בבקשה הוכחה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

1)גם בקונסולות? מאיפה אתה מביא את זה?אגב...אם לא הבנת...הרזולוציה של מ-א-ו-ד נמוכה. אז מה רזולוציות גבוהות?=\

2)אפשר בבקשה הוכחה?

1.הרזולוציה הMAX של TV מגיעה היום ל1900 על משהו!

2.קראתי את זה ברשת לפני שX360 יצא לחנויות לא זוכר איפה אבל גם אני יכול לדרוש ממך הוכחות למה שאמרת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס בקונסולות יהיה מאוד חלש על מחשבים,בגלל שהוא תומך רק בפורמט אחד של משחקים,והוא בנוי לרזולוציה נמוכה יחסית (טלויזיה).

הכרטיס שבps2 למשל משתווה לGF2...

ה xbox360 בנוי לתמוך מסכי HD !

אז זה ממש לא רזולוציה נמוכה!

+ הוא צריך תמיכה שונה

רק תחשבו שה xb0x360 אמור להריץ את ut2007

על הגדרות הכי גבוהות!

+ פילטרים על הכי גבוה

חלק!

על מסך HD

לפי מה שאני הבנתי 2 כרטיסי GTX לא מסוגלים לעשות את זה!

אז תבינו כמה כוח יש במעבד הגרפי של הקונסולה הזאת.

לפי מה שאני הבנתי הדור הבא של כרטיסי המסך יתן אותם ביצועים כמו של ה קונסולה

הR600 או ה G80

או אולי יהיה לשם שם אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

HDTV בפורמט 1080I זה רזולוציה של 1920* 1080 יחס של 16:9

כמו שכבר נאמר כאן

כל משחק לקונסולה יעבור אופטימיזציה להתאים לה במיוחד

כך ששום השוואה אינה במקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.הרזולוציה הMAX של TV מגיעה היום ל1900 על משהו!

2.קראתי את זה ברשת לפני שX360 יצא לחנויות לא זוכר איפה אבל גם אני יכול לדרוש ממך הוכחות למה שאמרת!

פחח "קראתי על זה"

אפשר להגיד אבל שתסתכל למשל על היילו הראשון...שים לב איזה משחק כבד הוא למחשב ואיך הוא רץ בכיף על 3 1000 וג'יפורס 3 על הXBOX עם 256 ראם (כמדומני אולי זה 512 תקנו אותי)...

עכשיו אתה רוצה להגיד לי שזה מנוע אחר לחלוטין שרץ באורך פלא בקלות על הXBOX או שזה אופטימיזציה ותכנות שונה?

אגב זה שכל המשחקים עובדים בפורמט HDTV לא אורמ שכולם ירוצו על טלויזיות שכאלה...לרוב העולם עוד אין אותן. ככה שהן יעבדו רוב הזמן על רזולוציות הרבה יותר נמוכות מ-1920X1024

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פששש נחמד.

מעניין מה תהיה התגובה של NVIDIA לעניין.

מחליפים כרטיס רק שיש טכנולוגיה שבאמת מצריכה את החלפת הכרטיס.

10 FPS במשחקים לא נותן שיפור כלשהו ולכן אין הבדלים גדולים כיום בשוק כרטיס המסך,גג עד 10 FPS.

(אני לא מדבר על X1300 ו7800GTX אלא כרטיסי מיינסטרים אחד מול השני (X1600XT VS 7600GT) או כרטיסי שוק נמוך אחד מול השני (X1300XL VS 6200) או כרטיסי שוק גבוהה (7800GTX 512MB VS X1800XT OC Edition 512MB) ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחח "קראתי על זה"

אפשר להגיד אבל שתסתכל למשל על היילו הראשון...שים לב איזה משחק כבד הוא למחשב ואיך הוא רץ בכיף על 3 1000 וג'יפורס 3 על הXBOX עם 256 ראם (כמדומני אולי זה 512 תקנו אותי)...

עכשיו אתה רוצה להגיד לי שזה מנוע אחר לחלוטין שרץ באורך פלא בקלות על הXBOX או שזה אופטימיזציה ותכנות שונה?

אגב זה שכל המשחקים עובדים בפורמט HDTV לא אורמ שכולם ירוצו על טלויזיות שכאלה...לרוב העולם עוד אין אותן. ככה שהן יעבדו רוב הזמן על רזולוציות הרבה יותר נמוכות מ-1920X1024

pentium3 700mhz 64 mb ram

extremly optimized!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדלים בתיכנות בין ה360 לPC לא גדולים מסיבה פשוטה שגם ה360 וגם הPC (במערכת הפעלה WIN )תומכים בDX

ותוכנות דומות

המעבד של ה360 מבוסס אומנם על מעבדים שיש במחשבים של וזה גם 3 ליבות אבל סך הכל הדגימה פעם תתוכנת שלה

ל360 ואמרה שיהיה מאוד קל לעשות פורטים בין מישחקים מבוססים WIN ל360 וההפך ככה שבמיקרה הזה כן אפשר לעשות איזשהו השווה

בPS3 יהיה הרבה יותר קשה כי המעבד שלו מגיעה בטכנולוגיה אחרת מאוד ואמור להיות שינוים יותר גדולים בכרטיס מסך

לאומת השינוים בכרטיס של ה360

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליתר דיוק

המפרט של הXBOX הוא P3 733

64MB במהירות 200

וכרטיס גרפי שמבוסס על הGF3 אבל עם 2 vertex shaders לעומת 1 בGF3

פשוט חיה רעה :smile1:

אתה מתכוון לחדש או הישן ?

מעבד בעל 3 ליבות, במהירות של 3.2GHz, המיוצר על ידי חברת .

כרטיס גרפי של ATI המבוסס על ה-R500. מהירות הליבה של הכרטיס תעמוד על 500MHz והוא יכלול 48 צינורות עיבוד.

פנימי בנפח 512MB מסוג GDDR3, אשר יעבוד בתדר של 700MHz. הזיכרון יהיה משותף על ידי המעבד והכרטיס גרפי, והוא מיוצר על ידי .

כרטיס קול עם יציאת Surround Sound של 5.1.

כונן -ROM במהירות X12.

**זה המפרט של החדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ליתר דיוק

המפרט של הXBOX הוא P3 733

64MB במהירות 200

וכרטיס גרפי שמבוסס על הGF3 אבל עם 2 vertex shaders לעומת 1 בGF3

פשוט חיה רעה :smile1:

הוא דווקא היה מבוסס על GF4 TI , אבל זה לא ממש משנה כי GF3 ו-GT4 TI לא רחוקים אחד מהשני....

ואתם צודקים לגבי זה שלא צריך להשוות בין קונסולות לבין .....

האופטימיזציה בקונסולות הרבה יותר טובה כי זה סוג אחד של חומרה שצריך להתאים אליה קוד תוכנה.

§ΩeladΩ§

הוא דיבר על הישן. וזה היה ברור .......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...